Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > LOTR

Malowanie

(1/97) > >>

Mejwon:
Zakłądam temat o malowaniu o ile patrzyłem takowego nie ma. Chciałem spytać co sądzicie o moim Frodo i Aragornie. Nie są może pięknie pomalwoani ale dopiero zaczynam 8)


P.S.
Sorry za jakość ale mój sprzęt nie jest najlepszy
P.S.2
Sorry za tło ale tak wszyło  :bored:  :wall:

Maximus:
Taki tmat już jest na gildii Gier bitewnych a właściwie: Malowanie <wszystkie bitewniaki> miał dotyczyć sposobow malarskich i oceniania zdjęć- wiem bo sam go założylem, z racji tego ze dotyczy all bitewniaków nie został przeniesiony tutaj. następnym razem musisz lepiej sukać. Ale jak temat juz jest to sie trza wypowiedzieć.

Tło na zdj jest do bani a figurki są nieostre więc nie ma co tu oceniać bo nic nie widać, można się jedynie domyslać że figurki średnio pomalowane, ale jak na początek może być...

Isembold:
Co do sposobu wykonywania zdjec, to ustaw sobie najpierw jakies chociazby improwizowane "studio". Wystarczy biala kartka A4 odpowiednio zagieta i zwykla biurkowa lampka i zdjecia wyjda juz wiele lepiej.
Samego sposobu malowania nie da sie dobrze ocenic bo niewiele widac na tym zdjeciu :(

A tutaj prezentuje 2 aragornow - mojego i kumpla. Jakies opinie? ;)


EDIT: Sorry, ze sie nie wczytywalo, ale tak wlasnie dziala kochany serwer TPSA...czyli wcale nie dziala...

Maximus:
Tak opinia numer 1: na twoim zdjęciu też nic nie widać bo laduje się jedynie jego 20%, próbowałem z 2 kompa i jest tak samo więc musisz to poprawić a potem będziemy oceniać.
 Przynajmniej po cząstce tego zdjęcia widać że będzie co oceniać...

drachenfeles:
Mejwon -> jak na początek ładnie, spróbuj poeksperymentowac z washami, to powinno dodać trochę głębi.

Isembold -> ten z lewej wygląda na oko lepiej, choć żeczywiście niewiele widać i trudno powównać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej