Autor Wątek: Eldarskie zapytanka  (Przeczytany 202957 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jezo

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #120 dnia: Wrzesień 02, 2005, 06:24:42 pm »
wlasciwie tak ale jasli wrocisz na to samo mijsce z ktorego zaczynales bedzie sie liczyc jakbys sie nie poruszyl...

liczy sie odleglosc miedzy startem ruchu i jego koncem o tyle cali poruszyles pojazd...
Ludzi z X w opisie traktuje jak hakerów - to oni przypuścili zbiorowy atak na stronę ligową XD

Offline krawat

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #121 dnia: Wrzesień 02, 2005, 06:30:10 pm »
Cytat: "Tyrion"
wlasciwie tak ale jasli wrocisz na to samo mijsce z ktorego zaczynales bedzie sie liczyc jakbys sie nie poruszyl...

liczy sie odleglosc miedzy startem ruchu i jego koncem o tyle cali poruszyles pojazd...

czyli penetrate hits :badgrin:
ZAPINAMY

Offline Harun

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #122 dnia: Wrzesień 02, 2005, 09:41:18 pm »
Mam teraz kilka pytań co do nowego codexu eldarów czy ktoś wie kiedy ma się ukazać i może zancie jakieś w miarę potwierdzone i prawdopodobne zmiany w armii.

Offline Vodecki

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #123 dnia: Wrzesień 02, 2005, 09:48:18 pm »
podobno w okolicach czerwca 2006. a co do informacji .....plotki,plotki,plotki  ;)



Offline Harun

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #124 dnia: Wrzesień 03, 2005, 07:26:16 am »
Plotki plotkami ale może coś jest bardziej pewne niż plotka. Interesowąło by mnie to bo chce zbierać eldarów (obecnie jestem w trakcie sprzedawania sisterek) i chciałbym wiedzieć co jest wysoce prawdopodobne że się zmieni słyszełm że broń guardianów bedzie mieć 18" zasięgu. Może wy coś jeszcze wiecie.

Offline Vodecki

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #125 dnia: Wrzesień 03, 2005, 07:38:20 am »
Cytuj
Plotki plotkami ale może coś jest bardziej pewne niż plotka.


nie ma mozliwości sprawdzenia co jest plotką a co nie.

Cytuj
Interesowąło by mnie to bo chce zbierać eldarów


kupowanie figru pod kodeks , który może będzie za rok ( a może nie :cry: ) jest IMO bez sensu.



Offline krawat

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #126 dnia: Wrzesień 03, 2005, 12:37:14 pm »
mala (ale stara plotka) ode mnie. shuriken weapony (najprawdopodobniej cannony) beda mialy rending. ale nie sugeruje sie tym, bo przecierz to plotka :roll:
ZAPINAMY

Offline Harun

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #127 dnia: Wrzesień 03, 2005, 04:09:54 pm »
Było by fajnie z tym rendingiem.
A teraz mam pytanko bardziej modelarskie niż co do grania czy da się z falcona zrobić wave serpent bo serpent kosztuje więcej a chyba wygląda podobnie :?: .

Offline krawat

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #128 dnia: Wrzesień 03, 2005, 04:28:19 pm »
pewnie ze tak. musialbys tylko zrobic na wierzyczce linkowana bron i po sprawie.
ZAPINAMY

Offline Vodecki

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #129 dnia: Wrzesień 03, 2005, 04:31:13 pm »
Cytuj
A teraz mam pytanko bardziej modelarskie niż co do grania czy da się z falcona zrobić wave serpent bo serpent kosztuje więcej a chyba wygląda podobnie  .

żeby przerobić Falcona na Serpenta trzeba przedłużyć tył i zmienić wieżyczkę na bezkabinową z linkowaną bronią.



Offline Harun

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #130 dnia: Wrzesień 03, 2005, 04:45:13 pm »
Cytat: "Vodecki"
żeby przerobić Falcona na Serpenta trzeba przedłużyć tył i zmienić wieżyczkę na bezkabinową z linkowaną bronią.


Tylko jak bo ja właśnie nie mam pomysłu.

Offline Vodecki

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #131 dnia: Wrzesień 03, 2005, 04:51:03 pm »
najpopularnieszy sposób na wieżyczkę to łyżeczka. Jeżeli chodzi o tył to balsa albo jakiś plastik.
aha- Serpent ma też Energy Field - też najlepiej z plastiku/tektury - jak wygląda widać na którym ze zdjęc w codexie.



Offline Harun

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #132 dnia: Wrzesień 04, 2005, 02:59:16 pm »
No to teraz co do grania. Mam pytanie na temat banszetek a mianowicie czy są tak samo klimatyczne jak opłacalne ja biore do rozpy tak 7 czyli 6 zwyklaków i 1 exarch z tym +2 do siły w sumie przez minimaxy marynatów przechodziły jak przez masło i chapla rozgromiły. Mysłem żeby zamiast nich wystawiać scorpiony ale one nie maja negacji save te ich chainswordy mogły by działać jak choppa wtedy by byli warci swoich 16 pts tak jest przynajmniej moim zdaniem może wy mi coś doradzicie.

Offline Vodecki

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #133 dnia: Wrzesień 04, 2005, 03:16:37 pm »
Cytuj
Mam pytanie na temat banszetek ................. Mysłem żeby zamiast nich wystawiać scorpiony ale one nie maja negacji save............

znowu się zacznie.... :badgrin:    
zarówno Banshee jak i Scorpiony maja jeden problem - dostać się do kombatu co w 4ed nie jest dla nich proste.   IMO scorpiony sa lepsze bo mają większa przeżywalność, więcej ataków z sensowną siłą  no i Fista  ;)



Offline Harun

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #134 dnia: Wrzesień 04, 2005, 03:24:06 pm »
No wiesz w WH nie miałem problemu z doborem jednostek bo tam jest ich mało i zasadniczo granie jest dość schematyczne a u eldarów mamy kupe fajnych jednostek z fajnymi zasadami a że nie chce prowadzić armie w stylu "shooting from HELL" to chciałbym nieć coś do CC a nie wiem co wybarć.