Autor Wątek: Cool Kids of Death  (Przeczytany 8466 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DrEary

zgadzam się z Kormakiem...
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 20, 2002, 12:12:22 pm »
...jeszcze nie widziałem ani jednego komiksu Ostrowskiego, który był dobry, za to pamiętam kilka FATALNYCH (choćby te z "City Magazine".

FUJ!
Nadąża pan? Doskonale, nie lubię mrugać do ślepego nietoperza ...."

doktor stefan de buc

  • Gość
Re: zgadzam się z Kormakiem...
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 20, 2002, 12:32:07 pm »
Cytat: "DrEary"
...jeszcze nie widziałem ani jednego komiksu Ostrowskiego, który był dobry, za to pamiętam kilka FATALNYCH (choćby te z "City Magazine".

FUJ!


z piec lat temu
jak na "poczatku kariery" zzynal z McKeevera
byl calkiem niezly komiks zdaje sie o dentyscie

zzynanie z Mignoli juz mu nie wychodzi


ale jak go zobaczylem w tv to sie juz niczemu nie dziwie
z taka grzywka?

pink baron

  • Gość
Cool Kids of Death
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 20, 2002, 07:41:04 pm »
Jakis czas temu w pismie kobiecym, bodajze cosmopolitan, byl ranking zjawisk cool & trendy na ten sezon i napisano tam miedzy innymi zeby koniecznie zachwycic sie ckod. Ale nie wiem czy sie czytelniczki zachwyca bo chlopaki tacy troche niemescy...
Zwlaszcza ten komiksiarz.

baron

"uwazaj... bo jak cie spotkam to obciagne"

Offline pasqd

Cool Kids of Death
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 26, 2002, 12:25:09 am »
No coz... CKOD maja wspolnego z komiksem tyle, ze dwa nazwiska sa znane w swiatku komiksowym. Bylem w FF na koncercie i musze powiedziec, ze mimo muzyka taka nie trafia do mnie to bawilem sie niezle. Moze to byla zasluga ludzi, z ktorymi wyprawialo sie najdziksze rzeczy. Wspomne tylko o moich tancach nieudolnych z CDJackiem (pamietasz?:)) czy tez jego wystep z butelka na scenie. O tych wydarzeniach kraza po Lodzi juz legendy:)) Łąki łan bylo o wieeeele lepsze niz CKOD i niech tak zostanie.

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Cool Kids of Death
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 05, 2002, 04:24:03 pm »
Pamiętam te tańce - było zaje...iście! ;-) A mój występ z butelką zdarzył się pod wpływem chwili. Dobrze, że nie była otwarta ;-)
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline CD Jack

  • Moderator
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 427
  • Total likes: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie lekceważ potęgi wyobraźni!
    • Centrum Komiksu
Cool Kids of Death
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 05, 2002, 04:29:46 pm »
Na Wraku pojawił się obrazek Krzyśka Ostrowskiego http://wrak.pl/splash/02.jpg który jest jego komentarzem do tamtej audycji. emu chyba też się nie podobał ten program...
Jacek "CD Jack" Gdaniec
- - -
Centrum Komiksu: www.facebook.com/CentrumKomiksuPL
- - -

Offline surmik

Cool Kids of Death
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 06, 2002, 06:39:32 am »
W ramach komentarza dodam tylko ,że Jacek nie tańczył z butelką do muzyki CKoD tylko poprzedzającego ich zespołu Baaba.  :wink:
Pozdrowienia,
Marek

Offline Voytek

Cool Kids of Death
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 25, 2003, 09:07:38 am »
W srode  bylem  na koncercie CKOD w Parlamecie ( Gdansk) i bylo milo :)
Wczesnie w teatrze Malarnia ( zaraz obok) grano sztuke ULICA GAGARINA do ktorej zespol napisal muzyke czy uzyczyl  swoich piosenek i kolega Ostrowski wykonal plakat promujacy.
Kto kupil bilet na sztuke wchodzil na koncert za friko a kto nie to placil  dyche!Dla ciekawosci wspomne jeszcze ze na koncercie byla Dorota Maslowska ( ta dziewczynka co dostala paszport Polityki).Tanczyla na scenie , pila  a nawet troche pospiewala a pozniej  skoczyla ze sceny i nosilismy ja na rekach !!!Mialem ja na swoich rekach przez chwile !!! :D

Ciekawe po co o tym pisze na forum komiksu? :oops:
ex, Drugs & CS!

Offline Inszy

Cool Kids of Death
« Odpowiedź #23 dnia: Luty 25, 2003, 10:55:13 am »
Cóż mogę powiedzieć...
Słabi są. Muzycznie, tekstowo i komiksowo.
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Voytek

Cool Kids of Death
« Odpowiedź #24 dnia: Luty 25, 2003, 12:07:14 pm »
Komiksy tworzy chyba tylko jeden.I chyba jeszcze nic dluzszego nie stworzyl anie nie wydal .Takie pojedyncze - niby smieszne rysunki  ktore mozna zobaczyc min. na ich stronie www. czy w City Magazyn.Ale kreske  ma ciekawa , charakterystyczna i  mi sie nawet  podoba!!!Plakat do "Ulicy Gagarina"  tez spoko!Talent  ma chyba ... :)
ex, Drugs & CS!

Offline wilk

Cool Kids of Death
« Odpowiedź #25 dnia: Luty 25, 2003, 12:14:08 pm »
Cytat: "Voytek"
Komiksy tworzy chyba tylko jeden.I chyba jeszcze nic dluzszego nie stworzyl anie nie wydal .Takie pojedyncze - niby smieszne rysunki  ktore mozna zobaczyc min. na ich stronie www. czy w City Magazyn.Ale kreske  ma ciekawa , charakterystyczna i  mi sie nawet  podoba!!!Plakat do "Ulicy Gagarina"  tez spoko!Talent  ma chyba ... :)

Nie tylko jeden. Z tego co wiem gra tam na bebnach Frąś. Dla waszej informacji zdobyl Grand Prix w Angouleme (chyba tak to sie pisze). Ostrowski owszem niczego dluzszego jeszcze nie wydal. Mandragora planuje na kwiecien jego album stworzony do scenatriusza Wojdy.

BTW Uwazam obu za jednych z najlepszych polskich rysownikow obecnie tworzacych.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Cool Kids of Death
« Odpowiedź #26 dnia: Luty 25, 2003, 02:52:20 pm »
Zgadza sie - Jacek zdobyl Grand Prix w Angouleme dla najlepszego debiutanta za komiks "Zlota kaczka". Zdobyl tez druga nagrode na festiwalu w Łodzi w 1999 i w 2000 roku, a w 2001 wyroznienie za plansze w kolorze. Zebyscie widzieli, jaki narysowal plan Lodzi, ktory byl rozprowadzany z "Wyborcza"! Chlopak ma talent i jeszcze pokaze swiatu, na co go stac.
Kreska Krzyska mniej mi odpowiada, ale ukazujaca sie w City i Arenie Komiks "Plastelina" jest znakomita.
Co do samego CKOD, to jest to odrobina swiezosci na naszym muzycznym rynku opanowanym przez Budki Suflera, Myslovitze, Wilki i rozne takie Ich Troje. Ich los zalezy od drugiej plyty - jesli zrobia kaszane, swiat o nich szybko zapomni. Na razie graja sporo koncertow, a to swiadczy o tym, ze komus sie podobaja.

Offline themon-Felków Twórca

Cool Kids of Death
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 25, 2003, 05:52:26 pm »
waltari<--Zebyscie widzieli, jaki narysowal plan Lodzi, ktory byl rozprowadzany z "Wyborcza"! ---no, ja widziałem. Jacka lubię i nic do niego nie mam (Krzyśka zresztą też, bo obciachowiec jest, ale za to z jajem), ale ten jego plan, to niedoróba jakaś. nie mówiąc już o tym, że nie sam to robił, ale z dziewczyną swoją razem (choć chyba nie robi to zadnej różnicy w sumie). nie sądzę, zeby CKOD powstała w celu głoszenia czegokolwiek, czy mówienia jakiejś "prawdy", tylko w celu urzeczywistnienia celu części członków zespołu, czyli bycia znanymi. tak się stało i już. txty mają do d..., bo nie o nie im chodzi. muzę mają do d..., bo tez nie o nia im chodzi a do tego są zbyt leniwi i luźni, żeby się przyłożyć do ćwiczeń (bo też nie o nie im chodzi ;> ). nie ma co, wg. mie się nad zjawiskiem zbytnio rozwodzić; komu się podobają, niech słucha, ale raczej bez wniku w treść, a kto nie, to olewka i już.

        powyższy txt jest moją interpretacją somnabuliczno-konfabulacyjnej rzeczywistości i nie może być dowodem na sądzie ostatecznym (zapraszam wszystkich na rozprawę, dn 29.04. ????)

Offline Macias

Cool Kids of Death
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 25, 2003, 06:29:36 pm »
Cytat: "miszcz mroczny zniwiarz"
Cytat: "Clayman_"
hmm,ciagle nic o komiksach :? lipa
a wiec jednak nie spowoduja odrodzenia polskiego komiksu


jakie odrodzenie?
Panowie
dajta spokoj
choc nie przepadam za wojewodzki i tak jest on inteligentniejszy niz zaproszeni panowie i rozlozyl ich w 5 sekund lamiac jak zapalke:

CKOD: i Romana Giertycha tez nie lubie to juz w ogole
KW: Ale przeciez ten czlowiek tez walczy o jakas swoja wizje
CKOD: a faktycznie

nie dziwota ze tekst kolesia generacji nic opublikowal dziennik cwiercinteligentow
dziennik cwiercinteligentow mowisz?patrz,a co ty czytasz?trybune?nasz nocnik, czy inny szit?nie lubie takich tekstow,bo jakos nie zauwazylem uzasadnienia swojego zdania w kwestii gw.ale wracajac, gw ostatnio ostro promuje ostrowskiego ( ktoergo dziela i styl srednio mi leza), co znaczy, ze chlopak jakos sie wypromowal.a w jaki sposob,to juz ionna sprawa. w kazdym razie, o CKOD bylo glosno,ale juz ucichlo.

Offline freshmaker

Cool Kids of Death
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 25, 2003, 08:04:16 pm »
mnie ckod sie podoba. ich wizerunek jest maxymalnie wykreowany, dodatkowo prasa ich promuje. zespol poznalem na koncercie w galerii off. zbawa byla niezla, szczegolnie ze mozna bylo sie napazac z ostrowskim w trakcie. zgodze sie ze tworza muzyke a'la the hives, white stripes itp, ale mi sie to podoba bo jest rodzimr. wydaje mi sie ze ten nurt troche odswieza punk-rocka. bylo ich czesto i gesto, ale w sumie lepiej promowac kapele typu ckod niz wymioty w stylu myslovitz.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

 

anything