trawa

Autor Wątek: ZBLUZGAJCIE MNIE JESLI WAM TO TYLKO POMOZE !! DEAD !!  (Przeczytany 2644 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Infestal

ZBLUZGAJCIE MNIE JESLI WAM TO TYLKO POMOZE !! DEAD !!
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 08, 2004, 08:27:17 pm »
Hm....z tym, ze na Bnecie uzywa sie takiego jezyka zgodzic sie nie moge, pogrywam juz dosc dlugo w Starcrafta w sieci i wiekszosc osob zaczyna zdanie z wielkiej litery, konczy kropka. W mojej opinii raczej są to naleciałości czy też spuścizna z częstego przebywania na czatach dla 13-latków. Wchodze tam czasami na informatyce, lecz jedynie w celach poznawczych, tudzież z wszechobecnej nudy tam panującej.

Offline Scimitar

ZBLUZGAJCIE MNIE JESLI WAM TO TYLKO POMOZE !! DEAD !!
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 08, 2004, 08:41:37 pm »
Ludzie przejdzcie sie do jakiejs szkoly podstawowej lub gimnazjum i posluchajcie se slangu dzieciakow. Wiekszosc to jakis tam slang hiphopowy i inny uzywany po to by sie przypodobac. Ja sam staram sie pisac i mowic po polsku, ale uzywam tego co mi jest wygodne i dostosowuje sie do okolicznosci. A na serwach Warcrafta to jest taki slang, tyle skrotow, nalecialosci angielskich - nawet na kanalach pol - ze trudno sie czasem polapac i pierwsze co sie robi to pyta co cos znaczy. Ale nie jestem takim fanatykiem jezyka polskiego aby sie pluc ze ktos pisze tak a nie inaczej. Jeszcze brakuje zeby ktos po ludziach jechal ze nie uzywa polskich znakow.
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline Raistlin

ZBLUZGAJCIE MNIE JESLI WAM TO TYLKO POMOZE !! DEAD !!
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 08, 2004, 08:45:13 pm »
rozumiem ze na batku liczy sie predkosc pisania itp itd. ale tu mozesz spokojnie npisac normalnie i tak by kazdy zrozumial to....wiec pisanie wszystkiego w tak strasznych uproszczeniach nie ma sensu
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Scimitar

ZBLUZGAJCIE MNIE JESLI WAM TO TYLKO POMOZE !! DEAD !!
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 08, 2004, 08:46:48 pm »
To nie robcie literowek !!

Cytuj
Przyganial kociol garnkowi !!


Ja staram sie ich nie robic i pilnuje co pisze.
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline Matt

ZBLUZGAJCIE MNIE JESLI WAM TO TYLKO POMOZE !! DEAD !!
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 08, 2004, 10:59:39 pm »
oj Scimitar... kłótliwa z ciebie dusza, kłótliwa...

A ja jestem fanatykiem języka polskiego  :twisted: i bardzo przyjemnie mi się czyta posty w tymże języku napisane.

Dla niektórych takie "prostujące" uwagi na forum mogą być jedyną szansą na poćwiczenie języka, który ostatnio w społeczeństwie tylko się degeneruje...
Swoją drogą, ciekawe jak piszecie historie armii, bądź raporty bitewne używając slangu trzynastolatków... to musi byc masakra, jakby kto miał, chętnie obejrzę  :twisted:  :twisted:
EJ GO W MIGDAŁ
ŻEBY KRZYK DAŁ!!!!

Offline Morfaer

ZBLUZGAJCIE MNIE JESLI WAM TO TYLKO POMOZE !! DEAD !!
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 09, 2004, 08:54:49 am »
Dwie osoby z delikatnej prośby zrobiły nie wiadomo jaką aferę o co wam chodzi?
O to że komuś niechce się czytać "barbaryzmów" ?
Bardzo podoba i się ten zwrot  :lol:

Albo że czytanie czegoś takiego to mordęga!!!

Literówki robi każdy wiadomo ale to co zrobił dead to chyba nie jest literówka co?

Nie lubie sie czepiać nawet fajnie że ktoś ma swój styl ale chyba nie jest dla niego dyshonorem jak poświeci troszkę więcej czasu na napisanie czegoś co ma byc dobrze zrozumiane :) !!!

Najwyżej jak ktoś będzie tak pisał to nie będzie sie mu odpowiadać i już (ale nie  z powodu żeby go wyizolowac tylko dlatego że nie można zrozumieć o co mu chodziło!!!).

Jesteśmy w różnym wieku (że nie wspomnę że z róznych stron polski co wbrew pozorą też dużo znaczy) i pewnie każdy z nas zetknął sie ze slangiem tylko że innym (ja np. nieznałem sformuławania Beka a do szkoły aż tak dawno niechodziłem sic!!!)

Dlatego jest za tym aby temat ten zakończyć!!!

Jak dead będzie chciał tak pisać to niech pisze najwyżej nie będzie mógł sie z pewnymi osobami dogadać i jusz :P

Morfaer
orfaer VII wyruszył...
I nadeszli oni w pełnej ciszy pobłogosławieni przez Sachmet...  zbyt wielu... i zmietli przeciwników jak burza piaskowa...


['] Będziemy pamiętać

Offline dead

ZBLUZGAJCIE MNIE JESLI WAM TO TYLKO POMOZE !! DEAD !!
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 09, 2004, 10:38:32 am »
Hehe !! A tak a propo wieku to nie jestem jakims szczylem co ma 13 lat i sie popisuje na forum !! Mam 18 lat (wg obowiazujacych praw na Ziemi i w Polsce) i nie rozumiem o co wam teraz chodzi !! Co jakis czas se napisze jakiegos zabawnego posta pelnego ironii i troche angielskiego i juz besztacie mnie za te sformulowania :) !! Jak dla mnie wiekszosc z was ma chyba mozgi malych dzieci albo charaktery jakis maciwodow ktorzy nie majac sie do czego przyczepic czepiaja sie wszstkiego bo ktos ich za to wczesniej besztal i zostal im uraz na psychice (taki niepoprawny acz adekwatny do sytuacji zwrot) !! A i thx za:

Cytat: "Morfaer"
"Nie lubie sie czepiać nawet fajnie że ktoś ma swój styl ale chyba nie jest dla niego dyshonorem jak poświeci troszkę więcej czasu na napisanie czegoś co ma byc dobrze zrozumiane  !!!

Najwyżej jak ktoś będzie tak pisał to nie będzie sie mu odpowiadać i już (ale nie z powodu żeby go wyizolowac tylko dlatego że nie można zrozumieć o co mu chodziło!!!).

Jesteśmy w różnym wieku (że nie wspomnę że z róznych stron polski co wbrew pozorą też dużo znaczy) i pewnie każdy z nas zetknął sie ze slangiem tylko że innym (ja np. nieznałem sformuławania Beka a do szkoły aż tak dawno niechodziłem sic!!!)

Dlatego jest za tym aby temat ten zakończyć!!!

Jak dead będzie chciał tak pisać to niech pisze najwyżej nie będzie mógł sie z pewnymi osobami dogadać i jusz "


Nareszcie jakies pozytywne slowa :) !!
Cytat: "Matt"
"oj Scimitar... kłótliwa z ciebie dusza, kłótliwa... "

A jak w koncu to jest osoba ktora dzieli ze mna pokoj (bracki moj wspanialy - oj jak mnie on bronii :P) !!

Eh nie bede sei juz rozpisywal :) zobaczymy jak zareagujecie :P
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Błaszczu

ZBLUZGAJCIE MNIE JESLI WAM TO TYLKO POMOZE !! DEAD !!
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 09, 2004, 10:44:19 am »
hip hop i nie zmienia sie nic!!!

=> to tak adekwatnie tematu  :)

ps: poszedlem na impreze i mi sie przestały podobać dziewczyny za którymi dotychczas szalałem ( na imprezie był taaaaaaaaaakieeeee lasssssssssssssskiiiiiiiiii )
ttp://www.allegro.pl/show_item.php?item=91867272

Offline Morfaer

ZBLUZGAJCIE MNIE JESLI WAM TO TYLKO POMOZE !! DEAD !!
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 09, 2004, 11:23:59 am »
Dead Nie za ma co :) :lol:  :lol:  :lol:
orfaer VII wyruszył...
I nadeszli oni w pełnej ciszy pobłogosławieni przez Sachmet...  zbyt wielu... i zmietli przeciwników jak burza piaskowa...


['] Będziemy pamiętać

Offline dead

ZBLUZGAJCIE MNIE JESLI WAM TO TYLKO POMOZE !! DEAD !!
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 09, 2004, 01:40:16 pm »
Czyli uznajmy ten topic za zamkniety chyba ze macie jeszcze jakies zarzuty :P
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

 

anything