trawa

Autor Wątek: Call of Cthulhu  (Przeczytany 32472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PIOTROSLAV

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 16, 2004, 11:11:52 am »
Swoją droga zdradzę, że w Warszawskim Empiku juniorze rozpoczyna się cykl imprez o nazwie "NocleGralnie - noce gier fabularnych i karcianych". Pierwsza impreza z tego typu to 19/20 grudnia, która rozpocznie pokaz Call of Cthulhu CCG, który mam przyjemnośc przeprowadzić.

Serdecznie zapraszam
PIOTROSLAV
i]In the Forest of Wishpers & Treachery, Devourers do not listen to Vile-Tis. They follow yet another entity...PIOTROSLAV, as it is called by Akkyshan Elves. Unlike Vile-Tis he relies on ambush and deception, rather than brutal strength alone.[/i]

Offline Muerte

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 26, 2004, 11:05:37 pm »
Jako ze ruch na forum mizerny, pragne powiedziec ze zakupilem gre Zew i jestem pod jej wrazeniem. Polecam, w tej grze naprawde trzeba poglowkowac troszku zanim cosik sie zrobi, a to juz duzy plus :)
ll my friends are gone, they died (gonna take you down)
They all screamed, and cried (gonna take you down) - KoRn "Thoughtless"

Offline qwer

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 27, 2004, 01:28:30 pm »
tylko zey nie skonczyła tak jak inna karcianka o super klimacie - Kult.
size=8]oczywiscie wszystko jest imho..... :-)[/size]


Offline Muerte

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 27, 2004, 02:56:03 pm »
No tu masz racje, wszystko bedzie zalezec od tego jak bardzo klienci lubia ten klimat (tzn beda kupowac karty) i czy beda dodatki bo to rowniez wazne :)
ll my friends are gone, they died (gonna take you down)
They all screamed, and cried (gonna take you down) - KoRn "Thoughtless"

Offline qwer

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 29, 2004, 09:59:07 am »
co do kupowania, to ww. Kult sprzedawał sie badrzo dobrz, ale nawet mimo tego też padł. :-(
size=8]oczywiscie wszystko jest imho..... :-)[/size]


Offline PIOTROSLAV

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 01, 2005, 08:40:23 am »
Jeżeli chodzi ogólnie o CoC to nie padnie... w stanach na niego jest ogromny boom.

W Poolsce raczej tez nic się nie popsuje... ale zanim będzie można pójść do pierwszego lepszego sklepu i spotkać kilku graczu musi minąć troche czasu.
i]In the Forest of Wishpers & Treachery, Devourers do not listen to Vile-Tis. They follow yet another entity...PIOTROSLAV, as it is called by Akkyshan Elves. Unlike Vile-Tis he relies on ambush and deception, rather than brutal strength alone.[/i]

Offline Muerte

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 02, 2005, 09:29:36 am »
A wogole mozna gdzies dorwac demo decki ?
ll my friends are gone, they died (gonna take you down)
They all screamed, and cried (gonna take you down) - KoRn "Thoughtless"

Offline PIOTROSLAV

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 04, 2005, 08:09:13 am »
Możliwe że da się załatwić kilka na konwent w Miedzyrzeczu chyba Podlaskim 21-22 stycznia.

Ewentualnie możesz sobie wydrukować... sa na stronie http://www.cthulhuccg.com/cocsupprt.php
i]In the Forest of Wishpers & Treachery, Devourers do not listen to Vile-Tis. They follow yet another entity...PIOTROSLAV, as it is called by Akkyshan Elves. Unlike Vile-Tis he relies on ambush and deception, rather than brutal strength alone.[/i]

Offline Thanquol

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 25, 2005, 08:39:24 pm »
Jeżeli sa jacys gracze w Opolou  to prosiłbym o kontakt. Moje gg to 5814960. Taa call of cthulhu rządzi, bez 2 zdań. Narazie, to to jest nowość i zanim sie rozwinie to jeszcze moze potrwac :( . Mam tylko nadzieje że nie zadługo...

Offline Perek

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 05, 2005, 05:10:54 pm »
Zamieszczony link do decków do druknięcia nie działa, a na stronie również nic nie znalazłem...
Czy jest jeszcze możliwość ściągnięcia i wydruku kart ?

Offline Dyd

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 28, 2005, 08:09:33 pm »
no gra myślę , że padnie... Nie ma opcji by na polskim rynku odniosła sukces, o czym świadczy chociażby znikoma liczba graczy...
Sam zacząłem niedawno się w to bawić, ze wzgl. na to, ze paru kumpli na studiach kupiło sobie karty..no i lubię te klimaty.

Jak ktoś mieszka w Wawie i chciałby pograć to niech się przejdzie do Moriona i spyta o Dyda....

Offline Morvud

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 20, 2005, 06:36:46 pm »
Eh... specjalnie sie zarejestrowalem by zadac to pytanie:

Czy znacie jakies polskie strony, fora o coc ccg? Bo ja widze, ze czas wreszcie zgromadzic tych blakajacych sie po roznych stronach graczy w jedno miejsce. Jezeli ja jestem niedoinformowany i takie miejsce juz istnieje to bylbym wdzieczny za link.

Offline qwer

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 20, 2005, 07:17:33 pm »
no a gildia ??
size=8]oczywiscie wszystko jest imho..... :-)[/size]


Offline cadaver

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 20, 2005, 07:18:48 pm »
http://forum.mythos.pl/   -- forum firmy Mythos - między innymi także dział o Call of Cthulhu - całkiem aktywne, sporo osób się udziela.

Offline Morvud

Call of Cthulhu
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 20, 2005, 08:02:16 pm »
Dzieki cadaver o to mi chodzio.

 

anything