Autor Wątek: Transmetropolitan  (Przeczytany 84655 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pookie

Transmetropolitan
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 13, 2003, 09:40:41 pm »
Kilka uwag w kwestii Jerusalem Order. Ponieważ nie chciałem pozbawiać Was "przyjemności" wspinania się po drabince "gildowej" hierarchii, zaproponowałem surmikowi inne zaznaczenie przynależności do grupy. Będą to "bannerki" znajdujące się pod Waszymi postami i ew. podpisami, jeżeli takowe posiadacie. W związku z tym mam pytanie, czy ktoś poczuwa się na siłach, by takowy banner stworzyć? Powinien to być swoisty kolaż z fragmentów komiksów autorstwa Warrena (tylko nie za duży :wink: ). Ja mam w tej chwili parę innych spraw na głowie, ale jak nikt się nie podejmie, to trudno, pookie się poświęci. Tylko trochę to potrwa. Jeszcze jedno, jeżeli ktoś chciałby wstąpić w szeregi to serdecznie zapraszam. Cujo, skusisz się? :wink:
 for Pookie

Offline KoM@R

Transmetropolitan
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 14, 2003, 05:19:49 pm »
Ja chce wstapić ,ja chce ,ja ,ja ,mnoge ,moge ,chce..... :D
mmmm....

Offline Arusiek

Transmetropolitan
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 14, 2003, 05:54:19 pm »
ja sie zgadzam, bo nie mam, tylko jaki??

Offline Kane

Transmetropolitan
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 14, 2003, 07:12:49 pm »
Jeśli chodzi o banerki to niestety wam nie pomogę. Jedyna na czym się znam w grafice komputerowej to na jej oglądaniu :)
odpisu chwilowo brak

Offline Kurczaczek

Transmetropolitan
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 14, 2003, 07:22:31 pm »
Cytat: "Kane"
Jeśli chodzi o banerki to niestety wam nie pomogę. Jedyna na czym się znam w grafice komputerowej to na jej oglądaniu :)


Ja tez  :lol:
...

Offline Voytek

Transmetropolitan
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 21, 2003, 10:33:53 am »
Stopklatka wrote:


Pająk Jerusalem idzie do kina

Wszystko wskazuje na to, że Amerykanie oszaleli na punkcie ekranizacji komiksów. W tej chwili trwają prace nad przeniesieniem kolejnego tytułu na duży ekran. "Transmetropolitan" Warrena Ellisa i Daricka Robertsona to seria sygnowana przez DC Comics / Vertigo (u nas ukazuje się od zeszłego roku nakładem wydawnictwa Mandragora).

Główny bohater to antypatyczny, pozbawiony hamulców, wiecznie naszprycowany dziennikarz nazwiskiem Pająk Jerusalem, pracujący w gigantycznym, zdegenerowanym mieście przyszłości. Jego teksty, pisane dla gazety "Tranmetropolitan", to skrzyżowanie reportaży z ostrymi felietonami; Pająk, nie przebierając w słowach, piętnuje korupcję polityków, brutalność policji, sprzedajność kapłanów i co tylko jeszcze uda mu się wypatrzyć. Jego misja to przekazywać prawdę za wszelką cenę. A przy okazji skopać tyłki frajerom.

Sfilmowaniem przygód Pająka zainteresowany jest nie kto inny, jak sam profesor Xavier z "X-Men", czyli Patrick Stewart. Artysta chce zostać zarówno producentem kinowej wersji "Transmetropolitan", jak i odtwórcą głównej roli. Od wielu lat podziwiam ten komiks. To prawdziwe arcydzieło: dojrzałe, zabawne, dzikie i satyryczne - mówi aktor. Ekranizacja "Transmetropolitan" z pewnością nie będzie łatwym zadaniem, jako że stężenie wulgaryzmów, bluźnierstwa i przemocy wykracza w obrazkowym pierwowzorze znacznie ponad przeciętność. Stewart zapewnia jednak, iż anarchistyczny charakter serii zostanie zachowany, czego gwarancją ma być obecność w ekipie realizatorów Warrena Ellisa, scenarzysty komiksu o Pająku Jerusalem.


Moim zdaniem Stewart jest za stary!!!!!!Zdaje sobie sprawe ze Spider do mlodzieniaszkow nie nalezy ale mimo wszystko  Stewart to dziadzio!!!!
Ja tam widze Johnego Deepa po tym co zabaczylem w Las Vegas Parano.To jest rola dla niego!!!!Ciekawe kto bedzie rezyserem???
ex, Drugs & CS!

Offline Clayman_

Transmetropolitan
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 21, 2003, 10:55:30 am »
za stary
a depp jest za niski,chociaz lepszy on niz stewart,
poza tym zdublowal by swoja wlasno role w las vegas parano
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Kurczaczek

Transmetropolitan
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 21, 2003, 11:25:40 am »
Zajebiście- film Transmetorpolitan!!! Yeah!!!

Ale koles rzeczywiscie jest za stary :(
...

Offline An-Nah

Transmetropolitan
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 21, 2003, 01:05:32 pm »
Stewart!

Świat się kończy...

Nie mówię, to dobry aktor i dobrzwe by zagrał, ale rany boskie... Co na to kapitan Picard?
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline pookie

Transmetropolitan
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 21, 2003, 07:36:03 pm »
Fatalnie. Nie podoba mi się ta moda na ekranizowanie komiksów. Jedynym filmem poruszającym tę tematykę, do którego nie miałem zastrzeżeń był "Niezniszczalny". A Transmet w mojej ocenie nie nadaje się do ekranizacji. Tego tytułu nie da się przełożyć na język filmowy. Wyjdzie chała, zniechęcająca do sięgnięcia po papierowy oryginał. Pomysł obsadzenia Stewarta w roli Pająka po prostu przemilczę...
 for Pookie

Offline Kurczaczek

Transmetropolitan
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 21, 2003, 11:49:28 pm »
A moze jeszce sie zdziwimy i stanie sie to jednym z najlepszych filmow naszych czasow??? Dajcie mu szanse. Ten komiks jest faktycznie b. trudny do przelozenia na ekran... ale co tam- zawsze jest szansa na sukces, a jak nie to i tak spedzimy 2h mile w kinie,a potem wrocimy do komiksow!!!
...

Offline Kane

Transmetropolitan
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 22, 2003, 06:51:17 am »
Z jednej strony zajebiście ze będzie film. Z drugiej strony podzielam obawy pookiego. Amerykanie robiąc filmy mają talent do pier****nia najlepszych pomysłów/licencji. No cóż, poczekamy zobaczymy.
odpisu chwilowo brak

Offline An-Nah

Transmetropolitan
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 22, 2003, 12:23:04 pm »
A ja się założę, że film będzie "ugrzeczniony"...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline Clayman_

Transmetropolitan
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 22, 2003, 01:11:44 pm »
nie zdziwilbym sie gdyby zamiast stewarta w role pajaka wcielil sie jakis murzyn
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Arusiek

Transmetropolitan
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 22, 2003, 01:28:38 pm »
Cytat: "Clayman_"
nie zdziwilbym sie gdyby zamiast stewarta w role pajaka wcielil sie jakis murzyn


Tak jak to bedzie w Daredevilu, gdzie King Pina zagra murzyn

 

anything