trawa

Autor Wątek: Vampire Counts  (Przeczytany 177718 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Michał K.

Vampire Counts
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 08, 2004, 09:44:01 am »
Czy ktoś ma może zasady do battla w postaci eletronicznej ? Pytam bo chce kumpla namówić na gre tylko zasad nie ma. Zamieszczam to tu bo nie chce robic nowego topicu a on chce zbierać VC   :twisted:
rki i gobliny rządzą.

Offline Ogoo1

Vampire Counts
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 08, 2004, 09:45:50 am »
Na kaazie są.

Offline Michał K.

Vampire Counts
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 08, 2004, 09:53:48 am »
ale po polsku
rki i gobliny rządzą.

Offline Ogoo1

Vampire Counts
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 08, 2004, 10:53:37 am »
Niech lepiej nie bierze tego gówna do ręki. Są niekompletne a do tego wejdzie mu jeszcze w nawyk polskie nazewnictwo. Nie dawaj mu tego do ręki bo skrzywisz jego battlową przyszłość :D.

Pozdrawiam

Offline Scimitar

Vampire Counts
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 08, 2004, 01:26:32 pm »
Mam kompletnego rulebooka w PDF, ale wazy to to prawie 70 mega. Moze dead zamiesci to na swojej stronce to bedzie do sciagniecia.
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline Quad666

Vampire Counts
« Odpowiedź #20 dnia: Maj 09, 2004, 07:21:24 pm »
Co jest z tymi emblematami ? Mam obrazek 70 i 53 pikseli wielkosci a wazy 5 kb i nadal nie moge go wyslac  :?

Poza tym pytanie do VC - BK mozna wystawiac w liczbie 5 minimum - czy jezeli bedzie ich 4 + vampir konno to liczy sie jako jednostka ?
ight comes.. bringing snow..
Forever darkness in my soul..

Offline Quad666

Vampire Counts
« Odpowiedź #21 dnia: Maj 09, 2004, 07:23:21 pm »
Aha i jeszcze jedno... gdzie mozna obejrzec statystyki i jednostki dogs of war ? I czy ogolnie sa jakies godne polecenia ?
ight comes.. bringing snow..
Forever darkness in my soul..

Offline Halfing@

Vampire Counts
« Odpowiedź #22 dnia: Maj 09, 2004, 07:27:11 pm »
Możliwe że zajdziesz je na GW ale nie zapalaj sie bo nie sa godne polecenia :bored:
retka Bretka bretka

Offline Kelior

Vampire Counts
« Odpowiedź #23 dnia: Maj 09, 2004, 07:39:08 pm »
... no co ty ? a galoper guns ? :P
Mieli do wyboru wojnę lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także."
Winston Churchill

Musimy nauczyć się żyć razem jak bracia, jeśli nie chcemy zginąć razem jak szaleńcy.

"Każdy nazywa swoje błędy doświadczeniem."
Oscar Wilde

Offline Marabut

Vampire Counts
« Odpowiedź #24 dnia: Maj 09, 2004, 07:56:27 pm »
Cytat: "Quad666"
Poza tym pytanie do VC - BK mozna wystawiac w liczbie 5 minimum - czy jezeli bedzie ich 4 + vampir konno to liczy sie jako jednostka ?

 :? Nawet jak bedzie ich dwoch to liczy sie jako jednostka,nawet dwoch bohaterow moze stworzyc jednostke, ale jesli ci chodzi czy masz lookout sir to niemasz!!
ooooEEEeeOOOooEEeeeOOOoooEEeee.

OTRZYMAŁEM NIESTARANNIE NAPISANY LIŚCIK OD BANSHEE!!

Offline Quad666

Vampire Counts
« Odpowiedź #25 dnia: Maj 09, 2004, 08:05:07 pm »
Czyli mozna, no to good.

Jest na GW dodatkowy regiment bardzo fajny http://uk.games-workshop.com/warhammerworld/warhammer/regiments_of_renown/cursedcompany/assets/cursed-company.pdf ale z tego co widze nie mozna go wrzucic do Vampirow ? Czy mozna zastosowac jakies obejscie ? Bo regiment moze nie jest mocny, ale wizualnie jest zajebisty  8)
ight comes.. bringing snow..
Forever darkness in my soul..

Offline Marabut

Vampire Counts
« Odpowiedź #26 dnia: Maj 09, 2004, 08:11:25 pm »
Ale co mozna??Bo ja niekumam, jesli sie pytasz czy mozesz na poczatku wystawic 4BK i to tego wrzucic vampira bo wtedy ich bedzie pieciu(czyli minimum)to tak niemozesz.Jesli o to chodzilo to sorry ze wprowadzilem wblad, niezrozumialem pytania.
A co do cursed company to niemozesz ich wrzucic bo oni nienawidza undeadow :) .Ale jako szkieleciki mozesz ich wystawic skoro Ci sie podobaja,lecz bedzie Cie to troche kosztowalo
ooooEEEeeOOOooEEeeeOOOoooEEeee.

OTRZYMAŁEM NIESTARANNIE NAPISANY LIŚCIK OD BANSHEE!!

Offline Quad666

Vampire Counts
« Odpowiedź #27 dnia: Maj 09, 2004, 08:14:23 pm »
Nienawidza ? Buuu... podobaja mi sie diabelnie - szczegolnie ten ich master - no jebitny jest..

A jesli idzie o te BK to mi wlasnie o to chodzilo... no to szkoda, bo myslalem ze sie jakos cenowo wyrobie ... a tu musze miec 5ciu. A jeszcze pytanie apropo sklepu cytadeli - tam w ofercie oddzielnie sa Hell Knights i Black Knights i np dire i doom wolfy - czy to sie jakos rozni w ogole wygladowo ?
ight comes.. bringing snow..
Forever darkness in my soul..

Offline Marabut

Vampire Counts
« Odpowiedź #28 dnia: Maj 09, 2004, 08:16:04 pm »
Hell knight to champion do BK a doom wolf to champion wilkow i roznia sie wygladem :)
ooooEEEeeOOOooEEeeeOOOoooEEeee.

OTRZYMAŁEM NIESTARANNIE NAPISANY LIŚCIK OD BANSHEE!!

Offline Matt

Vampire Counts
« Odpowiedź #29 dnia: Maj 09, 2004, 08:22:53 pm »
hell knight to jest champion BK, a doom wolf to champion dire wolfów. i zapewne różnią się wyglądem, jak to czempioni.
EJ GO W MIGDAŁ
ŻEBY KRZYK DAŁ!!!!