trawa

Autor Wątek: Hellsing  (Przeczytany 34639 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Puchiko0007

Hellsing
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 19, 2005, 05:12:41 pm »
Cytuj
drogie mangi są w USA :/

dla statystycznego amerykanina pewnie nie..

Hellsing tom 7 juz w maju..

Offline Dereq

Hellsing
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 28, 2005, 03:48:59 pm »
ktos mi wytlumaczy czemu na forum NG sa juz 3 tematy hellsing(na ktorych rzecz jasna rozmawia sie o tym samym)?
we are scientists,
we do genetics,
we leave religion
to the psychos and fanatics.
Go tell the women that we're leaving.

Offline graves

Hellsing
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 28, 2005, 04:21:35 pm »
Cytat: "Dereq"
ktos mi wytlumaczy czemu na forum NG sa juz 3 tematy hellsing(na ktorych rzecz jasna rozmawia sie o tym samym)?

niedługo będą 2, jak na forum mangi zostanie scalony ten co jest. :lol:
A jeśli chodzi o to forum - to jest to całkiem oddzielne forum wydzielone z forum komiksu i zaglądają tu inne osoby niż na forum M&A (oczywiście są wyjątki) i  z tego powodu tematy na tych dwóch forum się powtarzają - zawsze się powtarzały. Na forum komiksu zawsze rozmawialiśmy o mangach, ale nie o anime.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline steelie

Hellsing
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 20, 2005, 06:40:18 pm »
A ja najpierw widzialem anime i zainteresowany nim przeczytalem mange. Manga bardziej mi sie podobala mimo oczywistego braku swietnej muzyki :) Po prostu historia z Incognito nie byla tak dobra jak ta z mangi. A w anime ograniczyli role Andersena( moja ulubiona postac :) )[/list]

Offline Pająk McCay

Hellsing
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 27, 2006, 10:52:28 pm »
Po obejrzeniu Anime taka refleksja mnie nachodzi, że nic absolutnie nie zrozumiałem Myślałem że cos się wyjaśni, kto za tym stoi, misternie uknuta intryga się odsłoni... a tu jakieś zdawkowe informacje. Czy w mandze jest więcej wyjasnione? Można jakoś jeszcze pierwszy tom nabyć?

A muzyka=wypas totalny :D , właśnie jej po sieci poszukuje.

Cytuj
 A w anime ograniczyli role Andersena( moja ulubiona postac

Faktycznie fajna postać, po anime pozostaje uczucie niedosytu co do niego. Ulubiony odcinek =7  :D
 think me, I want life,
I think me, I want a house and a wife,
I want to shimmy- shimmy- shimmy through the break of dawn, yeah!

Offline iscariote

Hellsing
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 17, 2006, 06:46:50 pm »
Zależy co oglądacie.
Ja jestem wieeelkim fanem mangi Hellsing. Toteż anime wcale mi sie nie spodobało. Nawet nie pamiętam czy obejrzałem wszystkie 13 odcinków (chyba przy 6 wymiękłem) Wszystko totalnie inne niż w mandze. Natomiast z czystym sumieniem polecam Hellsing Ultimate OVA 1. Świetna muzyka i wszystko żywcem sciągnięte z mangi. (niestety dopiero chyba pierwszy odcinek jest i na drugi trzeba poczekać)

Offline graves

Hellsing
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 18, 2006, 08:07:21 am »
W sumie to tutaj rozmawiamy o mandze/komiksie - o anime na anime/manga - zapraszam.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Lelololdinio

Hellsing
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 14, 2006, 09:22:57 pm »
A ile ma powstać tomów hellsinga ???? (nie wiem czy juz bylo to pytanko... ;) )
You said you wanted evolution ,
the ape was a great big hit.
You say you want a revolution, man ,
and I say that you're full of shit "

Offline incunabulum

Hellsing
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 15, 2006, 07:46:07 pm »
Cytat: "Lelololdinio"
A ile ma powstać tomów hellsinga ???? (nie wiem czy juz bylo to pytanko... ;) )


Póki co z tego co wiem to w Stanach Dark Horse wydało 7 tomów....

...a ja mam takie pytanie: prawda to że do Anime Hellsinga muzykę tworzyło: Poland Warsaw Philharmonic Orchestra??

Offline Lelololdinio

Hellsing
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 27, 2006, 11:10:45 am »
Cytat: "incunabulum"
Cytat: "Lelololdinio"
A ile ma powstać tomów hellsinga ???? (nie wiem czy juz bylo to pytanko... ;) )


Póki co z tego co wiem to w Stanach Dark Horse wydało 7 tomów....

...a ja mam takie pytanie: prawda to że do Anime Hellsinga muzykę tworzyło: Poland Warsaw Philharmonic Orchestra??


Tego to niestety nie wiem ale muzyka w Hellsingu jest genialna pisząc ten post  właśnie jej słucham :D
You said you wanted evolution ,
the ape was a great big hit.
You say you want a revolution, man ,
and I say that you're full of shit "

Offline misio141

Hellsing
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 29, 2006, 01:04:04 pm »
Cytat: "incunabulum"
Cytat: "Lelololdinio"
A ile ma powstać tomów hellsinga ???? (nie wiem czy juz bylo to pytanko... ;) )


Póki co z tego co wiem to w Stanach Dark Horse wydało 7 tomów....

...a ja mam takie pytanie: prawda to że do Anime Hellsinga muzykę tworzyło: Poland Warsaw Philharmonic Orchestra??

jeżeli dobrze pamiętam to tak
Ass, gass and grass - nobody rides for free

Offline ERnuSS

Hellsing
« Odpowiedź #41 dnia: Czerwiec 03, 2006, 10:31:21 am »
Ja myśle ,żę to super pozycja godna uwagi żeczywiście czasem przynudza ale ogulnie wypas pozatym zobaczmy pomyslowosc twórcy poczytał troche ksażek fantasy żeby wtrącić do komiksu dyscypiliny klanowe wampirów to jest 1 plus ,ale najgorszy minus komiksu jest taki,żę Alukard jest nie do pokonania dopierona końcu ma jakiec problemy z przyciwnikiem (Chodzi mi o to ,żę żaden wampir walczacy z alukardem nie miał dyscyplin no to jak mił wygrac).Pozatym pochwale sie mam wszystkie tomy i całe anime i oav ,kolekcjonije mangi i wiem ,żę Eden nie jest wcale leprzy od Hellsinga powiedzialbym ,żę narowni.
arhammer ist the best:P

Offline Ktoś

Hellsing
« Odpowiedź #42 dnia: Czerwiec 12, 2006, 10:37:01 pm »
Hellsing to jedna z niewielu anime które weszły mi w glowe i zrobiły mętlik poniewaz w seri TV nie dopatrzyulem sie odpowiezi na nurtujące mnie pytania zaczołem szukac mangi niestety nie moge jej nigdzi edostac mam nadzieje ze niedlugo będzie łatwiej dostępna....

jesli jacyś z was lubią anime w którym trzeba się poglowić polecam Neon Genesis Evangelion zeby to rozumiec trzeba pooglądać dobre kilka razy obejzec wersje TV i wersje kinowa End Of Evangelion  a i tka pewniepozostanie mnustwo pytań bez odpowiedzixD...

Rozmowa o anime to na tym forum OT. Chętnych na kontynuowanie proszę o przeniesienie się na to forum.
graves
ztuka jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy...

Offline ordo10

Hellsing
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwiec 16, 2006, 08:42:57 am »
Wkurza mnie jedno w tym komiksie więc jeśli jest kościuł Angielski i watykański to dlaczego niema kościołu Prawosławnego??????? :?
EŚLI JEST CI SMUTNO TO POMYŚL ŻE KIEDYŚ BYŁEŚ NAJSZYBSZYM PLEMNIKIEM

Offline Qraq

Hellsing
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 16, 2006, 08:51:29 am »
ordo10: a co by to zmieniło? Autor tak postanowił i tak jest.

a tak na boku: dobra rada - popracuj nad pisownią. Nie, nikogo nie obchodzi czy masz na to papier.