trawa

Autor Wątek: sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos  (Przeczytany 5875 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dark Elf king

sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 27, 2004, 09:27:59 am »
Dobrze Gada!!! Najpierw oddajcie nam Ulthuan a potem pogadamy. Może będziemy tak łaskawi by wam przebaczyć :D

Offline High Elf

sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 27, 2004, 10:53:51 am »
Dobrze że przyznajecie, że Druchii zdradzili. Tak jak we krwi Gileada jest napisane - DE śmierdzi z ust, są obdartusami, sługami Chaosu, małym pionkiem w grze Archaona. A HE? Czy oni komuś służą? Nie sądzę. I tak to jedna rasa, chociaż HE czasami przejdą się pod prysznic - a Druchii nie. Poza tym dużo już było prób zdobyia Ulthuanu. Gdyby nie nieudolni władcy, typu Caledora II czy Malekitha (którego nikt nie chciał) Ulthuan już rządziłby światem.  :twisted:
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline pyrek

sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 27, 2004, 05:36:03 pm »
Kellegriss napisal, ze to HE byli i beda zdrajcami :giggle:  Gdyby nie ich knucie, to by nie doszlo do rozpadu, i Ulthuan by rzadzil swiatem. Z Malekithem na czele.
olejny mroczny elf...

http://www.forgotten-realms.cfl.pl/fantasy/index.php - forum o fantastyce, jest dzial WFB

Wypromuj region, wygraj staż! www.prregionow.pl !

Offline Kellergriss

sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 29, 2004, 10:39:20 am »
Cytat: "pyrek"
Kellegriss napisal, ze to HE byli i beda zdrajcami :giggle:  Gdyby nie ich knucie, to by nie doszlo do rozpadu, i Ulthuan by rzadzil swiatem. Z Malekithem na czele.


Nic podobnego  :bite:  :bite:
HE sa czyści jak łza  :giggle:

Tylko mi nie mów że to własnie DE sa zrównoważoną emocjonalnie i psychicznie rasa  :D
A HE to przypadek który uległ wpływom chosu w osobie Khaina.
 :D

Pozdrawiam  :giggle:
gt;>>------------->
Elf bez rajtuzów
jest jak
krasnolud bez machiny wojennej
>>>------------->

Offline Dark Elf king

sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 04, 2004, 12:48:27 pm »
TA JASNE! Po śmierci Aenariona prędzej Malekith jego syn powinien zostać Królem anie ten Bel- Shanaar. My DE nazywamy go Królem Przybłędą. Zresztą to wy Wysokie Elfy pierwsi zaczęliście knuć te swe obrzydliwe domysły. Byliście zazdrośni o Nagarythe, bo wasze inne królestwa to jakieś g...... No i jeszcze ci beznadziejni Królowie, którzy wywołali wojne z Krasnalami. Jak to przepowiedział Malekith. Jeszcze nas oskarżyliście o wywołanie konfliktu.Oburzające :bite:

A tobie High Elf zalecem przeczytać zapiski Furiona. Szczerze mówiąc to wy macie nieudolnych władców. My PANUJEMY nad mocami Chaosu a wy jesteście biało-niebieskimi gogusiami. Zresztą nasza pani Lady Morathi jest najpiękniejszą istotą na świecie :giggle:

Offline Shinedredd

sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 04, 2004, 01:11:45 pm »
tak tak, chłopcy.
Foremki i piaskownica też są wasze...
 :lol:  :lol:  :lol:
łonął front wiecznym ogniem,
ranił Ojczyzny zew.
Ja zginąłem i wciąż nie wiem,
czy już wzięty Rżew?

Kiedy ty mówisz do Boga - to jest modlitwa,
Kiedy Bóg mówi do ciebie - to jest schizofrenia.

Offline Dark Elf king

sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 04, 2004, 06:11:57 pm »
My zabierzemy swoje zabawki a ty sam wejdziesz do tej piaskownicy. Nie wiem czy sie pokapowałeś ale ta rozmowa ma temat raczej żartobliwy chyba ze ktoś się za bardzo wczuł

Offline Kellergriss

sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 04, 2004, 07:01:16 pm »
Cytat: "Dark Elf king"
TA JASNE!


Zdrajca Malekith mając przy sobie wiedźme Morathi, która magicznie ma powiekszone piersi i urocza dupcie.
Hellebron która musi co jakiś czas wykompać sie w krwi poległych przeciwników aby zachować ładna buźke .. ot taki drobny zabieg kosmetyczny .. czesto praktykowany wsród cywilizowanych ras  :giggle:
Tullarisa kapitana Executorów który wymordował całe miasto tylko dlatego że nie podobała mu się jego nazwa .. ten pan to wyjatkowy przyjemniaczek i jaki spokojny i zrównoważony.
Ich dusze zżarte przez złość, chciwość i brutalność ale jest jeden dzień w którym przerażenie patrzy DE w oczy.
To Noc Śmierci gdzie rozwścieczone, obryzgane krwią Elfie Wiedźmy kradną elfie dzieci które mają stać się zależnie od płci, zabójcami lub Wiedźmami.

No tak  :D  :D  :D  jednak DE to niezwykle zrównoważna rasa...i wogóle taka cywilizowana że szok , i nic a nic nie ulegli wpływom chaosu  :D  tylko nad nim zapanowali  :lol:  
A to HE zatrzymali sie w rozwoju nie mordujac gdzie  kiedy popadnie.

 :giggle:

Pozdrawiam

 :giggle:
gt;>>------------->
Elf bez rajtuzów
jest jak
krasnolud bez machiny wojennej
>>>------------->

Offline Raistlin

sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 04, 2004, 07:23:01 pm »
soryy, ale de sa bardzo cywilizowana rasa, nadal zajmuja sie sztuka- tylko w ich pojeciu sztuka jest inna- powiedzmy ze he maja balet to de maja taniec smierci w wykonaniu assasina, powiedzmy ze he maluje- de tez tylko uzywaja innej farby, powiedzmy ze he robia jakies zdobione kolumny(totalna bzdura- sztuka dla sztuki) to de odkrywja sztuke , ktora nie jest sama dla siebie tylko jest uzytkowa- np. kloumny gdzie sie poswieca niewolnikow.............de to bardzo cywilizowana rasa....... :)
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Dark Elf king

sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 05, 2004, 06:51:00 pm »
No i masz racje oni nie mogą znieść tego że my się cały czas rozwijamy kulturowo. Oni tkwią w martwym punkcie

Offline biszkopt

sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 05, 2004, 07:01:42 pm »
heheh...a co myślicie o sojuszu DE z Imperium...orzynajmniej bedzie jakies uzasadnienie porazki archaona:) hehehe noz w plecy tak gdzies pod ,ja wiem gdzies w centrum imperium...hehe...wszyscy moze zaczna inaczej patrzec na DE:) a nie tak jakos z ukosa:):):) hehehehehe:):):)
! wielki mutatorze!!!

Offline Shinedredd

sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 06, 2004, 07:53:56 am »
Cytat: "Dark Elf king"
My zabierzemy swoje zabawki a ty sam wejdziesz do tej piaskownicy. Nie wiem czy sie pokapowałeś ale ta rozmowa ma temat raczej żartobliwy chyba ze ktoś się za bardzo wczuł


Najmocniej przepraszam.
Po prostu nie mogłem się powstrzymać.
 :)
łonął front wiecznym ogniem,
ranił Ojczyzny zew.
Ja zginąłem i wciąż nie wiem,
czy już wzięty Rżew?

Kiedy ty mówisz do Boga - to jest modlitwa,
Kiedy Bóg mówi do ciebie - to jest schizofrenia.

Offline Scimitar

sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 06, 2004, 09:22:37 am »
HE mnie zdradzili, a DE przyjeli do swego grona za co jestem im wdzieczny knujac plany zemsty  :lol:
Nadciaga Archaon i jego Horda wiec czas sie zjednoczyc i pokazac temu misiowi gdzie jego miejsce !! Niech Archaon nie pcha sie do naszej piaskownicy. Na polnocy ma swoja.
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline Dark Elf king

sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 06, 2004, 09:59:55 am »
Ulthuan już niedługo padnie do naszych stóp a wtedy my będziemy się w tej piaskownicy bardzo dobrze bawić

Offline Kellergriss

sojusz mDark Elves & Hordes Of Chaos
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 06, 2004, 11:10:52 pm »
Pieknie jest pomarzyć...ale skoro
DE nie podbili Ulthuanu wczesniej wiec nie podbija go i teraz... :giggle:
gt;>>------------->
Elf bez rajtuzów
jest jak
krasnolud bez machiny wojennej
>>>------------->

 

anything