trawa

Autor Wątek: Spot hobbystów w wawie ? :)  (Przeczytany 2021 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline excallibur

Spot hobbystów w wawie ? :)
« dnia: Luty 19, 2004, 01:16:56 am »
Witam :)

Jako że udzielam się tu od niedawna :) to nie iwem czy już cos takiego bylo czy nie ale co byscie powiedzieli na spot Lotr-o bitewniaków z wawy w wawie ? jeżeli było by zaiteresowanie to z pomocą kogoś mogłbym coś takiego zorganizować , byśmy sie poznali, wymienili doświadczeniami itp co wy na to ?

Offline Jon

Spot hobbystów w wawie ? :)
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 19, 2004, 01:18:47 am »
To ja proponuje Paradox, tam i tak hobbysci sie od jakiegos czasu zlaza tak wiec jak pojawi sie paru nowych to i tak nie zaboli:)

Offline Lu-trz

Spot hobbystów w wawie ? :)
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 19, 2004, 09:23:17 am »
Witam,
Jestem zainteresowany. Jak by się nas zebrało tak z 4-8 to można by mały turniej zorganizować. Btw. jak ktoś z Wawy chce pograć to moja komróka : 605-073-818.
Pozdrawiam
 swoją drogą - straszna ta globalizacja ...

Offline Witch King

Spot hobbystów w wawie ? :)
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 27, 2004, 08:08:33 pm »
Zajebisty pomysl chetnie pomoge w organizacji tylko podaj szczegoly. Moja propozycja na miejsce to Glowna Ksiegarnia Wojskowa na Krakowskim bo maja fajna makiete i przy okazji sklep GW i cytadel

Offline mic

Spot hobbystów w wawie ? :)
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 28, 2004, 11:20:40 am »
jest pomysl, napewno da sie to jakos zorganizowac tylko trzeba tez ustalic jeszcze termin co pewnie nie bedzie latwe. padaly juz pomysly ze najlepszy bedzie poczatek wakacji chyba ze myslicie o czyms wczesniej :) moim zdaniem najlepiej przy jakims "zaopatrzeniu" GW :)

Offline excallibur

Spot hobbystów w wawie ? :)
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 28, 2004, 01:17:05 pm »
Widze że opinie są podzielone :P ale tych którzy są zainteresowani zapraszam po więcej szczegułów na moje forum , myśle ze mozna by to zorganizować wczesniej niż w wakacje może było by wreszcie z kim pograc :) Pozdrawiam  

www.bitewnylotr.website.pl >> forum tam bedzie topic w dziele "Wolna dyskusja"

Offline mic

Spot hobbystów w wawie ? :)
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 12, 2004, 03:15:23 pm »
to jak, moze zorganizujemy cos do pogrania? tylko niewiem zabardzo gdzie sie moze odbyc taki spend najlepiej zeby na ten temat wypowiedzial sie ktos znajacy sie na takiej organizacji - ja chcialem tylko przypomniec :)

Offline Manfred

Spot hobbystów w wawie ? :)
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 30, 2004, 06:40:50 pm »
Ja się na coś takiego bym pisał tylko jak dla mnie jest jedno ALE mam podręcznik z drużyny pierścienia i nie wiem co się w nowych zasadach zmieniło a w razie czego to do statsów to wrazie co sobie poradzę <ArmyBuilder> w razie co mój mail necron9@op.pl
lub komóra 504-65-86-16
łamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą

gratuluje tym którzy popierają kampannie przeciw Arabom
http://www.lgic.org/en/Israel-terrorism-on-lebanon.htm

Offline Mythos

Spot hobbystów w wawie ? :)
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 20, 2004, 11:27:03 pm »
Zapraszam w czwartek właśnie do Paradoxu na pokazy nowego bitewniaka Warmachine - adres pubu - Bracka 3, należy wejść w bramę koło kebabu - wejście do pubu znajduje się na podwórku.

Pokazy zaczniemy ok. 18.15
url=http://www.mythos.pl][/url]