Autor Wątek: Eldarskie zapytanka  (Przeczytany 202677 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thurion

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 09, 2005, 07:48:44 pm »
a ja mam takie pytanie: co myslicie o Fire Prismach? zawsze byly denne...straszliwe i wogle lepiej nie wspominac...ale na nowe zasady...czyli moznosc odpalenia i z shuriken cannona i prisma, przy jednoczesnym posiadaniu fajniejszej wersji holo fielda (ta mniej fajna to ta z wavow... ;) )...mhm mozna chyba rozwazyc wziecie prisma? tymbardziej z seerem na motorku rzucajacym na ow czolg guide...mysle ze byloby dosc cieakawe i wesole :D a co wy na to?

Offline klimatyczny powergamer

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 09, 2005, 08:00:24 pm »
chyba się za dużo w Dawn of War nagrałeś... :lol:
iję póki padnę... potem piję na leżąco...

Offline thurion

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 09, 2005, 08:22:49 pm »
:P

Toster

  • Gość
Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 10, 2005, 09:08:55 am »
Fire prism jest dla mnie bardzo klimatyczny i jak do grania z kumplem dla funu to czemu nie ale tak naprawde to jest slabszy niz facon.

Offline q.dla.ty

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 10, 2005, 10:10:15 am »
wracając do Upadku to chyba najbardziej kompetentny jest timeline [ http://www.netepic.org/EZINE/html/netepic_timeline.htm ] i podaje on datę 3000 BC [chyba powinno być BE - nie sądzicie?]
he stars themselves once lived and died at our command...

Offline thurion

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 10, 2005, 11:35:44 am »
Cytat: "q.dla.ty"
wracając do Upadku to chyba najbardziej kompetentny jest timeline [ http://www.netepic.org/EZINE/html/netepic_timeline.htm ] i podaje on datę 3000 BC [chyba powinno być BE - nie sądzicie?]


toc niby wg. tych wszystkich timelinow na siecie i heretykow tworzacych swiat Wh40k to owe "C" = "E"  :D

Offline 3ld4r

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 07, 2005, 04:40:37 pm »
Czy ktoś wie kiedy wydadzą nowy Codex Eldarów i Craftworldów (czy razem czy osobno, itd.)?

Pytanie powtarzało się wielokrotnie, ale nie jestem niestety, z racji braku czasu, na bieżąco z tymi newsami.

Eman

  • Gość
Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 07, 2005, 05:23:17 pm »
Heyka !!!
Cytuj
Czy ktoś wie kiedy wydadzą nowy Codex Eldarów i Craftworldów (czy razem czy osobno, itd.)?

Pytanie powtarzało się wielokrotnie, ale nie jestem niestety, z racji braku czasu, na bieżąco z tymi newsami.

Odpowiedzi na Twoje pytania nie znaja nawet najstarsi Farseerzy z Ulthwe :(
Wedlug najnowszej wersji plotek, jakie slyszalem, kodeks do Eldarkow ma sie ukazac jakos tak na wiosne przyszlego roku.
CZe !!!

Offline 3ld4r

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 07, 2005, 05:25:05 pm »
No super. Czyli na grudzień 2009 może będzie  :evil:

Offline Michaelius

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 07, 2005, 05:58:31 pm »
Ale do tej pory nadal mozemy uzywac naszych przegietych rangersow ;) i prawie niesmiertelnych Falconow ;)
Michaelius

"Your understending is not required, merely your surrender"

Offline Vodecki

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 07, 2005, 07:45:19 pm »
prawda, prawda ;)
Gdyby nie to że już  mi się troche nudzą Eldarzy to z punktu widzenia PG to za bardzo bym nie odczuwał potrzeby nowego codexu  :p



Offline Bartuul

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 08, 2005, 07:51:08 am »
<<<totalna sciana>>>

Vodecki, nie zalamuj mnie, przeciez ta armia jest nudna i oklepana jak flaki z olejem. Nawet ja wam zycze nowego kodeksu. :p
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

Offline Vodecki

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 08, 2005, 08:14:26 am »
Cytuj
Gdyby nie to że już mi się troche nudzą Eldarzy


moze być ??  ;)
A poza tym Twoja jest nudniejsza - mam więcej różnych typów jednostek w armii niż Ty  :p   ( 6:5 - nie liczyłem transportów ,a pathfinderzy + rangerzy jako jeden typ tak samo jak DE bohaterki ) . No i mam troche więcej możliwości taktycznych niż " huuuuraaaa, do przodu "  :p  :p  :p



Toster

  • Gość
Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 08, 2005, 08:24:39 am »
Co nie zmienia faktu ze wy wymieracie a my sie dobrze bawimy  :D

Offline Bartuul

Eldarskie zapytanka
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 08, 2005, 08:41:45 am »
Jakbym robil huraaaa do przodu, to sam bylbym rasa wymierajaca. :p Jak wrocisz z kosmosu to mozemy zamienic sie armiami, to zobaczysz jak skuteczne jest takie huraa do przodu. ;)

PS Na razie kobiety czekaja w kolejce do malowania, bo mi troche zbrzydlo malowanie 20 wychki z rzedu. Teraz Kampfwageny sie robia...  :roll:
Join the forces of Kasztaniarze!

Kierowco! Pamiętaj - wpuszczając kogoś na skrzyżowaniu sprawiasz przyjemność temu jednemu, ale wqrwiasz tych 50 za Tobą...

 

anything