Autor Wątek: Vampire Counts  (Przeczytany 177751 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Scimitar

Vampire Counts
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 09, 2004, 10:00:28 pm »
Listy do Dog of War sciagalem z GW wiec tam sa.
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

szafa@poznań

  • Gość
Vampire Counts
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 10, 2004, 07:03:22 am »
chcesz uzyyc cursed comapany? co za problem...kupujeszi uzywasz jako grave guards:)

Offline Marabut

Vampire Counts
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 10, 2004, 08:41:09 am »
Cursed company jako GG :? Juz predzej jako zwykle szkielety.

Pozdrawiam!
ooooEEEeeOOOooEEeeeOOOoooEEeee.

OTRZYMAŁEM NIESTARANNIE NAPISANY LIŚCIK OD BANSHEE!!

Offline dead

Vampire Counts
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 10, 2004, 01:48:52 pm »
To juz chopki bretoni sa lepszym GG !! Ja se niedlugo bede mial DGG z grejtsłordów !! :p.
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Quad666

Vampire Counts
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 12, 2004, 05:35:29 pm »
W ogóle jak w praktyce sprawdza się Cursed Company (bo strasznie na nią choruję :P)
ight comes.. bringing snow..
Forever darkness in my soul..

Offline Eomer

Vampire Counts
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 12, 2004, 06:50:25 pm »
Ja osobiście uważawm,że nie są zbyt mocni, ale niektórych z nich używam jako Grave Guardów. Fajnie wygląda taka miesznaka GG z 6 edycji+ Cursed Company np. krasnolud albo elfi sztandarzysta.
Życie jest tylko nędznym aktorem, który swoja rolę przez pare godzin wygrawszy, w nicość przepada. Staje się tylko powieścią idioty."
Szekspir "Makbet, akt V, scena V"

Offline dead

Vampire Counts
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 12, 2004, 08:24:31 pm »
Eh moze komand jest niezly do CC ale jak uzywac teraz GG to mozna sobie tak jak ja bajnac grejtsłordy i przerobic na Drakenhof GG. W sumie widzialem fajne mieszaniny 5 i 6 ed + CC i nawet to bajerancko wychodzilo rowniez ktos kiedys zrobil GG z wymieszanych metali od roznych ras tj exekutorzy i swordmastachy oraz inne podobne modele z 5 ed. Bardziej preferuje ta pierwsza propozycje mieszania GG z 5 i 6 ed. a osobiscie to chyba se kupie pudlo bretonskich chopkow i przerobie ich na GG :P.
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Quad666

Vampire Counts
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 12, 2004, 08:28:05 pm »
Bo oni maja zdolnosc za wounda dolaczania sobie szkieletu. Tylko nie skumalem czy to moze wyjsc poza bazowa ilosc w jednostce.. bo jak tak to chyba jednak niezle sa  :twisted:
ight comes.. bringing snow..
Forever darkness in my soul..

Offline Eomer

Vampire Counts
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 12, 2004, 08:43:00 pm »
dead! coś Ty sie tak uczepileś tych bretonskich chłopków. A do twojej widomosci mam kilku GG z 5 edycji. Ja mam dopiero mieszaninę :evil: !
Życie jest tylko nędznym aktorem, który swoja rolę przez pare godzin wygrawszy, w nicość przepada. Staje się tylko powieścią idioty."
Szekspir "Makbet, akt V, scena V"

Offline dead

Vampire Counts
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 12, 2004, 09:05:03 pm »
Tylko looknij na nich. Przecie oni sa stworzeni na GG troche konwertowania i jak znalazl (mozna lepiej ich opancerzyc i sa :P) a przy okazji taniocha co nie ?w koncu wydajesz 100 zeta na 16 :P.
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Halfing@

Vampire Counts
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 13, 2004, 06:46:54 am »
Cytat: "dead"
Tylko looknij na nich. Przecie oni sa stworzeni na GG troche konwertowania i jak znalazl (mozna lepiej ich opancerzyc i sa :P) a przy okazji taniocha co nie ?w koncu wydajesz 100 zeta na 16 :P.


Jak Dla mnie DEAD ma całkowitą rację
Kupujesz kloc tych tanich parchów i masz pół oddziału GG ponadto dajesz jakiegoś paladna na piechotę i masz czempiona. Proste malowanie i za niewielkim nakładem kasy masz coś co jest w armii VC Pięścią pancerną ;)
retka Bretka bretka

Offline Eomer

Vampire Counts
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 13, 2004, 03:01:22 pm »
To ja wolę zrobić GG z jakiegoś imperialnego oddziału piechoty,ale to rzecz inwencji. Ciekawi mnie co sądzicie o konwertowaniu zombiaków na ghoule?
Życie jest tylko nędznym aktorem, który swoja rolę przez pare godzin wygrawszy, w nicość przepada. Staje się tylko powieścią idioty."
Szekspir "Makbet, akt V, scena V"

Offline Halfing@

Vampire Counts
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 13, 2004, 05:08:15 pm »
Orginalne ghule nie są takie złe a co lepiej są bardziej Ghulowate niż skonwertowane zombole
Modele ghuli są bardzo ładne jak na ghule
Jasne zawsze można trochę przyoszczędzić ale jak nie trzeba to ghule są lepsze
retka Bretka bretka

Offline dead

Vampire Counts
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 14, 2004, 03:03:41 pm »
nom masz racje ale ja mam tylko 8 orginalnych i w planach 20 plastikow :P. Lubie ghule i potrzbuje duzej ich ilosci i co mam kupowac blistry aby zbankrutowac :P. Wole zombie konwertowac ale oczywiscie nie wszystkie korpusy sie nadaja na ghule wiec biore 2 pudla i mam zombie + ghule :P.
ww.kgb.draconis.prv.pl !!

www.dead.gallery.prv.pl !! - moja galeryjka ;)

Offline Eomer

Vampire Counts
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 14, 2004, 03:37:07 pm »
Niezła rada. Chyba skorzystam. Przyda mi sie więcej ghouli( na dużą skale) :)  :)  :twisted:
Życie jest tylko nędznym aktorem, który swoja rolę przez pare godzin wygrawszy, w nicość przepada. Staje się tylko powieścią idioty."
Szekspir "Makbet, akt V, scena V"

 

anything