Autor Wątek: Cool Kids of Death  (Przeczytany 8197 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

Cool Kids of Death
« Odpowiedź #30 dnia: Luty 25, 2003, 08:29:39 pm »
nie znam za bardzo komiksow ostrowskiego, ale widzialem w jednym aqq "plasteline" w ktorej polewal sie z milionerow. moim zdaniem niezle. nie widzialem programu na polsacie, bo ostatnio nie przepadam za wojewodzkim. lubilem go za czasow brum i halogramy, ale teraz jest dla mnie idealnym przykladem na to co forsa robi z czlowieka.

ckod zrobili w offie fajny cover the pixies tak nawiasem.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Macias

Cool Kids of Death
« Odpowiedź #31 dnia: Luty 25, 2003, 09:22:53 pm »
co do myslovitz sie zgadzam-do piachu!a CKOD niech sobie jest.lepsze to,niz maja kraft,czy inne gowna "popularnego"nurtu

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Cool Kids of Death
« Odpowiedź #32 dnia: Luty 26, 2003, 05:13:08 pm »
Cytat: "themon-Felków Twórca"
no, ja widziałem. Jacka lubię i nic do niego nie mam, ale ten jego plan, to niedoróba jakaś. nie mówiąc już o tym, że nie sam to robił, ale z dziewczyną swoją razem.


Dla takiego zwyklego zjadacza chleba i komiksow jak ja ten plan to znakomita robota. A ta dziewczyna to jeno ramke we wzorki do obrazu zrobila.

Cytat: "themon-Felków Twórca"
nie sądzę, zeby CKOD powstała w celu głoszenia czegokolwiek, czy mówienia jakiejś "prawdy", tylko w celu urzeczywistnienia celu części członków zespołu, czyli bycia znanymi.


To chyba jak najbardziej normalna postawa. Jesli sie jeszcze chlopaki przy tym dobrze bawia, to jest ok.

Offline Man Without Future

Cool Kids of Death
« Odpowiedź #33 dnia: Luty 27, 2003, 10:57:41 am »
jak dla mnie ckod są nędzni na koncertach (trójkowych)... lepiej na żywo
  Nie podobają mi się te zżynki(inspiracje??? ha hahaha) z Joyów
  Ale płytke oceniam :D

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Cool Kids of Death
« Odpowiedź #34 dnia: Luty 27, 2003, 01:06:35 pm »
Ja widzialem trzy koncerty CKOD. Musze przyznac, ze chlopaki raz graja lepiej, raz gorzej. Nie wiem od czego to zalezy: miejsca, publiki, czy temperatury powietrza. Ale zawsze mozna sie spodziewac, ze Ostrowski wywinie jakis numer. A plytka jest niezla, ale jak juz wczesniej pisalem - o ich przyszlosci zadecyduje drugi krazek.

Offline themon-Felków Twórca

Cool Kids of Death
« Odpowiedź #35 dnia: Luty 27, 2003, 05:40:59 pm »
Waltari<---dokładnie to mam na myśli. Mi ta kapela wisi i uważam że jest wtórna i bla, bla, bla, ale stanowią przynajmniej jakieś tam nowum na polskiej scenie, która jest moooocno do tyłu (w każdym razie main stream). Co do planu, to wiem co zrobił on a co ona i zresztą napisałem, że to w sumie wsio ryba.

Offline Man Without Future

Cool Kids of Death
« Odpowiedź #36 dnia: Luty 28, 2003, 11:21:58 am »
nowum...
Teraz mało kto słucha zespołów takich jak: birthday party,Joy Division, Einsturzende... itp itd. Ta muzyczka nie zestarzała się tak bardzo jak np.punkowo-rokendrolowe wygłupy the clash czy sex pistols...ale  jest jej mało w... liceach :wink: (wiemy że buntowniczki z LO,są najwierniejszymi fankami ckod hahaha-ale nie znają ''klasyki'')
 wobec powyższego mogę się przychylić do stwierdzenia ,że ckod to nowum :P .
Co zaś do myslowitz, to ckod zrobiło swego czasu kower chłopca z plasteliny  (lenny V)- była to NĘDZNA kicha- jednym słowem żenada...  myslowtz nie zasługuje na takie z.je.y jakie tu od Was niesłusznie otrzymuje :evil:

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Cool Kids of Death
« Odpowiedź #37 dnia: Luty 28, 2003, 11:48:33 am »
Cytat: "Maciej"
Teraz mało kto słucha zespołów takich jak: birthday party,Joy Division, Einsturzende... itp itd. Ta muzyczka nie zestarzała się tak bardzo jak np.punkowo-rokendrolowe wygłupy the clash czy sex pistols...ale  jest jej mało w... liceach :wink: (wiemy że buntowniczki z LO,są najwierniejszymi fankami ckod hahaha-ale nie znają ''klasyki'')
 wobec powyższego mogę się przychylić do stwierdzenia ,że ckod to nowum :P .


Całkowicie sie z tym zgadzam. W tej chwili młódź słucha zupelnie innych rzeczy i nie ma bladego pojecia, z czego czerpie CKOD. I w tym sensie muzyka CKOD jest to nowum (i o takie nowum, a raczej o cos swiezego, mi chodziło). Gdyby powiedziec fanom Madonny, ze jej "Music" (tak sie chyba zwie ten kawalek) to brzmieniowo czysta zrzyna a Kraftwerku, to tez nie wiedzieliby o czym mowa. A przeciez dla nich to takie odkrywcze.

Cytat: "Maciej"
Co zaś do myslowitz, to ckod zrobiło swego czasu kower chłopca z plasteliny  (lenny V)- była to NĘDZNA kicha- jednym słowem żenada...  myslowtz nie zasługuje na takie z.je.y jakie tu od Was niesłusznie otrzymuje :evil:


Ja do Myslovitz nic nie mam, byłem na paru ich koncertach i bylo ok. Ale jak slysze po raz 15 jednego dnia te sama piosenke, to mnie krew zalewa. A ja do radiowej papki mam awersje.

Offline Man Without Future

Cool Kids of Death
« Odpowiedź #38 dnia: Luty 28, 2003, 01:17:59 pm »
Jeśli chodzi o Ostrowskiego jako rysownika, to bardzo lubiłem jego "mignolowe" komiksy. To co robi teraz, czyli naśladowanie Gawronkiewicza (to tylko moje zdanie) nie leży mi już tak bardzo. Komiks mandragory i tak kupię.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Cool Kids of Death
« Odpowiedź #39 dnia: Luty 28, 2003, 02:35:00 pm »
Cytat: "Maciej"
Komiks mandragory i tak kupię.


Jestem ciekaw drugiej opowiesci, ktora ukaze sie w tym albumie. Bo szczerze powiedziawszy, "Pantofel panny Hofmokl" jakos nie za bardzo mi podszedl.

Offline ndg

Cool Kids of Death
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 02, 2003, 09:06:53 pm »
hm ostrowski ujdzie  ale ckod hmm do international noise conspiracy im daleko do hives ,delty 72 tez ... o 5 klas nizej ale polaczenie komiksu z muzyka mysle ze jest ciekawym sposobem na zainteresowanie przecietnego zjadacza ta wlasnie forma sztuki ..ja na przyklad dzieki plycie winylowej dokladnie splicie Operation Mindf**k i Roarsrach dowiedzialem sie o Maus Spiegelmana (na odnej okladce tej epki widnialy motywy z komiksu Arta ) sam grajac w zespole chce aby na naszej najnowszej plycie znalazl sie jakis motyw komiksowy ehhe coz pozostaje wybor rysownika ahhh artysci ehehehhe

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Cool Kids of Death
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 04, 2003, 10:35:55 am »
Z tego co wiem, to CKOD graja teraz najwiecej koncertow od chwili, kiedy zaczeli dzialac. No i szykuja druga plyte. Mialaby sie ukazac w czerwcu, ale tego to jeszcze nie wiadomo.

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Cool Kids of Death
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 19, 2003, 01:13:18 pm »
Informacja koncertowa dla ludzi z Lodzi i okolic - jesli chcecie zobaczyc CKOD na zywo, to jutro, czyli 20 marca w Dekompresji chlopaki zagraja na mini-festiwalu, gdzie bedzie tez gralo sporo fajnych kapelek electro.

Offline fjtk

Cool Kids of Death
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 29, 2003, 05:57:24 pm »
czy ktoś słyszał 2 płytę? Jakby ktoś nie wiedział to na wp.pl w dziale mp3 można ściągnąć 6 kawałków.. :)  . Jest też kawałek Hardkor gdzie głos daje gościnnie Vienio z Molesty. Dobry teledysk CKOD : "Generacja nic". Płyty pewnie nie kupie (sprzedali już tego 10.000) ale jestem za.
Umysł jest jak spadachron- najlepiej działa otwarty.

Offline freshmaker

Cool Kids of Death
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 29, 2003, 10:00:56 pm »
wienio z molesty? boze. dno. pamietam jak swego czasu molesta kroila mlodziez z pieniedzy na metrze imielin. wielcy poeci ulicy.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

 

anything