trawa

Autor Wątek: Nowości w bitewnym LotR  (Przeczytany 265095 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Herudaio

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 04, 2004, 10:07:57 pm »
Kolejny update sneak peaka tym raze jest to sztandarowy Rangerów z Północy ja sam skomentuje jego wygląd jutro bo się troszkę nie w pełni świadom na umysle czuje Howk
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Glorfindel

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 05, 2004, 02:45:39 am »
co do knightów to mam nadzieje na F5 lub A2
bo o D7 to mozna zapomniec  :cry:


a ostatnio pojawił sie Halbarad

http://uk.games-workshop.com/news/uk/previews/thelordoftherings/image2.jpg

sama postac calkiem, calkiem ale sztandar Arweny to już lekka przesada
straszne badziewie...
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Jankiel

  • Gość
Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 05, 2004, 07:23:10 am »
Za co?
Oni chca zabic ten system? Systematycznie wypuszczaja coraz gorsze figurki. Poza Halbarada jest okropna - koles z choragiewka  prewo i mieczykiem w lewo... Gdyby zrobili mu ten sztandar nad glowa, to jeszcze byloby OK. A tak wyglda do dupy...

Offline mic

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 05, 2004, 08:48:58 am »
moim zdaniem Halbarad jest przede wszystkim.. bardzo ładnie pomalowany  :)  co do tej pozy to mozna by mu skonwertowac prawa dłon i przykleic czasze, wtedy to by był jawnie Szekspir  :D  ja bym nim chetnie zagral, jest troche nieudany ale nie az tak bardzo...

Offline KędzioR_vo

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 05, 2004, 11:21:09 am »
figurka nie jest taka zła... malowanko itp niezłe, nie za bardzo mi się podoba sam sztandar, no i poza, prawdę mówicie, dość kiepskawa...
a ogólnie chyba dobrze, że GW nie wydaje już orków, uruków itp, bo też by je pewnie spieprzyli mniej lub bardziej ;)
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline MiszkA

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 05, 2004, 02:30:37 pm »
Stfustfustfu, ohyda.... Arwena - jak to elf - spieprzyla robote i dlatego sztandar jest jaki jest ;]

Hmmm, w skali 10 pkt, jesli GotfC ma 8, a Faramir Ranger 9, to halbaradowi daje 4...
G: 3248856

Offline Trigeron

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #81 dnia: Czerwiec 05, 2004, 05:55:43 pm »
to komu dajesz 10?

Offline MiszkA

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #82 dnia: Czerwiec 05, 2004, 07:01:26 pm »
nikomu nie daje 10, czekam na ten jedyny model ;]
G: 3248856

Offline Gaweł

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #83 dnia: Czerwiec 05, 2004, 07:48:58 pm »
.... może przejdziemy na temat: Najlepsza/Najgorsza figurka??!!??
Figurka może wypas i wogóle nie jest, ale w tłoku ujdzie... Bywały gorsze...
iestety wróciłem do szarej rzeczywistości polskiego menelstwa... Czy ktoś ma wątpliwości ile zostało dni do końca szkoły? DUŻO!! :(:(:(

Offline Keldon

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #84 dnia: Czerwiec 05, 2004, 08:34:24 pm »
Gość wygląda jakby temu mieczowi się przyglądał. A gryby sztandar inaczej pomalować to pewnie byłby lepszy. Gdyby nie taka mało dynamiczna poza, byłoby super, bo figurka ogólnie wygląda w porządku.

Ja bym nie powiedział że ostatnio GW robi coraz gorsze figurki, tylko że te figurki wyglądają jak figury woskowe, stojące dla picu, a nie walczące.

Offline Ribald

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #85 dnia: Czerwiec 05, 2004, 10:08:39 pm »
Heh, nadałby się do Konrada Wallenroda z tą pozą-miłość do dziewki czy miłość do ojczyzny :?  :?  :?
Sztandar w innym wykonaniu pewnie trochę zyska, ale to przecież GW powinno malować zarąbiście  :wall:
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline GICO

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #86 dnia: Czerwiec 06, 2004, 02:26:12 pm »
Cytat: "Jankiel"
Za co?
Oni chca zabic ten system? Systematycznie wypuszczaja coraz gorsze figurki. Poza Halbarada jest okropna - koles z choragiewka  prewo i mieczykiem w lewo... Gdyby zrobili mu ten sztandar nad glowa, to jeszcze byloby OK. A tak wyglda do dupy...


A nie uważasz że jak by sztandar był nad głową to można by było uznać figurke za bliźniaczą do Boromira z flagą :) I taj już jest bardzo podobna ale ta flaga nad głową to mozna go uznać za "Boromira - kiedy uczył się fechtunku".
img]http://img211.imageshack.us/img211/3488/userbar111511ag4.gif[/img]

Offline MiszkA

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #87 dnia: Czerwiec 07, 2004, 09:46:17 am »
Przede wszystkim GW robi teraz coraz wiecej figurek, ktorych w filmnie po prostu nie bylo - musza opierac sie na swojej wyobrazni, a nie na gotowych, filmowych postaciach...Choc akurat Halbarad moze pojawic sie w rozszerzonej wersji RotK, ale na to chyba jest neiwielka szansa...
G: 3248856

Offline Glorfindel

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #88 dnia: Czerwiec 07, 2004, 11:54:40 am »
Halbarad w filmie się nie pojawi :cry:
na www.wladca-pierscieni.pl była kiedyś lista scen które prawdopodobnie znajda się w wydaniu rozszerzonym-o Dunedainach nie było nic,niestety
Limit pojawiających się znienacka posiłków wyczerpali w Helmowym Jarze ;)


EDIT
przydatny link co do planów GW na przyszłość
http://uk.games-workshop.com/community/lotrforum.htm

no to Morgul Knigts jeszcze sobie poczekamy...

cholerne GW znów zrobiło nas w konia :bored:
pewnie wypuszcza jeszcze z 5 dodatków w każdym po 5-6 nowych jednostek, kupa zdjęć (oczywiście obowiązkowo duży format :) ) jakiś artykuł z WD
pozostaje się tylko się cieszyć że przynajmniej system pociągnie przy tej polityce wydawniczej ladne parę lat
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline MiszkA

Nowości w bitewnym LotR
« Odpowiedź #89 dnia: Czerwiec 09, 2004, 09:20:55 pm »
No, no... Fajny artykulik... Szkoda, ze nei bedzie Khamula i Forlonga... :cry: Mimo to sadze, ze to bedzie dobry dodatek... Dobry dla mnie, bo Strażnicy powinni stanowić sporą siłę... ;)
G: 3248856