Autor Wątek: Malowanie  (Przeczytany 86254 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isembold

Malowanie
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 15, 2004, 02:08:28 pm »
Jestem pod wielkim wrazeniem. Widze ze nie tylko swietnie lepisz, ale malowac tez potrawisz super.Wrzuc wiecej Swoich fotek - na prawde pieknie pomalowane figsy.
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline Scibor

Malowanie
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 15, 2004, 02:50:53 pm »
Brave Sir Robin-
te kamienie są ulepione z greestuff i pomalowane - fajnie że się nabrałeś :)

Offline Brave Sir Robin

Malowanie
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 15, 2004, 08:04:44 pm »
Masz talent, muszę przyznać. :o
Ale nie zmienia to faktu, że lepiej będzie wyglądało na podstawce coś przypominającego skałę, a nie gigantycznego otoczaka. :P
All shall love me and despair..."
There's no place like 127.0.0.1

Offline CHam-solo

Malowanie
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 16, 2004, 03:03:47 pm »
Nie żebym się czepiał ale widziałem ładniejsze figurki.
Od kiedy malujesz Ścibor?
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline Scibor

Malowanie
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 16, 2004, 03:36:32 pm »
figurki do gier bitewnych maluję od 2 miesięcy, a konie - to były pierwsze konie jakie malowałem :) co do jakości to wiem że można lepiej - już mi wychodzą lepsze :) - ale nie mam na to za dużo czasu -  jak mam pomalowac 200 czy 300 figurek do bitwy to raczej musze troche zejść z jakości  bo się nie wyrobię do świąt :) narazie pomalowałem około 100 figurek do swojej armi - ale około 150 czeka - i co chwile przybywa niepomalowanych :)

Offline drachenfeles

Malowanie
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 16, 2004, 04:12:19 pm »
znam ten ból, aktualnie staram się szukać metod malowania na szybkość ostatio wpadłem na plan zrobienia małych balii z gotowym washem, żeby tylko maczać w niej figsy i zostawiać do wyschnięcia, oszczędziło by to sporo czasu i maziania pędzlem.

Offline GICO

Malowanie
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 16, 2004, 05:06:31 pm »
jeśli chodzi o balie to lepiej żeby tas faarba była bardzo rozcieńczona z wodą. na thelastalliance widziałem artykuł o czymś takim. Oni (Anglicy) używają takiej metody "dip" fajnie nawet figsy wychodziły, ale serwer padł czytał na forum gamse-workshop że administrator robi co moze żyby ponownie strona ruczyła, ale napotyka jakies tam problemy, mówił że ruszy w ciągu tygodnia (ale jakoś wierzyć mi się nie chce).
img]http://img211.imageshack.us/img211/3488/userbar111511ag4.gif[/img]

Offline Christoph

Malowanie
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 16, 2004, 05:54:14 pm »
O ile pamiętam, to chyba w jakiejś bejcy maczali te figurki.... Efekt nawet niezły i szybki do wykonania.
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline drachenfeles

Malowanie
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 16, 2004, 06:01:19 pm »
no chodzi dokładnie o to, zamiast washowac pędzlem samo się zwashuje wyjdzie szybciej i lepiej, bo równo.

Offline GICO

Malowanie
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 16, 2004, 08:27:28 pm »
ja w ogóle nie pojmuje tej techniki mokrego pędzla. roźcienczasz farbe z wodą i malujesz tylko że jak maluje tą rozcieńczoną farbą, to wszystko mi spływa do zakamarków a ja zaczynam od Ciemniejszych do jaśniejszych kolorów i wychodzi tak że wszystko spływa w każde zagłębienie i wychodzi jednolity kolor. Chyba wróce do dry brushów i inków. Bo chyba osiągnięcie master clas nie jest mi dane
img]http://img211.imageshack.us/img211/3488/userbar111511ag4.gif[/img]

Offline drachenfeles

Malowanie
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 16, 2004, 08:33:39 pm »
przy malowaniu washem nie zaczyna się zwykle od ciemnych barw, zresztą do washu często stosuje się właśnie inki, ale nie tylko.
Wszystko zależy co malujesz, przy urukach używam mocnej czarnej farby, by zrobić głębię i zaciemnić, potem robię przecierkę i gotowe.
natomiast przy elfach właściwie wash jest delikatny i kładziony na końcu, by zatrzeć ślady przecierki, uzuskuje się przez to ładne przejście z ciemnych zakamarków do jasnych wybrzuszeń.

Offline GICO

Malowanie
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 16, 2004, 08:39:19 pm »
przecierki czyli maczasz pendzel w tej miesznace farby z wodą a potem wycierasz o coś troszeczke i taką mieszanką malujesz. hhmmm to ja jeszcze spróbuje pomalować:D
img]http://img211.imageshack.us/img211/3488/userbar111511ag4.gif[/img]

Offline drachenfeles

Malowanie
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 16, 2004, 08:42:51 pm »
przecierka to inaczej drybrush

Offline CHam-solo

Malowanie
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 17, 2004, 10:51:43 am »
Ścibor, jak na tak krótki starz w malarstwie malujesz całkiem ładnie 8)
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]

Offline Brave Sir Robin

Malowanie
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 17, 2004, 02:31:04 pm »
Cytat: "CHam-solo"
Ścibor, jak na tak krótki starz w malarstwie malujesz całkiem ładnie 8)


Krótki staż? Przecież Ścibor uczy się w Akademii Sztuk Pięknych, czy gdzieś tam. :)
All shall love me and despair..."
There's no place like 127.0.0.1