trawa

Autor Wątek: Galeria figurek  (Przeczytany 741609 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szafa@poznań

  • Gość
Galeria figurek
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpień 05, 2004, 12:48:02 pm »
trzyma pozim jak wszysko o poamluje teoretyk filozofi swingu:D

a tak na margineise - bardzo charakterystyczny styl malowania goblinskiej skory. jak zopbaczylem na mlotku goboski rydwan trojka to juz wiedzialek kto go malowal:D

Offline mackof

Galeria figurek
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpień 05, 2004, 09:20:28 pm »
No to teraz ja cos pokaze:
http://www.coolminiornot.com/pics/pics7/img411292a76b6cf.jpg
to moj pierwszy figs do tomb kingsow wiec moze nie jest najlepiej pomalowany ale to jedyne zdjecie jakie mam
LORY TO HORUS!

Offline Swingu

Galeria figurek
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpień 05, 2004, 09:22:50 pm »
Bardzo dobry dobór kolorów. Troche mniej suchego pędzla i będzie coraz lepiej. Tak trzymaj :)
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Quarion

Galeria figurek
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpień 05, 2004, 10:27:15 pm »
Troyan co do twojego lorda eeeee...zatkało mnie :)

Offline Ser Bigos

Galeria figurek
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpień 07, 2004, 09:11:07 pm »
napiszcie dokładnie o co chodzi w coolminiornot

Offline ghost666

Galeria figurek
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpień 07, 2004, 09:30:30 pm »
Cytat: "Ser Bigos"
napiszcie dokładnie o co chodzi w coolminiornot


a ocenianie cudzych figurek, terenów itp. Własne takze mozna tam umiescic, po uprzednim zarejestrowaniu sie
lory fot the Horned Rat!!!


Offline Dark Prince

Galeria figurek
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpień 08, 2004, 08:33:19 pm »
Mackof bardzo ładna figurka. Wspaniale dopasowane kolory. Dobrze zrobiłeś malując kości na czarno (jak widzę w GW białe kości u szkieletów do mnie na mdłości bierze :x). Naprawdę bardzo ładna figurka.

Offline Syrius

...kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)..."
Cześć mam na imie Władek mam 20 lat i jestem wyjebany pod niebiosa bo mam 1 m 80 wzrostu i jestem snobem gdyż piję wina od 10 zł.

Offline Swingu

Galeria figurek
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 08, 2004, 09:50:08 pm »
Fajny pomysł - drzewiec z Vermin Lorda :D
Na pewno bardziej dynamiczny niż standardowe "drzewko".

Postaraj się jednak o lepsze fotki - to może z czystym sumieniem będzie sie mozna wypowiedzieć o malowaniu
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.


Offline Eomer

Galeria figurek
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpień 09, 2004, 05:08:18 pm »
Ładne figsy. IMO ciekawe i ładne. Szczególnie podobała mi się hydra i ten egzekutor.
Życie jest tylko nędznym aktorem, który swoja rolę przez pare godzin wygrawszy, w nicość przepada. Staje się tylko powieścią idioty."
Szekspir "Makbet, akt V, scena V"

Offline Swingu

Galeria figurek
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpień 10, 2004, 04:58:34 pm »
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Cyel

Galeria figurek
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpień 10, 2004, 06:19:59 pm »
Wow ! Chukka wygląda niemal zupełnie jak moja , tylko lepiej :D Fajne...


Też będę robił taki myk... tylko z Galloper RBTs dla moich planowanych po Chaosie HE na gryfie i kawalerii. W Rarach 2 orły i 2 RBT, których obecność w mobilnej armii trzeba jakoś uzasadnić...

Offline Swingu

 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Siena

Galeria figurek
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpień 15, 2004, 04:16:39 pm »
Ha,
Swingu jak zwykle trzyma stały i genialny poziom malowanych przez siebie figurek :D . Kurcze, jak Ty robisz te genialne cieniowanie? Maluję z przerwami od dłuższego czasu i do tej pory z rozjasnianiem idzie mi słabo :( . Kupiłem nawet sobie książeczkę How to paint... i mam nadzieję, że za jakiś czas dojdę do tego jak to się robi (rozjaśnianie, blending itd)