Gildia Horroru (www.horror.gildia.pl) > Forum Horroru

Nowe opowiadanie na GH

(1/2) > >>

cierzy:
Pod tym adresem znajduje się nowe opowiadanie, nadesłane przez Czytelnika. Zachęcam do wystawienia opinii, uwag, porad etc.

Daleth:
Cierzy czemu nie jestes juz Redaktorem Gildii Horroru ??? Pod Twoimi rzadami jakos to wszystko lepiej wygladalo :/

cierzy:
Wrzucenie na serwer nadesłanego opowiadania i zachęcenie do komentowania nie jest trudne. Mógłby to robić każdy. Ja niestety nie mam już czasu na szukanie poza tym interesujących newsów ze świata horroru, choć staram się czasem to robić. Doszły mnie natomiast informacje, że cichy wraca już do życia i zacznie na nowo wrzucać materiał na stronę.

Tymczasem zapoznaj się z opowiadaniem i daj tu wyraz swojej opinii :)

Pozdrawiam

Wielh:
Witam wszystkich!
Mam okazję po raz pierwszy zawitać na waszym forum.
Na początku chciałbym podziękować Cierzemu za umieszczenie mojego opowiadanka na stronie. Nawet nie wyobrażacie sobie jak bardzo pomocna potrafi być dla początkujących pisarzy, dyskusja a propos naszych prac.  Liczę na to, że moje dziełko wam się spodoba i czekam na opinie. :blehbleh:

redzi:
alrite geez

im gonna read your story at some point i think ill save it for the trip to poland but if its too boring ill just ripp it up and use it as confetti innit

ps do i have the right slaw cos the one i know gets "C's" for his polish essays - even i do better

pss drink o nazwie wsciekly pies nie ma w sobie krwi stary tylko tabasco - tak zebys wiedzial na przyslosc

                               WHERESMYSLAWEK
                                  broodlin 3/5/04
                                  still frightening

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej