trawa

Autor Wątek: Nie ma to jak w rodzinie-Vampire Counts  (Przeczytany 2069 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krog

Nie ma to jak w rodzinie-Vampire Counts
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 08, 2004, 11:01:42 am »
Cytat: "szafa84"
oddalem glos na lahmie. moze i sa slabe (nie gram vc)  ale klimatyczne - tak powiniem wygladac vampir - rzucac uroki i wyslugiwac sie smiertelnymi a nie jak swir szarzowac na wroga - wampir ryzykuje smiercia na zawsze ia moglby zyc jeszcze dluuuugo - a tak posyla zywego i jak zginie to wroci jak ozobie - slowem - klimat i jeszcze raz klimat lahmi rzadzi...


A czy wiesz że to z kultury słowiańskiej wywodzą się wamipry i są to ożywione trupy o wydatnych brzuchach które nie mają nic wspólnego z arystokracją? To jest także moje wyobrażenie o porządnych wampirach. Choć  Lahmie tesh mają taki ciekawy klimacik (chodź do strigojowskiego się nie umywa)

Offline Scimitar

Nie ma to jak w rodzinie-Vampire Counts
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 08, 2004, 11:21:33 am »
Glos na Lahmie bo to super laski, jedne z lepszych figurek bohaterow do VC no i extra blood liny !! Moze nie na wszystko one dobre ale maja wiele zalet, szczegolnie jak walczysz z Chaosem. Ja gram DE, ale jak biore VC brata to gram wlasnie Lahmia, jesli bitwa jest wieksz i pozwala wystawic lorda, bo do 2000 to chyba najlepsze to i tak jest 2x necro + wight lord w klocku piechoty lub knightow.
A co do rozpiski to srednio wyglada, bo glowna sile stanowia bohaterowie i jeden kloc grejwa. Jak bys gral na HE lub DE to zjedza cie na shooting, a ten kloc szybko peknie pod ogniem reapeaterow (ktorych bedzie pewnie z 4) : 4x6 multiple shot daje 24 bolce o sile 4 i uwzgledniajac sile to lacznie -3 do pancerza !! Czyli przy srednim rzucie na trafienie 4 i zranienie 4 daje 6 ran na ture, ktore bronisz tylko wardem na 5+ . Ale to prawie nic. Czyli na ture spadac bedzie z 4-5 wightow, no liczac szczescie to 3. A jesli nie rozstawiacie sie blisko to mozesz isc przez 3 tury czyli dojda strzepki w liczbie 15 max.

Ale nawet nie patrzac na to (bo mozna zrobic screena z ghuli) to masz troche malo woja do walki, bo jesli spotkasz inne VC , ktore beda miec np. ze 100 szkieletow czy zombie to cie przykryja czapkami. Tak wiec przemysl liczebnosc innych regimentow.

Ostatecznie to uwazam ze rozpiska nie jest taka zla i z wieloma armiami se poradzisz, ale jak na turniej to rozwaz jeszcze inne warianty, szczegolnie z armiami licznymi (np. nie wspomnialem o O&G, ktorzy zawsze maja troche fanoli!! )
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline Fuczak

Nie ma to jak w rodzinie-Vampire Counts
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 08, 2004, 07:44:46 pm »
Dziekuje za czule słowka  :lol: Jezeli macie pomysly na jakies fajne rozpiski to piszcie :D acha czy w waszych miastach tez tyle osob zbiera VC powiedzcie dlaczego
here is no escape from Chaos ...

Offline Matt

Nie ma to jak w rodzinie-Vampire Counts
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 08, 2004, 07:55:10 pm »
Cytat: "Krog"


A czy wiesz że to z kultury słowiańskiej wywodzą się wamipry i są to ożywione trupy o wydatnych brzuchach które nie mają nic wspólnego z arystokracją? To jest także moje wyobrażenie o porządnych wampirach. Choć  Lahmie tesh mają taki ciekawy klimacik (chodź do strigojowskiego się nie umywa)


a Drakula to nie byl arystokratą?  :twisted:
EJ GO W MIGDAŁ
ŻEBY KRZYK DAŁ!!!!

Offline Raistlin

Nie ma to jak w rodzinie-Vampire Counts
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 08, 2004, 07:58:06 pm »
scimitar- sprawa beltnika byla juz keidys omawiana- ma modyfikator -2 do sejva nie 3
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Fuczak

Nie ma to jak w rodzinie-Vampire Counts
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 08, 2004, 08:01:14 pm »
Cytat: "Matt"
Cytat: "Krog"


A czy wiesz że to z kultury słowiańskiej wywodzą się wamipry i są to ożywione trupy o wydatnych brzuchach które nie mają nic wspólnego z arystokracją? To jest także moje wyobrażenie o porządnych wampirach. Choć  Lahmie tesh mają taki ciekawy klimacik (chodź do strigojowskiego się nie umywa)


a Drakula to nie byl arystokratą?  :twisted:
Chyba nie...
here is no escape from Chaos ...

Offline Raistlin

Nie ma to jak w rodzinie-Vampire Counts
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 08, 2004, 08:10:36 pm »
oj mi sie wydaje ze byl- drakula to jesli sie nie myle inaczej vlad palownich- rumunski szlachcic/hrabia czy kto tam- slyna ze po przygodach na bliskim wschodzi przejal zwyczaje palowania swoich poddanych....takie hobby, prawie jak warhammer :D
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Fuczak

Nie ma to jak w rodzinie-Vampire Counts
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 08, 2004, 08:49:17 pm »
Właśnie od tego ciula wymordowali Caresteinowie moje strigoi  :cry: z dziesiątkowani ucieklismy w gory i na cmentarze zrec mieso (padline) ale ghule sie do nas przylaczyly i zapanujemy nad światem (to moze zbyt mocno powiedziane  :lol: ) ale zemscimy sie na Caresteinach....
here is no escape from Chaos ...

Offline Krog

Nie ma to jak w rodzinie-Vampire Counts
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 08, 2004, 09:16:58 pm »
Cytat: "Matt"
Cytat: "Krog"


A czy wiesz że to z kultury słowiańskiej wywodzą się wamipry i są to ożywione trupy o wydatnych brzuchach które nie mają nic wspólnego z arystokracją? To jest także moje wyobrażenie o porządnych wampirach. Choć  Lahmie tesh mają taki ciekawy klimacik (chodź do strigojowskiego się nie umywa)


a Drakula to nie byl arystokratą?  :twisted:


Drakula był ale to tylko nędzna próba upodlenia słowiańskiej wiary przez cholernych ch.......an. Dracula to może (obok Keina) najpopularniejszy wampir ale nie prawdziwy.

Offline Raistlin

Nie ma to jak w rodzinie-Vampire Counts
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 08, 2004, 09:19:46 pm »
nie zapominajmy o szanownej pani ksieznej Batory......ta to miala filmy...........
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Ulthran

Nie ma to jak w rodzinie-Vampire Counts
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 09, 2004, 08:30:21 am »
Krog: a jakiekolwiek wampir był prawdziwy? :D

Może i wampiry wywodzą się od takich słowiańskich Strigoi, ale ja, wychowany na powieściach Annie Rice mam największy sentymant do Carsteinów i Lahmii :)

Offline Fuczak

Nie ma to jak w rodzinie-Vampire Counts
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 09, 2004, 08:37:01 am »
Ta jasne wymordowali moje strigoje :cry:  tak pozatym polecam ksiazke wampiry i wilkolaki w rumuni
here is no escape from Chaos ...

Offline dead

Nie ma to jak w rodzinie-Vampire Counts
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 09, 2004, 10:44:31 am »
Bo kasztany i Lahmie sa da BEST !! Choc BD sa fajowi tez te historyjki o smokach jak ja lubie smoki :)
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

 

anything