trawa

Autor Wątek: Call of Cthulhu  (Przeczytany 32476 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pudel

Call of Cthulhu
« dnia: Maj 02, 2004, 06:41:18 pm »
Ponizszy link prowadzi do oficjalnej striny karcianki Call of Cthulhu:
http://www.cthulhuccg.com/
Obecnie gra jest w trakcie beta-testingu. Na stronie sa probne zasady i demo-decki do sciagniecia. Mozna zapisac sie tez do testow. Jakie sa Wasze odczucia? Warto sie nia interesowac?
logoslawiony niech bedzie czlowiek, ktory nie majac nic do powiedzenia nie daje nam slownego dowodu na to.

Offline Karloss G

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 06, 2004, 08:24:08 pm »
Witko

Grałem dziś z kumplem pierwszą partyjke wydrukowanymi demodeckami (oczywiscie pechowo przegralem ;/) i musze przyznac ze gra sie ciekawie.
Zasady wydaja sie co prawda troche zagmatwane i jeszcze nie do konca spojne ale jak na wersje beta nie jest zle. Gra trzyma fajny klimacik, i ogolne wrazenie jest pozytywne.
arloss G

Offline Zibi

hmm
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 07, 2004, 03:04:07 pm »
Gra wydaje sie ciekawa. Szczegolnie jesli chodzi o klimat rozgrywki, lecz nie ma co wrozyc jej duzego powodzenia. Mam nadzieje jedynie, ze jestem slabym prorokiem.

Offline Karloss G

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 14, 2004, 12:39:56 pm »
ZIbi napisał:
<Gra wydaje sie ciekawa. Szczegolnie jesli chodzi o klimat rozgrywki, lecz nie ma co wrozyc jej duzego powodzenia. Mam nadzieje jedynie, ze jestem slabym prorokiem.>

No nie wiem w polsce jest naprawde duuuuze grono fanow Lovecrafta , Cthulhu i ogolnie klimatow grozy wiec ta karcianka ma spore szanse. Pod warunkiem ze bedzie ja mozna u nas spokojnie kupic.

A propo czy ktos wie cos na temat dystrybucji produktow FFG w Polsce?

Ostatnio na nostromo (czytaj portal) pojawily sie zestawy startowe do innej karcianki FFG Game of Thrones wiec moze oni?

Ktos cos wie??  :)
arloss G

Offline Pudel

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 14, 2004, 08:18:54 pm »
Ja wiem jedno - juz 10 dni czekam na odpowiedz w sprawie testoe gry.  :x
Juz bym wolal zeby mi napisali, ze nie, bo jestem za glupi, albo maja za duzo chetnych, a nie tak po chamsku - olali.
Dzis wypelnie drugi formularz.
A co do nostromo - przyjro mi, ale opinia o tym sklepie nie jest zbyt dobra. Wiele osob twierdzi, ze nie przysylaja paczek, lub ceka sie na nie baaaardzo dlugo.
logoslawiony niech bedzie czlowiek, ktory nie majac nic do powiedzenia nie daje nam slownego dowodu na to.

Offline Karloss G

Wieści z FFG
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 20, 2004, 09:36:50 am »
Witko

Na stronie CoC CCG pojawił się pierwszy "Kodeks Langa" bedacy zapisem histori powstawania gry. Tu macie link.

pozdro
arloss G

Offline Muerte

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 02, 2004, 08:46:48 am »
A nie wiecie moze gdzie mozna sciagnac spis wszystkich kart ? bo narazie znalazlem tylko instrukcje ktora przeczytalem i gra wydaje mi sie naprawde fajna, szczegolnie klimat :)
ll my friends are gone, they died (gonna take you down)
They all screamed, and cried (gonna take you down) - KoRn "Thoughtless"

Offline Zibi

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 02, 2004, 01:29:08 pm »
Muerte, podrzuc link do tej instrukcji, czy tez zasad.

Offline Muerte

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 02, 2004, 03:24:02 pm »
http://www.cthulhuccg.com/
no ale ten link juz byl wczesniej ;) tam jest instrukcja tylko, albo ja zle szukam i nie widze spisu kart   :cry:
ll my friends are gone, they died (gonna take you down)
They all screamed, and cried (gonna take you down) - KoRn "Thoughtless"

Offline Wolvie

Turniej
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 18, 2004, 08:58:08 pm »
Na Falkonie (19-21 listopada 2004 r.) odbędzie się oficjalny turniej Cthulhu CCG. Jeżeli zbierze się co najmniej 6 osób do puli nagród dojdą ufundowane przez firmę Mythos boosterki do pierwszego dodatku Unspeakable Tales. Turniej odbędzie się 21 listopada 2004 r. o godzinie 10.00. Zapraszam.

Offline Muerte

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 07, 2004, 09:36:32 am »
A czy ktos moze wiecej powiedziec o tej karciance. Wrazenia, sposob rozgrywki, czy trzeba duzo myslec itp.
ll my friends are gone, they died (gonna take you down)
They all screamed, and cried (gonna take you down) - KoRn "Thoughtless"

Offline PIOTROSLAV

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 14, 2004, 08:17:51 am »
Trzeba by naprawdę dużo powiedzięć, ale gra się ciekawie. Trzeba trochę kombinować. Jak masz ochotę i czas wpadnij do Wawy na turniej (coś a'la PreLease)28.12.2004 lub na jakiś pokaz (więcej na http://www.mythos.pl/forum). Powinniśmy sie trez pojawic na krakonie... to juz nieco bliżej...
i]In the Forest of Wishpers & Treachery, Devourers do not listen to Vile-Tis. They follow yet another entity...PIOTROSLAV, as it is called by Akkyshan Elves. Unlike Vile-Tis he relies on ambush and deception, rather than brutal strength alone.[/i]

Offline Muerte

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 14, 2004, 08:52:01 am »
Do wawy to ja mam pol Polski do przejechania ;) Ale wczoraj zakupilem z kolega decki do Zewa, on zla strone a ja dobra. Tak wiec czekam z niecierpliwoscia na dostwe i zobaczenie jak sie gra :)
ll my friends are gone, they died (gonna take you down)
They all screamed, and cried (gonna take you down) - KoRn "Thoughtless"

Offline wujtehacjusz

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 14, 2004, 03:11:52 pm »
wiecie co moze warto w to pograc? Jak bedziecie juz wiedzieli jak to wyglada i bedziecie mieli jakies opinie to piszcie!!!

Offline PIOTROSLAV

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 16, 2004, 11:07:35 am »
Warto... gra jest prosta, ale wymaga myślenia i ma klimat, który się czuje. Dla mnie dużo ciekawsze od M:tg, nieco fajniejsze od Gry o tron
i]In the Forest of Wishpers & Treachery, Devourers do not listen to Vile-Tis. They follow yet another entity...PIOTROSLAV, as it is called by Akkyshan Elves. Unlike Vile-Tis he relies on ambush and deception, rather than brutal strength alone.[/i]