trawa

Autor Wątek: Malowanie  (Przeczytany 87145 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gokish

Malowanie
« Odpowiedź #465 dnia: Listopad 07, 2006, 07:08:36 pm »
jakie farbki musze kupić aby pomalować sarumana ?? bo nie wiem oczywiście mam go juz w podkładzie :P

Offline Great_Evil

Malowanie
« Odpowiedź #466 dnia: Listopad 07, 2006, 09:45:19 pm »
przejżyj sobie o to
niedoś ze masz farbki, to jeszcze jak wogole pomalowac...
size=17]"Nie wystawiajcię się na 100% bohah, nigdy!
To NAPRAWDĘ jest kiepski pomysł"
[/size]

Offline Paras

Malowanie
« Odpowiedź #467 dnia: Luty 19, 2007, 03:54:56 pm »
Moze mi ktos podac link do strony albo samemu podac jakie kolory uzywa sie do malowania elfów haldira i jak pomalowac sztandar tychze wojowników?

Offline potworek

o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Paras

Malowanie
« Odpowiedź #469 dnia: Luty 19, 2007, 04:44:15 pm »
dzieki ale tak sie składa ze znam te strony i tak kiepsko te elfy tam wygladaja. Ale mi przede wszytkim potrzebne sa porady dotyczace sztandaru.

Offline Maximus from Rome

Malowanie
« Odpowiedź #470 dnia: Luty 19, 2007, 06:49:44 pm »
Ja przed chwilą pomalowałem ten oto sztandar...
Podstawowy najpierw pomalowałem Snot Green"em, nastepnie namalowałem camo gree z odrobina snota szlaczki na tym sztandarze, ppotem pomalowałem wypukłości MIXem snotem (65%) i camo greenem(25%) wypukłości. Reszta, tą niby chorągiewke pomalowałem najpierw ultramarines Blue, potrem dodałem troche Ice Blue i tak 3 razy za każdym razem wiecej Ice blue aż do uzyskania satysfakcjonujacego efektu 8)

A ty mi teraz powiedz jak pomalowałeś twarz  :D
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Paras

Malowanie
« Odpowiedź #471 dnia: Luty 19, 2007, 07:50:49 pm »
Dzieki za porady.
Ja niestety dopiero przymierzam sie do malowania, ale na stronie GW jest napisane:"A basecoat mix of equal parts Dwarf Flesh and Bestial Brown was thinned with two parts water to one part mix and was used to paint the face and flesh. These areas were then highlighted with Dwarf Flesh, followed by a highlight of an equal parts mix of Dwarf Flesh and Elf Flesh. Elf Flesh on its own was used for the final highlight stage."
To akurat jest do Haldira ale to chyba nie ma znaczenia. :D

Offline potworek

Malowanie
« Odpowiedź #472 dnia: Luty 21, 2007, 10:04:27 pm »
W opisie malowania Sarumana na stronie GW znalazłem takie coś:
"Next, I hit the cloak with a mix of Black Ink and a glaze medium (can be found at most hobby or art stores; it extends the working time of the paint and causes it to dry with a matte finish)"
Czy wie ktoś gdzie takie coś można znaleźć w polskich sklepach? Bo jakoś sie z tym chyba nie spotkałem
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Theoden91

Malowanie
« Odpowiedź #473 dnia: Luty 22, 2007, 02:09:29 pm »
W palecie Vallejo jest napewno Glaze. No i pewno w palecie Revella lub Humbrola.
Ponieważ jesteś młody!
Chcesz uciec od obłudy!
Twój ojciec nienawidzi Cię!" T.Love - "Dlatego", "I hate Rock'n'Roll"
Ja być Moryc - padawan i giermek Juliana XIII

Offline Pumpking

Malowanie
« Odpowiedź #474 dnia: Marzec 02, 2007, 08:36:35 am »
Słuchajcie chciałem pomalować Numenoryjczyka jako spektre. Całość mi jakotako wyszła, ale nie wiem, jak się zabrać do skóry. Nie wiem ani jakich urzyć kolorów, ani jak ogólnie pomalować twarz i dłonie.
a mayyitan ma quadirun yatabaqa sarmadi
fa itha yaji ash-shuthath al-mautu gad yantahi/
That is not dead which can eternal lie, and with strange aeons even death may die

Offline Misieek


Offline Paras

Malowanie
« Odpowiedź #476 dnia: Marzec 16, 2007, 05:23:51 pm »
Cześc wszystkim :!:  
Czy ktoś ma pomysł jakich farb użyc do malowania zbroii na klatce piersiowej u RO :?:
Ja Dałem Chainmail a potem na wypukłosci Scab Red i rozjasnienie Blood Red i szczerze powiedziawszy wyszło przecietnie. NA zdjeciach GW to ci wojacy maja takie ciemne te zbroje a u mnie wbrew przeciwnie.
Czekam na propozycje. 8)

Offline drachenfeles

Malowanie
« Odpowiedź #477 dnia: Marzec 16, 2007, 06:56:37 pm »
Cytat: "Paras"
Cześc wszystkim :!:  
Czy ktoś ma pomysł jakich farb użyc do malowania zbroii na klatce piersiowej u RO :?:
Ja Dałem Chainmail a potem na wypukłosci Scab Red i rozjasnienie Blood Red i szczerze powiedziawszy wyszło przecietnie. NA zdjeciach GW to ci wojacy maja takie ciemne te zbroje a u mnie wbrew przeciwnie.
Czekam na propozycje. 8)


- nie mieszaj metalików z niemetalikami - zły plan
- przyzwoita zbroja to: podkład chaos black i przecierka chainmailem
- ładniejsza zbroja to podkład chaos black, przecierka boltgun metal, wash rozwodnionym black inkiem lub chaos black i przecierka chainmailem

ot cała filozofia

PS należy pamiętać, by do przecierki pędzel był "suchy jak pieprz" oraz, że ważna jest cierpliwość, gdy model po washu schnie, musi dobrze wyschnąć

Offline Paras

Malowanie
« Odpowiedź #478 dnia: Marzec 17, 2007, 01:11:22 pm »
Dzieki bardzo za te cenne porady. Czyli jak zrobie taka "przecierke" to moge dac zdbienia na czerwono :?:  GW chyba własnie tak robi. Ale do konca nie jestem pewien. 8)

Offline Ezekiel-san

Malowanie
« Odpowiedź #479 dnia: Marzec 17, 2007, 01:22:57 pm »
Z tym czerwonym to chyba będzie dalej średni pomysł. Zrób najpierw tak jak napisał Drachenfeles, a potem będziesz kombinował dalej ;)

 

anything