trawa

Autor Wątek: Galeria figurek  (Przeczytany 720777 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Swingu

Galeria figurek
« dnia: Kwiecień 26, 2004, 06:23:46 pm »
Pozwoliłem sobie przykleić ten temat - sądzę, że powinien być na górze (jeśli sie mylę, zawsze można odkleić).
Po różnych tematach rozsiane są zdjęcia figurek - w "Malowaniu", w "Problemach...", w "Zrobię to sam!". Może by tak zebrać linki w jedno miejsce, w dodatku dobrze widoczne i jednoznacznie oznaczone?

Proponuję tez kilka zasad - żeby nie nadwyrężać serwera i modemów do plików linki, z zaznaczeniem rozmiaru. Również, żeby nie rozpychać tematu niepotrzebnie, pytania o techniki można wrzucić w inny temat - na przykład we wspomniane "Problemy z pomalowaniem armii".

To może ja zacznę :) (te duże pliki zamierzam na dniach zmniejszyć swoją drogą)

Krasnoludy:
Bohaterowie krasnoludzcy
Thundererzy
Dwarf Warriors
Górnicy
Slayerzy
Bolec
Żyruś

Pojedyncze modele:
Skaveny
Ghul

Zamówienia:
Eldar Warlock
Łucznicy
Rycerz Bretonii

No i Galeria moich gobosów (max za klimat na Wojennym Młocie)

Podłączajcie swoje obrazki :)

*edit* po głębszym zastanowieniu dochodzę do wniosku, że mój nałóg wkroczył w nową fazę - nie wystarcza mi już oglądanie figurek, które ludzie sami zamieszczają - zaczynam ich poganiać   :roll:
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Blacklotos

  • Gość
Galeria figurek
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 26, 2004, 07:34:46 pm »

Offline Raistlin

Galeria figurek
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 26, 2004, 08:14:24 pm »
stronka, na serwerze mojego kumpla, bez niego by nie bylo tych fotek i bardzo mu dziekuje....

http://www.mordheim.neostrada.pl/raistlin/index.htm
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Halfing@

Galeria figurek
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 26, 2004, 09:03:27 pm »
Cytat: "Raistlin"
stronka, na serwerze mojego kumpla, bez niego by nie bylo tych fotek i bardzo mu dziekuje....

http://www.mordheim.neostrada.pl/raistlin/index.htm


Ey Rast śliczne figurki naprawdę supero Pozatym lubię takie cukierkowe kolory :D
retka Bretka bretka

Offline Swingu

Galeria figurek
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 26, 2004, 09:15:21 pm »
Beastmastera jeszcze nie widziałem - coraz lepiej, masz talent :)
*idzie popłakać do kąta*
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Raistlin

Galeria figurek
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 26, 2004, 09:21:37 pm »
dzieks, w koncu wzialem sie do roboty........... moze w tyg. skocze do slepu sobie cos do pomalowania kupic

a do Ciebie Swingu to mi jeszcze daleko i dluga droga przede mna.........teraz musze sie nauczyc drzewce od broni malowac....tak w "paski"
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Swingu

Galeria figurek
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 26, 2004, 09:27:29 pm »
Długa droga?
Mnie się zaczyna wydawać, że te 8 lat zmarnowałem...
Trzeba było się na Młotku z tą figurka pokazać :)
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline dead

Galeria figurek
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 26, 2004, 09:28:49 pm »
Czyzby mi sie zle wydawalo ?? Te linki do dwarfow (tanderersi i dwarf herosi) mi nie dzialaja :P plz popraw to ^^
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Glurk

Galeria figurek
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 26, 2004, 09:44:02 pm »
Heh a ja sie jak zwykle podczepiam do czyjegos tematu, co by naszego Forum zbednie nie zasmiecac :) I mam taki problem, mam cyfrzaka P-72 Sony i mam male problemy ze zrobieniem zdjecia figurkom w takiej jakosci jak Wy. Mozecie mi pomoc, bo nie dokladnie ustawic wszystkich opcji, a instrukcje zabral brat :) dzieki
url=http://zadtrolla.prv.pl] Koszaliński Klub Gier Strategicznych "Zad Trolla"[/url]

Offline Swingu

Galeria figurek
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 26, 2004, 09:55:21 pm »
@dead
Mi działają - znów wina serwera, jak sądzę
Jutro zmniejszanie zdjęć - bo są potwornie duże - a pojutrze może się do swojej panny zabiorę z armią - i obfotografuję ją w całości (armię, nie pannę  :P )
@Glurk
Większość cyfraków ma gdzieś opcję quality. Znajdź ją, zmień ustawienia i będzie w porządku. Polecam też włączenie opcji macro (z reguły oznaczaną kwiatuszkiem).
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Cwany

Galeria figurek
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 26, 2004, 10:07:53 pm »
http://sakhet.rsc.pl/thumbnails.php?album=97
kiebskie foty miejscami jeszcze gorsze malowanie:)

Offline Halfing@

Galeria figurek
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 27, 2004, 06:32:27 am »
Cytat: "Swingu"
@ - i obfotografuję ją w całości (armię, nie pannę  :P )
@
.


Szkoda  :roll:  :P  :D
retka Bretka bretka

Offline Swingu

Galeria figurek
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 27, 2004, 06:47:36 am »
Ona już jest obfotografowana  :P
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Barek

Galeria figurek
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 27, 2004, 10:59:40 pm »
To ja dodam też zdjęcia...
http://www.mharek.webpark.pl/centigor2.jpg - skonwertowany centigor
http://www.mharek.webpark.pl/beastman.jpg - szeregowy gor...
ARDZO WAŻNE
Biblia
Księga Powtórzonego Prawa 22:11

Masz sobie wykonać frędzle na czterech skrajach swej odzieży, którą się okrywasz.

szafa@poznań

  • Gość
Galeria figurek
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 28, 2004, 08:21:30 am »
hehe barek porobilem foty twoich gorasow i centasow na mlotku , naprawde mi sie wydawaly zajefajne;) albo ktos mial bardzo podobna do ciebie armie;)

 

anything