trawa

Autor Wątek: Galeria figurek  (Przeczytany 722210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ragnor

Galeria figurek
« Odpowiedź #105 dnia: Maj 23, 2004, 10:21:11 pm »
a ja normalnie widze taką batle scene jak gotrek i felix i ci kanalarze walczą z dwoma tuzzinami skavenów, tzn. prawie wszystkie już leżą rozczłonkowane ale normalnie widze tą twarz zabujcy trolli całą od skaveńskiej posoki, felixa co walczy z jednym góra dwoma skavenami jedną nogą w "gulaszu" no i ci kolesie kanalarze, a i kawałek kanałów, tak jakby był wycięty z całości. Coś pięknego normalnie :D:D
eszcze nie zaczołem walczć !!

Offline Michał K.

Galeria figurek
« Odpowiedź #106 dnia: Maj 24, 2004, 05:54:48 am »
A w głębi kanału dwa ratlingany ! :lol:
rki i gobliny rządzą.

Offline Ragnor

Galeria figurek
« Odpowiedź #107 dnia: Maj 24, 2004, 03:00:01 pm »
Cytat: "Michał K."
A w głębi kanału dwa ratlingany ! :lol:


A przestań Andrzej  8)
eszcze nie zaczołem walczć !!

Offline Swingu

Galeria figurek
« Odpowiedź #108 dnia: Maj 24, 2004, 06:23:09 pm »
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Cyel

Galeria figurek
« Odpowiedź #109 dnia: Maj 24, 2004, 07:39:51 pm »
Cudo :D . Perfekcyjny mariaż talentu malarskiego Swingu i chorej wyobraźni Trojka. Brawo chłopaki !

Offline Raistlin

Galeria figurek
« Odpowiedź #110 dnia: Maj 24, 2004, 08:18:53 pm »
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=45363&item=5900416921

lepszej jakosci foty mojego anointeda, ale gorsze ujecia :bored:

i mag chaosu
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=44127&item=5900415395

wszystko na ebay u , bo zbieram kaske na zakupy do de i na nowe we- czas zaczac zbierac :)
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Swingu

Galeria figurek
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 24, 2004, 08:45:32 pm »
Maggus - ciekawy dość... tylko na rogach mogłyby być płynniejsze przejścia ;)

Ogólnie jednak - świetnie, jak zwykle.
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Infestal

Galeria figurek
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 24, 2004, 08:49:57 pm »
Ten Mag to kicha w porownaniu do annointed. Za mala glebia kolorow, chociaz powiem, ze masz bardzo pewne rece, ogolnie solidna praca.

Offline Herudaio

Galeria figurek
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 24, 2004, 09:17:56 pm »
Swignu czy mi się wydaje czy twoje figurki kibicują legii  :lol:  :lol:  :lol:
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Swingu

Galeria figurek
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 24, 2004, 09:24:36 pm »
Pomysł Trojka - ja tylko malowałem ;)
 - Swingu, który nie może zrozumieć, co fascynującego jest w oglądaniu 22 kolesi uganiających się za nadmuchanym kawałkiem skóry.
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Ragnor

Galeria figurek
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 24, 2004, 11:08:26 pm »
Ale ten druchi to co to za figurka?? Konwersja czy oficjalna??
eszcze nie zaczołem walczć !!

Offline dead

Galeria figurek
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 25, 2004, 02:05:53 pm »
Widac ze konwersja tylko ja tu widze czesci od demonitki koldłan najta i chyba mieczyk od malekita jakiegos co nie ? plz powiedz z czego sa rece zrobione bo nie za bardzo je widze :P
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Raistlin

Galeria figurek
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 30, 2004, 08:36:22 am »
ano konwersja. lepek demonetki cialo malekitha tylko przemodelowane- mieczy zmienil pozyce i lapka z rekawica tez jest od malekitha tylko z nia wiaze sie smieszna historia-
wiec njapierw mialem plan by wyciac gorna czesc naramiennika i tak zrobilem- wiec zostala tylko koncowka reki malekitha z rekawica i osobno gorna czesc naramiennika, chcialem wrzucci tam lapke demonetki i tak zrobilem , ale wygladalo to troszke dziwacznie bo byla za dluga. skrocilem ja ale nadal bylo biednie, wiec sie wku%^&*$# i odstawilem brzeszczot od bily do ciecia krat i wyciagnalem z szafy wiertarke, porobilem sztyfty, poskaldalem reke do kupy i pouzupelnialem greenstuffem i wyszlo (acha rega od naramiennika do nalokietnika jest  cala z greenastuffu- ubytek bo zabwaie brzeszczotem :) ).
quote]Zobowiązuję się zjeść swój kapelusz, jeśli w ciągu dwóch lat po wyjściu AB WE na jakimś Masterze w Polsce będzie 3 WE w pierwszej piątce.
[/quote]

Jacek Jedynak

Offline Jaskier

Galeria figurek
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 30, 2004, 07:13:14 pm »
Witam
mam prośbę czy mógłby mi ktoś podrzucić(albo dać linka) fotki staroedycyjnego hella, steam tanka i white wolfów?

z góry dzięki :)

pozdrawiam

Offline Swingu

 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

 

anything