trawa

Autor Wątek: Porażki ...  (Przeczytany 6960 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline revelation

Porażki ...
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 12, 2004, 09:01:57 pm »
sorry, ze wracam do Metallicy, ale musze zaznaczyc, ze mnie sie St Anger bardzo podoba (juz po trzecim przesluchaniu pokochalem ta plytke :) ).. zuplenie nie wiem dlaczego wszyscy tak na niego jada...

a z wiekszych zawodow, wymienie chyba Offspring - Americana (te pozniejsze juz zawodem nie byly - nie spodziewalem sie nieczego lepszego niz dno i metr mulu),
RHCP - Californication (po singlu spodziewalem sie czegos wiecej)
Linkin Park - Meteora - juz nie ma w sobie 'tego czegos' co Hybrid...
color=red]"I don't want to die without any scares."[/color]

Offline Kmicic

Porażki ...
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 13, 2004, 05:56:38 pm »
Cytat: "revelation"
Offspring
RHCP
Linkin Park

No stary sorry, ale jak słuchasz takiej muzy to ja Ci się wcale nie dziwię, że St. Anger podoba się Tobie. Bo miłośnicy starej dobrej Metallicy (która w niczym nie przypomina Linkin Park, ani Offsprin ani też Red Hotów - których szanuję) nie przetrawią St. Angera (no przynajmniej większość).
ORONA 1973 KIELCE

Offline Piter

Porażki ...
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 13, 2004, 06:12:22 pm »
Boze...st anger... co za kompromitacja. Nie dosc ze perkusja brzmi jak puszki po konserwach, Hetfieldowi sie chyba nie chce juz spiewac albo za stary jest bo wychodzi mu to tragicznie, to z tego co slyszalem na plycie jest JEDNA solowka ! Po co im w tym zespole drugi gitarzysta ????
Chociaz tytulowa piosenka jest "do przelkniecia". Ale reszta........ Na szczescie pozostaja jeszcze na ryku thrashowe zespoly z prawdziwego zdarzenia, ktore graja nadal porzadna muzyke.
img]http://img79.imageshack.us/img79/4121/w1uo0.jpg[/img]

Anonymous

  • Gość
Porażki ...
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 13, 2004, 09:50:28 pm »
Skasowałam Offtop, proszę nie brzuździć...
Później: Mam tego dość, teraz już kasuję bez ostrzeżenia...

Anonymous

  • Gość
Porażki ...
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 21, 2004, 12:59:48 pm »
Gniot roku 2003: Children of Bodom "Hate crew Deathroll"

Offline alice_umbra

Porażki ...
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 01, 2004, 11:17:25 am »
metalliki i korna nigdy nie lubilam, wiec zawiedzie mnie kazda ich kolejna plyta....
ktos na poczatku narzekal na "toxicity" soad`ow, a ja pragne powiedziec, ze mi plytka bardzo do gustu przypadla.
bylam natomiast zdruzgotana ostatnia plyta paradise lost. czekalam na nia z utesknieniem, bo w naszym, elblaskim empiku wszystko pojawia sie z conajmniej miesiecznym opoxnieniem. w koncu doszla, DOSZLA!!! i juz mialam ja kupic, ale entuzjazm zostal zgaszony przez mego brata wraz ze slowami "zassam ci ten album z neta. jest okrutny, nie kupuj plyty". spojrzalam na niego jak na debila, nie mogac uwierzyc, ze paradise lost, moja jedyna milosc, ktorej od trzech lat jestem wierna, moze zrobic cos, co mi sie nie spodoba. "nieudany albym PL" - brzmi jak oksymoron. ale jednak... brat zrzucil empetrojki na moja playliste, zapalilam swieczki, usadowilam sie wygodnie wieczorem i zaczelam sluchac. przesluchalam pierwszy kawalek i zapytalam sama siebie: "co jest, k**wa?". przesluchalam drugi, ledwie przebrnelam przez trzeci i dalej juz nie brnelam.
ta plyta to porazka. zajezdza papa roach`em i tandetnym pop-rockiem.

przepraszam za ten przydlugi wywod, ale musialam to z siebie wyrzucic...
ave no fear of perfection - you'll never reach it.
-- Salvadore Dali

Offline SeeMoon

Porażki ...
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 02, 2004, 11:23:10 am »
Iron Maiden - wszystko po X-factor
ail Eris! Hail Dyskordia! Hail RMSS!
Zachwalają życie jak prostytutka miłość.

Offline sas

Porażki ...
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 03, 2004, 10:21:03 am »
najnowsze Crematory ...
sa co prawda nawet fajne kawalki (jak chocby tytulowe, choc kapke popowe Revolution), ale sa tez kawalki, na których ... jakby to powiedziec ... keyboardzista ma kompleks wzgledem jakis technozespolów :]
one more beer and heavy metal and i'm just fine" - Manowar, Return of the Warlord

"if you are not in metal - you are not my friend"
- ciekawe czyje to moze byc ;P

Offline surmik

Porażki ...
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 04, 2004, 02:43:53 pm »
A mnie zawiodla najnowsza (chyba) plyta Dillinger Escape Plan, ktora nagrali z Mike'm Pattonem na wokalu. Uwielbiam "Sandbox Magician" i myslalem ,ze tenklimat wraz z eksperymentami Pattona przyniesie wybuchowa mieszanke, a wyszlo tylko srednio...
Pozdrowienia,
Marek

Offline ManiaC

Porażki ...
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 22, 2004, 09:18:22 pm »
Mayhem - Chimera

porażka na maksa .... Back to the primitive... bleeeeeeeee :x
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Anonymous

  • Gość
Porażki ...
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpień 10, 2004, 06:49:34 pm »
Cytat: "ManiaC"
Mayhem - Chimera


Racja. Po przeczytaniu paru recenzji i wywiadów - gdy już wiedziałem, że nie można się spodziewać kontynuacji GDoW - miałem chociaż nadzieję, że będzie miała jakiś niezwykły power, tymczasem jakieś smęty panowie nam zagrali...

Offline hopatika

Porażki ...
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpień 10, 2004, 07:13:11 pm »
Cytat: "surmik"
A mnie zawiodla najnowsza (chyba) plyta Dillinger Escape Plan, ktora nagrali z Mike'm Pattonem na wokalu. Uwielbiam "Sandbox Magician" i myslalem ,ze tenklimat wraz z eksperymentami Pattona przyniesie wybuchowa mieszanke, a wyszlo tylko srednio...

1. nie najnowsza. nowa to Miss Machine
2. za-wiod-la?  :o  :eek:

Anonymous

  • Gość
Porażki ...
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpień 17, 2004, 02:07:23 pm »
Dopiero teraz dorwałem się do zeszłoeorcznej The Kovenant S.E.T.I. - spodziewałem się kontynuacji świetnej Animatronic, a tu takie... takie... c o ś

Anonymous

  • Gość
Re: Porażki ...
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpień 19, 2004, 11:25:59 am »
Cytat: "sas"

Mortiis - Smell of Rain


Hmmm... wreszcie się do niej dorwałem i  bardzo mi się podobuje. I z niecierpliwością czekam na następną, która ukaże się za miesiąc :D