Autor Wątek: Nowości w bitewnym LotR  (Przeczytany 265404 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kirdan

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #2940 dnia: Maj 17, 2007, 01:11:57 pm »
Cytat: "Lugburc"
Prinz Imrahil? – Bzzzżżżydalll!!!

To jest kapitan

Offline Encaitar

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #2941 dnia: Maj 17, 2007, 02:37:38 pm »
Cytat: "Lugburc"
Mnie z nowości najbardziej podobają się wojownicy Minas Tirith, ci z pikami.


To sa jednostki z Dol Amrothu  8)
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline xioze

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #2942 dnia: Maj 17, 2007, 04:24:26 pm »
Cytat: "Amandil"
Ja bym oddzielił Dol Amroth od Gondoru jak by wyszli jeszcze Morthondzi ,bo klocek Składajacy sie z w 1 szeregu Foutain Guard 2 szereg Citadel Guard albo ranger of gondor 3 szereg  men-at-arms i imrah z konnica to jest M_O_C :shock:

Pewnie masz rację tylko że na bitwy większe niż 600pkt
bo na 350 to będzie bardzo ubogi klocek ;)

Offline prutas

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #2943 dnia: Maj 17, 2007, 08:44:07 pm »
I taki ubogi klocuszek bedzie przemielony np w mojej elicie HARADU ... hehe... w sumie bardzo ładna armia ten gondor ale ... SZKODA ze to jest POWER GAMERSKA ARMIA bo nie mówcie ze tak nie jest ... Np: Taki Dominik ( Maximus From Rome) Jego zycie w LOTR-ze to power gameing... hehe... O gółnie figurki bardzło ładne .. Kalinsie jak tam ze statystykami Serpent raiders? na koniach mieli chyba takie same jak konny haradim tyle ze mieli lance i kosztowali 12 pkt. i 4 F...  

HEHE (POWRÓT DO LOTR-a)...
***************POZDRO*********************

Offline Truten1

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #2944 dnia: Maj 17, 2007, 08:48:39 pm »
Cytuj
I taki ubogi klocuszek bedzie przemielony np przez moją elite HARADU ... hehe... w sumie bardzo ładna armia ten gondor ale ... SZKODA ze to jest POWER GAMERSKA ARMIA bo nie mówcie ze tak nie jest ... Np: Taki Dominik ( Maximus From Rome) Jego zycie w LOTR-ze to power gameing... hehe... O gółnie figurki bardzło ładne .. Kalinsie jak tam ze statystykami Serpent raiders? na koniach mieli chyba takie same jak konny haradim tyle ze mieli lance i kosztowali 12 pkt. i 4 F...

HEHE (POWRÓT DO LOTR-a)...



Kto coś zrozumiał, ręka do góry?:roll:
Dziękuję.  :badgrin:

Pzdr

Offline Ezekiel-san

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #2945 dnia: Maj 17, 2007, 08:58:31 pm »
Prutas nie może zaakceptować tego, że sam jest (był) PG jakich mało i wylewa frustrację. PG to nie tylko wyżyłowana rozpiska ;)

Offline Calittus

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #2946 dnia: Maj 17, 2007, 08:58:49 pm »
Serpent riders mają lance, łuk, hand weapon bazowo
 POINTS 12
 F4/4+
 S 3
 D 4
 A 1
 W 1
 C 3

Cytuj
Jak to? Są palstikowi rangerzy  1/3 armi amsz za ok 80 zł w boxie

chodziło mi o figurki, które właśnie mają wyjść :)
My jesteśmy konno, a oni pieszo. Stu konnych a tysiąc pieszych to wszystko jedno"-rycerz francuski przed bitwą pod Courtrai 1302

Prawie jak Mitril

Offline prutas

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #2947 dnia: Maj 17, 2007, 09:05:03 pm »
Nie no Ezekiel uwazałes mnie za człowieka grającego armiami PG? Kurde chyba harad nie jest tak bardzo PG jak gondor? Tacy talibowie nie mają co jest i w co sie ubierac (hehe) ... A Gondor Dobrze wyzywiona armia , silnie uzbrojona.. Ja tam nie gram az tak PG chociaz czasem trzeba zaszalec:D
***************POZDRO*********************

Offline Truten1

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #2948 dnia: Maj 17, 2007, 09:07:48 pm »
Cytuj
Nie no Ezekiel uwazałes mnie za człowieka grającego armiami PG? Kurde chyba harad nie jest tak bardzo PG jak gondor? Tacy talibowie nie mają co jest i w co sie ubierac (hehe) ... A Gondor Dobrze wyzywiona armia , silnie uzbrojona.. Ja tam nie gram az tak PG chociaz czasem trzeba zaszalec:D


Znowu bym coś odpisał ale mi się nie chce :p

Dobra już się zamykam :)

Pzdr

Offline Bere

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #2949 dnia: Maj 17, 2007, 09:13:34 pm »
Cytat: "prutas"
Nie no Ezekiel uwazałes mnie za człowieka grającego armiami PG? Kurde chyba harad nie jest tak bardzo PG jak gondor? Tacy talibowie nie mają co jest i w co sie ubierac (hehe) ... A Gondor Dobrze wyzywiona armia , silnie uzbrojona.. Ja tam nie gram az tak PG chociaz czasem trzeba zaszalec:D


Wypowiedź godna chieftaina talibów. 'Szacun'.

Offline Ezekiel-san

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #2950 dnia: Maj 17, 2007, 09:16:49 pm »
Cytat: "prutas"
Nie no Ezekiel uwazałes mnie za człowieka grającego armiami PG? Kurde chyba harad nie jest tak bardzo PG jak gondor? Tacy talibowie nie mają co jest i w co sie ubierac (hehe) ... A Gondor Dobrze wyzywiona armia , silnie uzbrojona.. Ja tam nie gram az tak PG chociaz czasem trzeba zaszalec:D


A czytaj ze zrozumieniem. PG to nie tylko armia, a styl. Pomyśl nad tym ;) Czasem. Dobre. :lol: Ale koniec to nie miejsce na takie rozmowy, bo nas Heru pogoni :p

Offline Herudaio

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #2951 dnia: Maj 17, 2007, 10:01:27 pm »
That's right. Prosiłbym o albo założenie tematu na temat co jest PG a co nie jest i tak dyskutowanie, kontynuacja jej tutaj nie będzie w bon tonie.
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Amandil

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #2952 dnia: Maj 18, 2007, 09:22:29 am »
Prutas a co do twojego haradu nie był bym tego bardzo pewny czy z mielisz taki klocek niby czym?? Umbarami moze za rok?? :badgrin:
Ale pewny siebie jestes!!! :p
le bym sobie pogral :(

Offline Herudaio

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #2953 dnia: Maj 18, 2007, 10:14:32 am »
To jest topic o nowościach, dalsze kontynuowanie tego tematu tutaj będzie karane ostrzeżeniem.
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Lurtz15

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #2954 dnia: Maj 18, 2007, 02:10:27 pm »
Co do sepriderów
-1. na górze"Nie podchodzić!"
-2.na dole od lewej "Znowu trzeba walczyć,ale ciężka to włócznia)
-3."Ja chciałem do łuczników a nie do włóczników"

Suladan świetny, zwłaszcza konny

Kapitan DA pieszy jest genialny

Reszta też trzyma klasę

Pozdrawiam

Lurtz
ydlęta, zamierzacie żyć wiecznie!?

Fryderyk Wielki podczas bitwy pod Lutynią
5 grudnia 1757 roku