Autor Wątek: Galeria figurek  (Przeczytany 722242 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dead

Galeria figurek
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 30, 2004, 07:12:57 pm »
Masz moze jakies zdjatka z tej gdyni z tego tura :P moze ktos od was z boody robil bylbym wdzieczny za jakies fotki

PS
Sry za ten off top :P
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Cyel

Galeria figurek
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 01, 2004, 09:27:32 am »
dobra... moja galeria na Coolminiornot

 
http://www.coolminiornot.com/browse.php?submitter=Cyel
 
...większość to na razie stare zdjęcia... spróbuję porobić nowe i też tam wsadzę.

Offline Swingu

Galeria figurek
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 01, 2004, 09:36:47 am »
Eee... pusta?
Czy mój komp strajkuje?
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Cyel

Galeria figurek
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 01, 2004, 09:39:11 am »
Załozyłem ją 30min temu, właśnie nad nią siedzę i pracuję Swingu... nie bądź taki w gorącej wodzie kąpany. ;)

najpierw muszą chyba jeszcze obrazki przejrzeć i zatwierdzić... troszkę jeszzce potrwa zanim będzia aktywna

Offline Swingu

Galeria figurek
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 01, 2004, 09:42:14 am »
O zatwierdzaniu wiem, ale myslałem, że jak dajesz linka, to już wszystko działa ;)
*edit* to moja galeria: http://www.coolminiornot.com/browse.php?submitter=swingu
Niesmiało się tam zamieszczam, nic nowego więc nei zoabczycie. Ale jak się komus nudzi i chce zagłosować... ;)
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Raistlin

Galeria figurek
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 02, 2004, 10:05:28 am »
dorzucilem do galerii cold one'a czekam na noty :P

http://www.mordheim.neostrada.pl/raistlin/index.htm
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Cyel

Galeria figurek
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 02, 2004, 11:32:45 am »
Wow... to robi wrażenie ... ale chyba spodziewałeś się takiego komentarza, nieprawdaż? ;)

Bardzo ładnie dorobiona zbroja i siedzisko... z niecerpliwością czekam na kompletną figurkę.

Offline dead

Galeria figurek
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 02, 2004, 12:55:41 pm »
Ktora to edycja cold one one ^^ !! W sumie to stare coldy fajnie wygladaly nawet ale za to najci byli wiesniaccy !! Takie drobne polaczenie stare coldy i new najci to fajnie wyglada (w jednym WD bylo pokazane ^^). Obaczymy jaki rajder wskoczy na colda ^^ !! GL bo jak na razie nawet niezle wyglada (bo jestem drobnym sceptykiem takiej techniki cieniowania bo nie zawsze wychodzi to doprze ale w tym przypadku zajefajnie sie komponuje z coldem !! GJ & GW). Szkoda ze ja ostatnio nie mam cierpliwosci do malowania ^^ |  :wall:   :wall:   :wall:  !!
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Raistlin

Galeria figurek
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 02, 2004, 12:59:03 pm »
nie no to chyba oczywiste ze na starych koksach beda siedziec nowi jezdzcy- tylko jest problem - jak skolowac xxxx nowych starych jaszczurek.....

nad jezdzcem sie zastanawiam, cos sobie skonweruje, ale stara konwersje rozkrece i zloze i pomaluje spowrotem :)

no nic biore sie do roboty :)
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Swingu

Galeria figurek
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 02, 2004, 04:49:01 pm »
Cóż moge powiedzieć... Bardzo ładna jaszczurka :)
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Raistlin

Galeria figurek
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 02, 2004, 05:21:40 pm »
Ha mam pomysl na lorda- bedzie to pol elf pol demon- czyli annointed, mysle ze nikt sie nie wnerwi jak go bede wystawial w zwyklych de :) - juz nawet wiem jak go zrobic- moze dzis go wymodeluje, a jutro zaczne malowac :) - szykuje sie ostra robotka........................  :D
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Halfing@

Galeria figurek
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 02, 2004, 06:58:02 pm »
Cytat: "Marabut"
Poniewaz widze ze tu jest tu duzo naprawde dobrych malarzy to poprosilbym o ocene mojej figurki!Tylko prosze mnie nie opieprzac  :) poniewaz to sa dopiero moje poczatki, i jak podliczylem to jest dopiero moja dziewiata w calosci pomalowana figurka!I mile widziane bylyby wskazowki!
http://www.coolminiornot.com/pics/pics6/img409173a11e7df.jpg
http://www.coolminiornot.com/pics/pics6/img409174b20f403.jpg


EEEE Fajne tylko szkoda że jest tyle tych odprysków na tej figurce powinieneś być bardziej uważny
retka Bretka bretka

Offline Marabut

Galeria figurek
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 02, 2004, 07:08:00 pm »
Czyzbys udezal do tego incydentu podczas fotografowania!! :)
ooooEEEeeOOOooEEeeeOOOoooEEeee.

OTRZYMAŁEM NIESTARANNIE NAPISANY LIŚCIK OD BANSHEE!!

Offline Halfing@

Galeria figurek
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 02, 2004, 08:03:26 pm »
Cytat: "Marabut"
Czyzbys udezal do tego incydentu podczas
fotografowania!! :)


Sorki zapomniałem ale i tak świetna robota :lol:  :giggle:
retka Bretka bretka

Offline _Wychwethyl_

Galeria figurek
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 03, 2004, 03:41:10 pm »
Cytat: "Raistlin"
nie no to chyba oczywiste ze na starych koksach beda siedziec nowi jezdzcy- tylko jest problem - jak skolowac xxxx nowych starych jaszczurek.....

nad jezdzcem sie zastanawiam, cos sobie skonweruje, ale stara konwersje rozkrece i zloze i pomaluje spowrotem :)

no nic biore sie do roboty :)


Jakbys sprzedawal jezdzcow od starych jaszczurek to wal na priv - jestem chetny na kupno    :D

A co do malowania to Cyel jestes wielki   :mexican:   :wall: Chyab postawie sobie kapliczke ku czci twojej i bogow Chaosu - moze i mnie natchnie  :P  co do Annointed to czekam na fotki
FB: Wood Elves; Imperium
Konfrontacja: Gryfy, Lwy , Cynwalle,
WH40K: Imperial Guard

 

anything