trawa

Autor Wątek: Warmachine - nowy bitewniak  (Przeczytany 18939 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BeRsErK

Warmachine - nowy bitewniak
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 11, 2004, 08:29:51 pm »
?? a mi sie wydawało, że kodiak to ciężki Warjack do wali wręcz

Tobie chyba chodzi o Devastatora z ciężkimi wyrzutniami granatów pod grubym pancerzem ;)

Offline BeRsErK

Warmachine - nowy bitewniak
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 12, 2004, 07:03:09 pm »
Apropos modelu na górze - gdzie można oblukać jakie barwy mają dane kompanie - wiem, że Khadorska 5 kompania obrony pogranicza ma zielona ale co z innymi jednostkami ??

Coś napomknąłeś, że mają się ukazać kolejne 2 armie - nie wiesz czy będą to Elfy i Krasie czy też może 2 kolejne królestwa ??

Offline Mythos

Warmachine - nowy bitewniak
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 12, 2004, 07:13:37 pm »
Hmm, co do kolorystyki kompanii to nie mogę specjalnie pomóc:( podejrzewam, że rozwijać to będą ewentualnie kolejne podręczniki. Co do przypuszczalnych modeli po Eskalacji to będą to raczej: Skorne i the Church of Morrow. O ile o Skorne nie mogę powiedzieć, zbyt dużo - są państwem pojawiającą się w kampanii d20 Witchfire (nota bene ukaże się w języku polskim:) Church of Morrow będzie wsparciem dla Menoth.
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline BeRsErK

Warmachine - nowy bitewniak
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 12, 2004, 07:24:54 pm »
A można gdzieś na sieci przejrzeć karty postaci oprócz tych z szybkich zasad??
Jestem ciekawy jak wyglada tabelka zwykłej piechoty 8)

Offline Mythos

Warmachine - nowy bitewniak
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 12, 2004, 07:31:12 pm »
Tylko AB pozostaje do twojej dyspozycji, ale nie przeglądałem jeszcze sieci pod kątem stron poświęconych Warmachine.
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline BeRsErK

Warmachine - nowy bitewniak
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 13, 2004, 01:07:34 pm »
Problem z AB polega na tzm, że tam nie ma tych klocków z kart pokazujących ile może otrzymać dany delikwent obrażeń  zanim padnie :/


Co do Skorne:
In actual fact, the merciless lands of the Bloodstone Marches are not empty at all, and there is more territory to the east than most in the Iron Kingdoms realize. Past the worst of the desolation is the home of a race previously unknown to the Iron Kingdoms– the skorne. The western kingdoms learn of this race in the events of the Witchfire Trilogy, as the skorne were convinced to ally with the exile Vinter Raelthorne IV in his obsession with conquering Cygnar and reclaiming his throne. By his charisma and determination Vinter was able to unite the warlike and vicious skorne with the promises of conquest and plunder, leading them in an attack upon Corvis as the start of a longer planned campaign to deliver Caspia into his hands. By the end of the Witchfire Trilogy, Cygnar is forced to face the reality that there is a new danger of unknown proportions lying in wait beyond the uncharted eastern wasteland.

Offline Mythos

Warmachine - nowy bitewniak
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 14, 2004, 01:17:28 pm »
Modele dotarły do Polski a dokładniej sa już na lotnisku Okęcie - tak więc raczej nie możliwe jest byśmy zorganizowali jutro pokazy w Paradoxie.
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline BeRsErK

Warmachine - nowy bitewniak
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 14, 2004, 03:33:57 pm »
Jak by ktos chciał to mam juz zassany z netu Witchfire trilogy - jest w nim sporo fluffu a i można sobie poogladać jak wygladają poszczególne nacje -Skorne to łyse elfy - warto się posmiać :D

No więc jak by co to do Paradox'u dajcie płytki to wypalę

Offline Fenris

Warmachine - nowy bitewniak
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 14, 2004, 09:12:58 pm »
To ja bardzo poproszę. Jak możesz to wypal mi z góry a płytkę Ci oddam. ;)
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt

Offline Kmicic

Warmachine - nowy bitewniak
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 15, 2004, 06:55:09 pm »
Chyba jednak zostane przy Konfronatacji... nie za bardzo przepadam za klimatami S-F.
ORONA 1973 KIELCE

Offline BeRsErK

Warmachine - nowy bitewniak
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 15, 2004, 07:30:17 pm »
To nie są klimnaty SF - jedyną zbieżnością są mechy - reszta to magia,silniki parowe i pierwsze próby z prochem ;)

Czytając scenariusze do roleplay'a w świecie War Machine'a przypomina mi się klimat  wczesnych gier w War Hammera gdzie mój Krasnolud z rusznicą zwiedzał starożytne szczątki statku Old One'ów.

Jeśli już to proponuje nazwę technofantasy

Offline Mythos

Warmachine - nowy bitewniak
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 16, 2004, 12:33:12 pm »
Kolejnym projektem po premierze Escalation, będzie podręcznik umożliwiający bydowę własnych golemów, a nie tylko gra dostępnymi wariantami.
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline BeRsErK

Warmachine - nowy bitewniak
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 16, 2004, 06:04:56 pm »
Robciu jeszcze jeden "golem"w Twoim zdaniu i zrezygnuję z tej pięknej gry ;) - WARJACK i błagam nie pozwól aby w podręczniku pojawił się plastuś :D

Kiedy pokazówka w Wawce ??

Offline Mythos

Warmachine - nowy bitewniak
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 19, 2004, 10:00:46 pm »
Modele już do nas dotarły, zainteresowanym możemy przesłać katalog Warmachine w formie elektronicznej i cennik.

Proponuje I pokaz Warmachine w czwartek w Paradoxie.
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline BeRsErK

Warmachine - nowy bitewniak
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 19, 2004, 10:46:37 pm »
To moge się pobawic z Toba po stronie Khadoru - oł plizzzzzzzzz :oops:

I poproszę katalog :)

 

anything