Autor Wątek: Moderacja  (Przeczytany 11256 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xioze

Moderacja
« Odpowiedź #90 dnia: Luty 27, 2005, 12:36:50 pm »
A więc nastała Era Lu trz :D  :D  :D  :D  :D

Offline Glorfindel

Moderacja
« Odpowiedź #91 dnia: Luty 27, 2005, 02:42:41 pm »
może w końcu się wypowiem - Xioze serdeczne dzięki za obrone :D
nie miałem niestety dostępu do internetu i stąd moje milczenie

wyplułem całą porcje jadu i postaram się wypowiedzieć w 100% merytorycznie a nie emocjonalnie

Drachenfels! cała sprawa się zaczęła od Twojej odmowy przyklejenia topiku o Warszawskiej Lidze na dłużej, mimo tego,ze jest to najpopularniejszy ostatnimi czasy topik (może poza moderacją ;) )
co ciekawsze na forum przyklejone są topiki w których nikt nie wypowiada się od miesiąca.Przydało by się to zreformować.
Następnie skasowałeś mój topik o Grudniowej Inkwizycji, mimo tego,że
w tym samym dniu odbywał się turniej w Gdańsku, postanowiłeś wrzucić je razem do tego samego topiku.
Generalnie już samo to powinno mnie do Ciebie nastawić niechętnie.
Gdybym wyznawał spiskową teorię dziejów, pewnie uznałbym ,że chcesz zaszkodzić rozwojowi LOTRA w Warszawie, ale jako, że nie widziałem powodu dla którego miałbyś to zrobić siedziałem cicho
W międzyczasie kilkakrotnie odsyłałeś mnie lub innych Użytkowników na gildię fantastyki. Twoja niekonsekwencja dziwi mnie -raczyłeś pozostawić dwustonicowy oftopik o Rommlu i Krzyżakach, bez interwencji natomiat moją wymiane poglądów z Encaitarem na temat elfów, raczyłeś zakończyć.Działaj konsekwentnie.
-Skasowałeś topik Beregonda o Angmarze, twierdząc, że nie ma o czym gadać. przepraszam bardzo ale Forum jest po to, aby na nim rozmawiać
to,że Ty nie masz w danej kwestii nic do powiedzenia nie oznacza,ze inni nie mają!!!
-przyznaję,że nazwanie Cię obergruppenfuhrerem mogło być dla Ciebie obraźliwe niestety emocje wziąły górę ( nie jestem niestety człowiekiem tak szlachetnego i wielkiego ducha jak dawni królowie Numernoru)
przepraszam

-natomiast przyznanie mi ostrzeżenia, bez poinformowania mnie o nim
a takze bez informacji o jego powodach jest moim zdaniem potwierdzeniem tego,ze jako moderator kierujesz się osobistymi antypatiami/sympatiam
w dniu w którym dostałem ostrzeżenie jedynym postem mogącym Cię urazic bylo skomenetownie Twojej rozpiski
- pozwolilem sobie wytknąć Ci nieklimatyczność armii- jeżeli za to przyznajemy ostrzeżenia to Ty już dawno powinieneś wyleciećz tego forum!
reszta oceny rozpiski ( np. to ,że jest cienka) jest jak najbardziej merytoryczna, jestem pewnien,że nie miałbym problemu z pokonaniem takiej armii i wyraziłem swoje zdanie-jeżeli wg Ciebie złamałem tym któryś z punktów regulaminu,to bardzo przepraszam, ale coć tu jest nie tak
mój post z komentarzem do Twojej odpowiedzi był proporcjonalny do niej.

Poza tym chowasz głowę w piasek kiedy tylko padnie niewygodne dla Ciebie pytanie. Nie doczekałem sie odpowiedzi na kilka istotnych dla mnie pytań. Być może uważasz,może nie musisz zniżać się do poziomu takiego idioty jak ja i odpowiadać na nie,ale było by miło i na pewno nie doszło by do takiej eskalacji konfliktu.Niestety nie zrobiłeś tego.

Nie chiałbym być zmuszony do interwencji w Administracji, ale jeżeli dalej będziesz milczał to niestety ale zrobię to.

Pozdrawiam w nadziei ,że dojdziemy do porozumienia

Michał Molenda ''Glorfindel''
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Glorfindel

Moderacja
« Odpowiedź #92 dnia: Luty 27, 2005, 03:31:30 pm »
aha, jeszce jedno

GRATULACJE ŁUKASZU!!!  :D

dwa posty pod rząd bo nie chciałem łączyć sprawy przyjemnej z nieprzyjemną
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline drachenfeles

Moderacja
« Odpowiedź #93 dnia: Luty 27, 2005, 04:30:30 pm »
Cytuj

Nie chiałbym być zmuszony do interwencji w Administracji, ale jeżeli dalej będziesz milczał to niestety ale zrobię to.


to zrób to, albo sam to zrobię, bo mam po dziurki w nosie tego tematu.

Offline Haldir z Lothlorien

Moderacja
« Odpowiedź #94 dnia: Luty 27, 2005, 06:26:26 pm »
To możesz  go z pełną premedytacją zamknąć ;)  

I tak wiadomo kto wygrał ;)
b]Mitril [/b] się zbliża

Offline Lu-trz

Moderacja
« Odpowiedź #95 dnia: Luty 28, 2005, 08:56:54 am »
Witam Wszystkich.

Serdecznie Wam dziękuję za głosy oddane na mnie. Moderaturę przyjmuję z ciężkim sercem – letko nie będzie  :( . I niniejszym ślubuję dbać o dobro tego forum i jego użytkowników.
Raz jeszcze dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

Lu-trz  8)
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline Darulus

Moderacja
« Odpowiedź #96 dnia: Luty 28, 2005, 09:21:01 am »
"Niechcem, ale muszem" :D Tak wygląda życie Łukasz, życzę miłaj moderacji.

Offline Viruk

Moderacja
« Odpowiedź #97 dnia: Luty 28, 2005, 11:32:33 pm »
I ja również życzę (możliwie ;) ) miłej i przyjemnej moderacji 8)
Pozdrawiam
Mitril nadchodzi

Offline Haldir z Lothlorien

Moderacja
« Odpowiedź #98 dnia: Marzec 01, 2005, 06:16:40 am »
jak już cyttujemy Wałese to możę od rzu "jestem za, a nawet przeciw" ;)


Swoją drogą Lut-rz albo Drachu zamknijcie ten temat ;)
b]Mitril [/b] się zbliża

 

anything