Autor Wątek: Dlaczego zawsze i wszedzie jest pelno konnicy ?? :/  (Przeczytany 3033 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sokles

Dlaczego zawsze i wszedzie jest pelno konnicy ?? :/
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 13, 2004, 06:46:34 pm »
hehe sorki problemy z kompem...wiec co ja to aha wlasnie...wiec tak u nas to jest troche inaczej co widac po turniejach, armie stricte kawaleryjskie to jednak zadkosc na skale niespotykana, ja tam  nie jestem zadnym stalym bywalcem ale poniewaz gralem w mistrzosytwach to jestem na biezaco z ostatnimi trendami...no wiec tak armie na 3000...haje jedni dragon princi, ze da unity silverow, reszta piechota, ze dwa trzy charioty, jakies bolce ze dwa, generaline mix raczej nie armia kawaleryjskia czyz nie?? :)  beasty, woody, khemri nie licze bo gdzie tam jest jakas kawaleria...ale tak VC no tak kawaleria to czasem jak juz nie ma co ze soba zrobic to jakis knightow upcha ale tak dla fanu...DE (Jankol) jak sie nie myle (tylko nie bij hiehie:) trohce jakis darjk riderow i ewentualnie jeden oddzialek Coldow itp. itd....u nas to nawet bretonia bywa piechotna :twisted:

ale to taki tam maly wyjatek w skali ogolnopolskiej :roll: ale jest :giggle:

Offline Green Dragon

Dlaczego zawsze i wszedzie jest pelno konnicy ?? :/
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 13, 2004, 06:52:24 pm »
Bretonia piechotna  :lol:  pewnie po walce(jesli nie uciekna) maja troche zbita buzke ;) .
P.S. A co im dac w lape, na save to niema co liczyc, wiec halabard +1s czy spear wala 2rzadki  :twisted:
asze Jest Królestwo, Potęga i Chwała Na Wieki.
No Hope = No Fear

Offline sokles

Dlaczego zawsze i wszedzie jest pelno konnicy ?? :/
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 13, 2004, 07:03:32 pm »
Save na 4+ i jedziesz:) do tego obowiazkowi realmsi i grale, kupa chlopstwa w klocach ze swoim chlopim generlaem a jakze, pegazy jakis trebuchet, pichotka ze stubbornem jakos tak to wygladalo i gralo :)

Offline FRED THE KILLAH

Dlaczego zawsze i wszedzie jest pelno konnicy ?? :/
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 13, 2004, 07:39:14 pm »
Sokles my dear friend :) skoro mowisz ze w Katowicach tez gra sie na piechote to mie bardzo pocieszasz ;) bo u mnie w Tychach gra jak narazie 8 osob (HE,Orks,Dwarfs,VC,Breta,Imperim,2-gie Imperium :D i Skavy) HE, Braeta (a co innego ? :D ) i jedno Imperium (ale nie ja :P ) to prawie sama konnica (HE tylko konnica i prawie nic wiecej :( ) a bardzo bym chcial pograc z kims kto niegra na samej konnicy tylko ma tez piechotke ;) tylko jest jeszcze jedno ale...
.... musze dokompletowc armie :D bo narazie niejest zbyt wielka :D musze cos kupic  :lol:  

ps. ale jestem happy  :)  :D  :lol:  :giggle:

Pozdro i thx za male info ;)
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]

Offline sokles

Dlaczego zawsze i wszedzie jest pelno konnicy ?? :/
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 13, 2004, 07:58:30 pm »
iiiii spoko armia to maly problem, jak sie chce tylko grac to nie ma problema wiem cos o tym, dotarlem do polfinalu mistrzostw nie majac kompletnej armii na 3000 takze spoko luz  8)

Offline Green Dragon

Dlaczego zawsze i wszedzie jest pelno konnicy ?? :/
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 13, 2004, 08:41:15 pm »
Cytat: "sokles"
Save na 4+ i jedziesz:)

Save na 4+ prawie zawsze modifikowany do 5+, 6+ albo non save :( walcz z krasnoludami great weapon :/. Ani to na blok, ani na offensywe...
asze Jest Królestwo, Potęga i Chwała Na Wieki.
No Hope = No Fear

Offline FRED THE KILLAH

Dlaczego zawsze i wszedzie jest pelno konnicy ?? :/
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 13, 2004, 08:58:03 pm »
moze i tak ale krasalki to takie upierdliwe ;) (bez obrazy) ludziki ktore maja malo ruchu i dlatego sa takie silne i maja b.silna artylerie tak ze konnica moze i dojedzie ale i tak z poteznymi stratami :D
Dobrze ze sa po mojej stronie jako sojusznik  :lol:
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]

Offline Ogoo1

Dlaczego zawsze i wszedzie jest pelno konnicy ?? :/
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 13, 2004, 09:03:42 pm »
Nie płacz Fredi ;) Misiek się na gravów przerzuca i mnie już strzygami straszy. A wiesz płaczesz o tą kawalerię a sam wystawiasz najbrzydszą z możliwych kombinacji - kawaleria + cannonki.

Pozdrawiam

Offline Green Dragon

Dlaczego zawsze i wszedzie jest pelno konnicy ?? :/
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 13, 2004, 09:08:45 pm »
Cytat: "FRED THE KILLAH"
maja b.silna artylerie tak ze konnica moze i dojedzie ale i tak z poteznymi stratami :D

Zawsze mozna liczyc na blessing Lady of Lake :?   :twisted:
asze Jest Królestwo, Potęga i Chwała Na Wieki.
No Hope = No Fear

Offline Ulthran

Dlaczego zawsze i wszedzie jest pelno konnicy ?? :/
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 13, 2004, 09:18:33 pm »
FRED: eeeee.... Dwarfy mają mocne działa? Poaptrz na Empire, Dwarfy przy tym wymiękają... :(

 

anything