Autor Wątek: Transmetropolitan  (Przeczytany 86047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kane

Transmetropolitan
« Odpowiedź #120 dnia: Luty 24, 2003, 04:10:02 pm »
Cytat: "KoM@R"
Kogo mam zabić ,żeby też należć:)

Wystarczy poprosić - i już jesteś z nami.
Ciesz się :)
odpisu chwilowo brak

Offline KoM@R

Transmetropolitan
« Odpowiedź #121 dnia: Luty 24, 2003, 06:33:06 pm »
Dzięki badzo :D
mmmm....

Offline Killah

Transmetropolitan
« Odpowiedź #122 dnia: Marzec 02, 2003, 10:43:59 pm »
OK, trza coś napisać, bo topic już na drugą stronę zszedł  :?

So, może wreszcie zdecydujemy się coś zrobić z tym plikiem graficznym, bo "test" to trak troche pedalsko wygląda.  Może w ramach rang wewnątrz-grupowych wprowadzilibyśmy rangi w stylu "spiderjerusalemowskim" typu 1. Sonofabitch 2.Motherf*****, 3. Bastard  :mrgreen:
Pain don't hurt" - Patrick Swayze

Offline mykupyku

Transmetropolitan
« Odpowiedź #123 dnia: Marzec 02, 2003, 11:27:50 pm »
ja proponuje żebyście  wpasowali tam leżącą goło niewiastę :)
opyright by mykupyku

Offline Kurczaczek

Transmetropolitan
« Odpowiedź #124 dnia: Marzec 03, 2003, 09:25:47 am »
Cytat: "Killah"
So, może wreszcie zdecydujemy się coś zrobić z tym plikiem graficznym, bo "test" to trak troche pedalsko wygląda.


Czlowieku mysl troche zanim cos napiszesz. Czemu niby pedalsko? Widzisz  tam jakichs dwoch uprawiajacych milosc mezczyzn, czy cos w tym stylu? A poza tym co masz do gejów? Gorsi? To samo mowil Hitler o zydach, a zdegenrowani teksanczycy o murzynach. Ech.
...

Offline Clayman_

Transmetropolitan
« Odpowiedź #125 dnia: Marzec 03, 2003, 11:02:06 am »
ot
wiesz kurczak,przewrazliwiony jestes,kiliah nie uzyl okreslenia pedalski w sposob ktory by jakikolwiek obrazal gejow


a wracajac do tematu,czy cos juz ruszylo w sprawie przyspieszenia wydania kolejnego transa?

btw:naga panienka to dobry pomysl,a jeszcze lepszy to dwie nagie panienki:)
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Killah

Transmetropolitan
« Odpowiedź #126 dnia: Marzec 03, 2003, 12:23:09 pm »
Cytat: "Kurczaczek"
Cytat: "Killah"
So, może wreszcie zdecydujemy się coś zrobić z tym plikiem graficznym, bo "test" to trak troche pedalsko wygląda.


 A poza tym co masz do gejów? Gorsi?


Co ja poradzę? już tak mam :wink:  :oops:

Ale skoro już nawet wysiliłeś się na to pogrubienie w cytacie, to powiem Ci bardziej serio...musi Ci się albo bardzo chcieć na kogoś nawrzuvcać, albo bardzo Ci się nudzi, bo piszesz takie głupoty....
Pain don't hurt" - Patrick Swayze

Offline Killah

Transmetropolitan
« Odpowiedź #127 dnia: Marzec 03, 2003, 12:26:04 pm »
Cytat: "Clayman_"
btw:naga panienka to dobry pomysl,a jeszcze lepszy to dwie nagie panienki:)



Bardzo fajny pomysł, tylko miejsca chyba raczej nie starczy.. jak np. taki Kane jest moderem grupy to co-miałby 5 takich panienek!? Ile by to zajmowało, a i każdy by Mu ich zazdrościł  :)
Pain don't hurt" - Patrick Swayze

Offline Kurczaczek

Transmetropolitan
« Odpowiedź #128 dnia: Marzec 03, 2003, 12:59:37 pm »
OT
Po prostu wkurwiaja mnie wszelkie przejawy dyskryminacji rasowej, wyznaniowej, lub jak widac pod wzgledem orientacji seksualnej- wkurwia mnie, ze "Polacy rasisci kazdy to powie", wkurwia mnie negatywne nastawienie polskiego spoleczenstwa do wszystkiego co inne. Moze jestem przewrazliwiony. Ale juz tak mam.

Sorry, ale naprawde jest duzo innych okreslen na to, ze cos jest glupie, niz pedalskie- moge takie cos scierpiec w jezyku mowionym, no bo jest to jednak zakorzenione okreslenie i czasami palnie sie cos takiego nie myslac, ale jesli czlowiek cos pisze, to powinien pomyslec co.

OT END
...

Offline Cujo

Transmetropolitan
« Odpowiedź #129 dnia: Marzec 03, 2003, 01:44:19 pm »
A mnie wkurwia jak ktos "k**wami" rzuca co post. Zbastuj Kurczak.

Co do tematu, wewnatrz grupy nie ma gradowania co do stopnia czy poziomu, kazdy w grupie ma ten sam obrazek, tak jak i nazwe rangi.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Killah

Transmetropolitan
« Odpowiedź #130 dnia: Marzec 03, 2003, 01:52:28 pm »
Ok, to ja jeszcze raz napiszę, że nie miałem przez to na myśli nic złego, jeśli natomiast kogoś uraziłem, obraziłem, komuś się naraziłem to sorry-czasami po prostu biernie powtarza się to, co słyszy się na ulicy i w swoim otoczeniu...
Pain don't hurt" - Patrick Swayze

Offline Killah

Transmetropolitan
« Odpowiedź #131 dnia: Marzec 03, 2003, 01:53:22 pm »
Cytat: "Cujo"
A mnie wkurwia jak ktos "k**wami" rzuca co post. Zbastuj Kurczak.

Co do tematu, wewnatrz grupy nie ma gradowania co do stopnia czy poziomu, kazdy w grupie ma ten sam obrazek, tak jak i nazwe rangi.



Hmmm- to po kiego grzyba te całe obrazki?  :roll:
Pain don't hurt" - Patrick Swayze

Offline Kurczaczek

Transmetropolitan
« Odpowiedź #132 dnia: Marzec 03, 2003, 01:55:56 pm »
No to ja przeprosze tez za to, ze mnie tak ponioslo, ale czasami cos mnie wku... denerwuje i wtedy sie robie... eee... czytaliscie kiedys Hulka?
...

Offline Cujo

Transmetropolitan
« Odpowiedź #133 dnia: Marzec 03, 2003, 02:14:33 pm »
Cytat: "Killah"
Hmmm- to po kiego grzyba te ca?e obrazki?  :roll:

Fakt, ze macie range nadana i zmieniona na "Jerusalem Order" to jest to tylko kwestia kaprysu. Normalnie grupy sie odznaczaja (jesli tego chca) wlasnie ta mala graficzka a nie ranga. Po to te cale obrazki. Oczywiscie jest to opcja a nie obowiazek.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline pookie

Transmetropolitan
« Odpowiedź #134 dnia: Marzec 03, 2003, 02:25:13 pm »
Khem,
Odpowiadając na pytanie Claya, to niestety termin wydania kolejnego Transa, to druga połowa 2003 roku... Ale już niedługo WSK, zabiorę ze sobą argumenty, mogące pomóc w przekonaniu Mandry  :lol:
 for Pookie