trawa

Autor Wątek: Red is the best  (Przeczytany 5336 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krawat

Red is the best
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 12, 2004, 06:27:58 pm »
Cytat: "Zibi"
Cytat: "krawat"
co oznacza badz czym sie charakteryzuje karta koloru czarnego "Call to the Grave"


"At the beginning of each player's upkeep, that player sacrifices a non-Zombie creature.
At end of turn, if no creatures are in play, sacrifice Call to the Grave.
"

Na poczatku upkeepu kazdego gracz, ten gracz musi poswiecic jedna nie-zombi kreature (czyli kazda inna). Na koncu tury, jest nie ma kreatur w grze musisz poswiecic Call to the Grave.


a jest to karta typu istant czy jaka??
ZAPINAMY

Offline Raven

Red is the best
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 12, 2004, 07:21:48 pm »
To jest raczej Enchantment. I to nawet w porządku. JA tam w Magica już nie gram. Z jednej strony upadek Warszawskiej ,,Strefy" w której bywałem, Z drugiej strony coraz bardziej przepakowane karty mnie do tego zmusiły... Już przy Onslaughcie było coś nie tak, bo nie znałem nikogo kto nie robiłby sobie wtedy przesadzonego Tribala. W dodatku Scourge gotowe decki były cholernie wypasione (w szczególności czerwony deck goblinowy), a jak zobaczyłem talie myrowe w Mirrodinie i kolejnych dodatkach gra mi się znudziła. Baardzo dużo starych kart, niegdyś grywalnych teraz straciła na znaczeniu. Smutne...
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Khorne

Red is the best
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 14, 2004, 01:56:13 pm »
Cytuj
To jest raczej Enchantment. I to nawet w porządku. JA tam w Magica już nie gram. Z jednej strony upadek Warszawskiej ,,Strefy" w której bywałem, Z drugiej strony coraz bardziej przepakowane karty mnie do tego zmusiły... Już przy Onslaughcie było coś nie tak, bo nie znałem nikogo kto nie robiłby sobie wtedy przesadzonego Tribala. W dodatku Scourge gotowe decki były cholernie wypasione (w szczególności czerwony deck goblinowy), a jak zobaczyłem talie myrowe w Mirrodinie i kolejnych dodatkach gra mi się znudziła. Baardzo dużo starych kart, niegdyś grywalnych teraz straciła na znaczeniu. Smutne...


Dokladnie.
Z tego samego powodu przestalem grac w Mtg,tu po prostu liczy sie kto ma wiecej $$$ i kto umie lepiej leszczyc dzieci
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline krawat

Red is the best
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 14, 2004, 03:31:11 pm »
Cytat: "Raven"
To jest raczej Enchantment...


le no to spoko bo moja talia bialych kart szczyci sie w niszczeniu enchantmentow uleczaniu i iloscia latajacych kreatur
ZAPINAMY

Offline Raven

Red is the best
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 14, 2004, 05:01:56 pm »
A propos, czy Disenchant został zbanowany? Ja jestem człowiek starej daty i pamiętam jak się pojawił naturalize, więc pewnie tak? Czym teraz biały się pozbywa Enchatmentów?? :) :)
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

Offline Zibi

Red is the best
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 15, 2004, 12:06:27 pm »
Cytat: "Khorne"
Cytuj
To jest raczej Enchantment. I to nawet w porządku. JA tam w Magica już nie gram. Z jednej strony upadek Warszawskiej ,,Strefy" w której bywałem, Z drugiej strony coraz bardziej przepakowane karty mnie do tego zmusiły... Już przy Onslaughcie było coś nie tak, bo nie znałem nikogo kto nie robiłby sobie wtedy przesadzonego Tribala. W dodatku Scourge gotowe decki były cholernie wypasione (w szczególności czerwony deck goblinowy), a jak zobaczyłem talie myrowe w Mirrodinie i kolejnych dodatkach gra mi się znudziła. Baardzo dużo starych kart, niegdyś grywalnych teraz straciła na znaczeniu. Smutne...


Dokladnie.
Z tego samego powodu przestalem grac w Mtg,tu po prostu liczy sie kto ma wiecej $$$ i kto umie lepiej leszczyc dzieci


Nie masz racji. Wystarczylo wydac pare stow i juz mozna myslec o turniejach. Nie trzeba miec mega talii, aby wygrywac. Trzeba miec pomysl na talie i nieco szczescie (a co do leszczenia, to nie tylko wina leszczacych, ale i tych, ktorzy sie daja leszczyc).

Offline Khorne

Red is the best
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 15, 2004, 04:47:30 pm »
tja,pojedź sobie choćby do wrocławskiego Barda to zobaczysz ;/
ej dżoe, dokąd idziesz z pistoletem w swojej ręce

Offline krawat

Red is the best
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 16, 2004, 09:00:59 am »
a jak sie przystepuje do turnieju to jest jakies ograniczenie w stosunku do rearow??
ZAPINAMY

Offline Zibi

Red is the best
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 16, 2004, 02:37:54 pm »
Nie ma zadnego ograniczenia co do rarow w normalnych typach (jak Extended, T2, T1, etc). Sa jedynie karty zbanowane i zrestrictowane...

Offline krawat

Red is the best
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 18, 2004, 04:47:31 pm »
a dopuszczane sa kreatury z shadow??
ZAPINAMY

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 19, 2004, 04:43:57 pm »
No tak, chyba, ze sa zbanowane (nie znam listy banned cards). Zapewne czesc shadow'ow jest zbanowana.

 

anything