Autor Wątek: Eldarskie zapytanka  (Przeczytany 202676 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Farseer

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 26, 2004, 07:05:13 am »
Wybieram odpowiedź a)  :P  Odległość między miejscem rozpoczęcia  a miejscem zakończenia ruchu musi być większa niż 6 cali.
ylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności.

Offline jachu_ka

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 26, 2004, 07:23:19 am »
do wszystkich tego typu spraw liczy sie rzeczywista odleglosc przebyta po stole. czyli a.

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline q.dla.ty

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 26, 2004, 08:14:52 am »
czyli z tego co zrozumiałem można  robić cover savy- trochę bez sensu ale cush  :(
he stars themselves once lived and died at our command...

Offline jachu_ka

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 26, 2004, 08:28:57 am »
czemu bez sensu? kolezka chcial wysmazyc komus mozg ale ten ktos rzucil sie w bok, schowal za gorka, kumplem etc.
potwierdza sie stare powiedzenie "gdyby gracze eldarscy dostali przedmiot, ktory wygrywa im bitwe na 2+ to zaczeliby plakac ze nie maja przerzutu" :P

mąka krupczatka
<- ikona prawdziwego kasztaniarza.

Offline q.dla.ty

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 26, 2004, 02:08:46 pm »
hihihi
widzisz nie wiem czy schowanie sie za kumplem ratuje przed smażeniem mózgu (biorąc pod uwagę że nie jes to czynione przez wiązkę lasera plazmy czy czegokolwiek innego) dla mnie jeśli mogę kogoś zauważyć kogoś i zacząć mu smażyć móżdżek, to nic nie powinno (oprócz inva) mi w dokończeniu smarzenia, przeszkodzić - tyle mojego podejścia flafowego, a skoro zasady mówią inaczej to nie pozostaje mi nic innego jak sie z tym pogodzić  
 :cry:  
 :)
he stars themselves once lived and died at our command...

Offline Gideon

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 27, 2004, 07:16:36 pm »
Siemka

Mam pytanie dotyczące upgreade Crystal targetring matrix czy po użyciu tego można się schować za teren.

Np. ruszam się sześć cali strzelam z wszystkiego co mam i chowam się za pagórek

z góry Thx i Pozdro :)
zego najbardziej obawia się śpiący nietoperz???


Biegunki :-)

Offline Michaelius

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 27, 2004, 07:53:44 pm »
Tak
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline M0RBID

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #67 dnia: Listopad 01, 2004, 08:56:33 pm »
Cytat: "Michaelius"
Tak

No nie do końca :bored:  Ruszając sie od 6 do 12 cali mozesz odpalic z glownej i z defensywnej broni (czyli s6 i mniej) inaczej dupa.

Offline Michaelius

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #68 dnia: Listopad 03, 2004, 11:33:57 am »
W sumie to jeszcze jedna rzecz ktora mnie zaciekawli :

Czy samotny farseer moze wykupic Wave Serpenta?

W kodeksie jest napisne:

Farseer (Statsy, opcje blabla bla)
Bodyguard:  The Farseer may be accompanied by up to 5 warlocks.
Transport: The Farseer and Warlocks may be mounted in a Wave Serpent for +110 pts.

Wiec teoretycznie powinno byc dozwolone kupienie farseera i wave serpenta. No i w sumie nawet jesli nie to ktos moglby byc wredny i stwierdzic, ze jak kupi farseera i , 1 warlocka ktorego wysle do guadianow to bedzie mogl kupic transporter:)
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline q.dla.ty

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 05, 2005, 10:30:50 am »
następujące pytanko mi się ostatnio nasunęło ale nie mogę znaleść na nie odpowiedzi:
kiedy (licząc kalendarzem imperialnym) nastąpił upadek (the Fall)?
he stars themselves once lived and died at our command...

Offline razzit

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 05, 2005, 11:13:38 am »
Cytat: "q.dla.ty"
następujące pytanko mi się ostatnio nasunęło ale nie mogę znaleść na nie odpowiedzi:
kiedy (licząc kalendarzem imperialnym) nastąpił upadek (the Fall)?

Różne żródła na Sieci (np. tu i tu) podają trochę różne daty, ale generalnie narodziny Slaanesha spowodowały rozwianie warp stormów izolujących Ziemię od kolonii i umożliwiły rozpoczęcie Wielkiej Krucjaty - czyli było to jakieś 11-12 tys. lat przed "chwilą obecną", koło roku 28000-29000. Czyli w sumie nie tak dawno. :)
ziecku w kolebce kto łeb urwał chytrze...

Offline thurion

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 05, 2005, 11:31:48 am »
fajne linki, zawsze chcialem cos takiego znalezc, ale nigdy nie trafilem...
supe naprawde  :D  :D

Offline BORS

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 05, 2005, 11:49:40 am »
Cytat: "Michaelius"
Tak na logike to powinien ignorowac:) No ale gramy wedlug zasad a tam brakuje jakichkolwiek szans na inna interpretacje : :cry:

Czemu ma ignorować? w końcu musisz mieć LOS żeby gościa "zaczarować". Jak stoi w lesie i akurat się sunie za drzewko, to "wymóżdżanie" spali na panewce bo stracisz LOS.
Cytat: "Michaelius"
A tak pozatym to AB mnie wkurzyl dzisiaj jak probowalem wrzucic do niego farseera z singing spearem na jetbike'u to po wyposazeniu go w motorek opcja przydzielenia wloczni zniknela :wall:

Z ta włócznią to jest jakaś wieksza chryja z tego co pamiętam. Jak ją masz na motorze to zdaje się możesz nią rzucać, ale nie możesz walczyć wręcz. Pewnie dla tego AB jej nie widzi, nie przewidział przewrotnosci GW ;)
pzdr
BORS
[Podpis został usunięty ze względu na złamanie prawa lub regulaminu] - Marsz Wolności Trwa

Offline thurion

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 05, 2005, 11:54:28 am »
Cytat: "BORS"
Cytat: "Michaelius"
Tak na logike to powinien ignorowac:) No ale gramy wedlug zasad a tam brakuje jakichkolwiek szans na inna interpretacje : :cry:

Czemu ma ignorować? w końcu musisz mieć LOS żeby gościa "zaczarować". Jak stoi w lesie i akurat się sunie za drzewko, to "wymóżdżanie" spali na panewce bo stracisz LOS.
Cytat: "Michaelius"
A tak pozatym to AB mnie wkurzyl dzisiaj jak probowalem wrzucic do niego farseera z singing spearem na jetbike'u to po wyposazeniu go w motorek opcja przydzielenia wloczni zniknela :wall:

Z ta włócznią to jest jakaś wieksza chryja z tego co pamiętam. Jak ją masz na motorze to zdaje się możesz nią rzucać, ale nie możesz walczyć wręcz. Pewnie dla tego AB jej nie widzi, nie przewidział przewrotnosci GW ;)
pzdr
BORS


a to nie jest tak, ze jak to jest 2reczna brone to nie mozesz miec na motorku? chyba tak? chyba ze cos sie zmienilo od 3 lat...w zasadach :evil:

Offline Farseer

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 05, 2005, 01:17:39 pm »
Z tego co mi wiadomo to z włócznią jest tak jak mówił BORS.
ylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności.

 

anything