Autor Wątek: Transmetropolitan  (Przeczytany 86045 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kingquest

Transmetropolitan
« Odpowiedź #180 dnia: Maj 23, 2005, 08:16:20 pm »
Cytat: "Szatanista"
kingquest, a ja nie mieszkam w polsce i tylko oryginały kupuje :P fajniej tak jest


Gdybym ja też nie mieszkał w polsce  to też bym sie cieszył, ale jest jak jest

ramirez82

  • Gość
Transmetropolitan
« Odpowiedź #181 dnia: Grudzień 31, 2005, 08:37:13 am »
jak to mandra nie wyda transmetropolitan wiecej? przeciez zapodali jakis czas temu ze w przyszlym roku zamierzaja kontynuowac zapoczete serie z DC, mowa byla rownierz i o transmetropolitan...czyzby to juz nieaktualne?

Offline empro

Transmetropolitan
« Odpowiedź #182 dnia: Grudzień 31, 2005, 10:31:01 am »
Cytat: "ramirez82"
jak to mandra nie wyda transmetropolitan wiecej? przeciez zapodali jakis czas temu ze w przyszlym roku zamierzaja kontynuowac zapoczete serie z DC, mowa byla rownierz i o transmetropolitan...czyzby to juz nieaktualne?


a kto podał takie info ?? z tego co mi wiadomo, seria ma BYC kontynouwana :)
ale fakt, że przerwa troszkę przydługa :)

ramirez82

  • Gość
Transmetropolitan
« Odpowiedź #183 dnia: Styczeń 01, 2006, 01:02:29 am »
Cytat: "empro"
Cytat: "ramirez82"
jak to mandra nie wyda transmetropolitan wiecej? przeciez zapodali jakis czas temu ze w przyszlym roku zamierzaja kontynuowac zapoczete serie z DC, mowa byla rownierz i o transmetropolitan...czyzby to juz nieaktualne?


a kto podał takie info ?? z tego co mi wiadomo, seria ma BYC kontynouwana :)
ale fakt, że przerwa troszkę przydługa :)



seria ma byc kontynuowana? tzn ze nie bylo mowy o tym ze w przyszlym roku? po prostu " ma byc" kiedys tam?

Offline empro

Transmetropolitan
« Odpowiedź #184 dnia: Styczeń 01, 2006, 11:37:03 am »
Cytat: "ramirez82"
po prostu " ma byc" kiedys tam?


nie jestem pewien czy jakieś konkrety padły, więc pewnie "kiedyś tam" :)
ale podobno ma byc kontynuowana,

chyba, że ktoś ma bardziej konkretne informacje ??

Offline reston

Transmetropolitan
« Odpowiedź #185 dnia: Styczeń 12, 2006, 05:04:04 pm »
Dziś dostałem odpowiedż od Mandragory w sprawie 100 naboi i Transmetropolitan. Wciąż jeszcze czekają, by DC ostatecznie potwierdziło warunki. Kiedy to nastąpi mają podać daty. Jak poinformował Pan Wróbel kolejne 100 naboi planowane jest na marzec.

ramirez82

  • Gość
Transmetropolitan
« Odpowiedź #186 dnia: Styczeń 12, 2006, 09:49:49 pm »
no, dobrze by było...

Offline Kika

Transmetropolitan
« Odpowiedź #187 dnia: Maj 31, 2006, 06:10:23 pm »
Cytat: "reston"
Dziś dostałem odpowiedż od Mandragory w sprawie 100 naboi i Transmetropolitan. Wciąż jeszcze czekają, by DC ostatecznie potwierdziło warunki. Kiedy to nastąpi mają podać daty.

wiadomo coś ? :>
'm another number that isn't equal to any of you...

Offline 4-staczterdzieściicztery

Transmetropolitan
« Odpowiedź #188 dnia: Maj 31, 2006, 06:26:06 pm »
Cytat: "Kika"
Cytat: "reston"
Dziś dostałem odpowiedż od Mandragory w sprawie 100 naboi i Transmetropolitan. Wciąż jeszcze czekają, by DC ostatecznie potwierdziło warunki. Kiedy to nastąpi mają podać daty.

wiadomo coś ? :>


Ostatnich przekazanych przez Mandragorę informacji wynika, że nabliższy to "Transmetroploitana" powinnen być we wrześniu, a nastepny w styczniu.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline KoZZ

Transmetropolitan
« Odpowiedź #189 dnia: Maj 31, 2006, 09:27:56 pm »
Przy pierwszych tego typu zapowiedziach olałem mandragorę i zacząłem zamawiać z usa. Wieczne "rozmowy trwają". :roll: Niech sobie trwają, mi tam brakuje tylko dwóch ostatnich tomów:P
FOR YOUR CONSIDERATION

Offline 4-staczterdzieściicztery

Transmetropolitan
« Odpowiedź #190 dnia: Maj 31, 2006, 11:40:27 pm »
Wygląda na to, że je zakończyli ( planowali wydać w czerwcu "100 Naboi", ale się nie wyrobią ) i będą wreszcie "Transmetropolitany" po polsku. Choc oczywiście prawem czytelnika jest wybrać takie wydanie jakie mu odpowiada.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline reston

Transmetropolitan
« Odpowiedź #191 dnia: Maj 31, 2006, 11:47:06 pm »
Cytat: "KoZZ"
Przy pierwszych tego typu zapowiedziach olałem mandragorę i zacząłem zamawiać z usa. Wieczne "rozmowy trwają". :roll: Niech sobie trwają, mi tam brakuje tylko dwóch ostatnich tomów:P


I jak? Seria trzyma poziom? W jakim kierunku idzie?

Offline KoZZ

Transmetropolitan
« Odpowiedź #192 dnia: Czerwiec 01, 2006, 07:17:34 pm »
Cytat: "reston"
I jak? Seria trzyma poziom? W jakim kierunku idzie?
Jasne, że trzyma. Co ma nie trzymać?? Przecież to Eliss robił. Moim zdaniem Trans jest jednym z lepszych komiksów ever. Baarrdzzzooooo wysoko cenię Transa i nie rozumiem, czemu u nas tak mało popularny jest, ale cóż, o gustach się nie dyskutuje.

Bez spoilerów, trochę o fabule, żeby zaostrzyć apetyt na komiks i siekierę na mandragorę:D Dwa następne tomy będą o wyborach prezydenckich i jak Pająk niszczy pokolei wszystkich kandydatów. Następne o walce prezydenta, z Pająkiem i tak do końca...

po za tym seks, narkotyki, frenezja, no i prawda.......
FOR YOUR CONSIDERATION

Offline reston

Transmetropolitan
« Odpowiedź #193 dnia: Czerwiec 01, 2006, 10:54:55 pm »
Cytat: "KoZZ"
Cytat: "reston"
I jak? Seria trzyma poziom? W jakim kierunku idzie?
Jasne, że trzyma. Co ma nie trzymać?? Przecież to Eliss robił. Moim zdaniem Trans jest jednym z lepszych komiksów ever. Baarrdzzzooooo wysoko cenię Transa i nie rozumiem, czemu u nas tak mało popularny jest, ale cóż, o gustach się nie dyskutuje.

Bez spoilerów, trochę o fabule, żeby zaostrzyć apetyt na komiks i siekierę na mandragorę:D Dwa następne tomy będą o wyborach prezydenckich i jak Pająk niszczy pokolei wszystkich kandydatów. Następne o walce prezydenta, z Pająkiem i tak do końca...

po za tym seks, narkotyki, frenezja, no i prawda.......


Po tym, co wydała Mandragora, nie jestem jakimś wielkim fanem serii. Mieszane mam uczucia, co nie zmienia faktu, że nabęde nowe tomy.

J.K. Gordon III

  • Gość
Transmetropolitan
« Odpowiedź #194 dnia: Czerwiec 02, 2006, 02:40:56 pm »
Cytat: "KoZZ"
Cytat: "reston"
I jak? Seria trzyma poziom? W jakim kierunku idzie?
Jasne, że trzyma. Co ma nie trzymać?? Przecież to Eliss robił. Moim zdaniem Trans jest jednym z lepszych komiksów ever. Baarrdzzzooooo wysoko cenię Transa i nie rozumiem, czemu u nas tak mało popularny jest, ale cóż, o gustach się nie dyskutuje.

Bez spoilerów, trochę o fabule, żeby zaostrzyć apetyt na komiks i siekierę na mandragorę:D Dwa następne tomy będą o wyborach prezydenckich i jak Pająk niszczy pokolei wszystkich kandydatów. Następne o walce prezydenta, z Pająkiem i tak do końca...

po za tym seks, narkotyki, frenezja, no i prawda.......


brzmi smakowicie.
 od pierwszego tomu kocham  
Pająka miłością szczerą i platoniczną. cola-ebola rulezzz :D