Autor Wątek: Galeria figurek  (Przeczytany 731429 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Swingu

Galeria figurek
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 10, 2004, 05:09:03 pm »
Zmień "uszy" na "nogi" to się zgodzę (w rozsądnych granicach, oczywiście) :P
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Raistlin

Galeria figurek
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 10, 2004, 09:08:50 pm »
praiwe skonczylem anointeda-lorda - dopiero na zdjeciu zauwazylem ze brakuje "temu" kolczyka i ze maznalem niechcacy nosa "temu" na zcerwono- bledy te sa juz poprawione na modelu, ale zdjec nie chcialo mi sie jeszcze raz zrobic :giggle:

zdjatka tam gdzie zwykle

http://www.mordheim.neostrada.pl/raistlin/index.htm

Prosze o opinie :)
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Cwany

Galeria figurek
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 10, 2004, 09:14:43 pm »
:suck: (zatkało mnie:) fajnie wyglada:) chyba za duzo swiatla poszlo na pyszczeka bo strasznie jasno sie prezetuje

Offline Swingu

Galeria figurek
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 10, 2004, 09:15:07 pm »
Technika jak zwykle bardzo ładna. Mieczyk mi średnio pasuje, ale to kwestia gustu.
Poza tym (IMHO przynajmniej) różowy zbyt mocno gryzie się z zielonym. Teoria kolorów się kłania ;)

Napisał ktoś, kto nie rozpoznałby colour wheela, nawet gdyby wyskoczyło zza krzaka i splunęło mu w oko... ;)

*edit*P.S. Sorry za czepliwość - nie licząc tych drobnych szczegółów - figurka świetna.
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Ogoo1

Galeria figurek
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 10, 2004, 09:18:31 pm »
A ja oglądają Wasze prace (Swingu, Raistlin) twierdzę że mi się nie podobają. Są fajnie odrobione technicznie, rewelacyjne przejścia kolorów itd. Niby rewelak ale....

Dobór kolorów jest strasznie jaskrawy. Gobachy Swinga świecą się jak kamizelki policyjne. Z pełnym szacunkiem dla Was i dla Waszych prac - nie podoba mi się ;).

Pozdrawiam

PS.

Osąd zmieni się probably rano, jak wytrzeźwieję.

Offline Christoph

Galeria figurek
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 10, 2004, 09:19:46 pm »
Bardzo fajne figury 8) Podoba mi się ten lekko komiksowy styl; ja zawsze mam problemy żeby zrobić odpowiedni kontrast między cieniami a rozjaśnieniem... :cry:
amiętaj: wszystko co napiszesz może zostać wykorzystane przeciwko Tobie.

A tak przy okazji - Iced Earth rządzi :D

Offline Raistlin

Galeria figurek
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 10, 2004, 09:20:44 pm »
tak, mam nadal problemy z flashem..........trudno, normalnie modle sie troszke ciemniej prezentuje...


co do kolorkow- takei mi sie podobaja, ale rzeczywiscie teoria sie kalnia :)  - ostatnio dla tego Jankiela zameczam pytaniami o dobor kolorkow :D
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Swingu

Galeria figurek
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 10, 2004, 09:21:16 pm »
Każdy ma prawo do wałsnej opinii - bynajmniej się nie obrażam. Konstruktywna krytyka jest lepsza niż zachwyty (i nie jest to wyjątkowo krygowanie się ;) )
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Infestal

Galeria figurek
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 10, 2004, 09:29:09 pm »
Twarz bezbledna Raistlinku, miecz super. Ale ogolnie  powinienes popracowac troche nad przejsciami kolorow, co nie umniejsza Twojego kunsztu, gdyz ogolnie twoje umiejetnosci ostro poszly w gore w przeciagu mniej wiecej pol roku, oby tak dalej.

Offline Raistlin

Galeria figurek
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 10, 2004, 09:32:17 pm »
bola mnie jeszcze zbroje i przejscia, ale poexperymentuje z glejzem i NMM, moze sie uda :)
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline MaD

Galeria figurek
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 10, 2004, 09:33:57 pm »
Dobra, czekalem na ten pierwszy negatywny komentarz ale teraz wiem ze nie jestem sam  ;), niestety podzielam zdanie Ogoo1'a, pomijajac fakt ze technike mokrego pedzla nie mam  ani w 1/5 tak opanowanej jak wy to musze przyznac ze przesadzacie z rozjasnianiem i wychodza zbyt duze kontrasty, wiec figurki sa jaskrawe przynajmniej tak to wyglada na zdjeciach, choc na stole moga prezentowac sie o niebo lepiej.
he scourge of Amalek is upon you
The seed of Amu hath oppressed you
They hath urinated upon you
And made you to eat feces

Offline Swingu

Galeria figurek
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 10, 2004, 09:34:54 pm »
Cytat: "Raistlin"
poexperymentuje z glejzem i NMM, moze sie uda :)


Glazey są łatwe w uzyciu - taki ink średnim kolorem. NMM nie polecam - to dla masochistów...

 - Swingu, który raz próbował coś zdziałać z NMM i wstydzi się do dziś.
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Infestal

Galeria figurek
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 10, 2004, 09:35:59 pm »
Kontrasty za duze, bo zdjecie robione z flashem i przy dobrym oswietleniu. A co do kontrastow to musza byc.
Do Raistusia: Ja bym jeszcze z NMM poczekal.

Offline Raistlin

Galeria figurek
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 10, 2004, 09:41:25 pm »
w sumie racja, ale jakos metale musze robic............grrrr
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Swingu

Galeria figurek
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 10, 2004, 09:43:26 pm »
Metalicznymi farbami proponuję ;)
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.