Autor Wątek: Regiments of Renown  (Przeczytany 6058 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline CINEK

Regiments of Renown
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 11, 2004, 06:35:32 am »
No widze, że się udało!!!!
Kiedyś podobał mi się ten temat (świetny pmysł drachenfeles), ale nagle ludzie o nim zapomnieli i od maja nikt tu nie pisał.... więc postanowiłem "wskrzesić" to wszytsko, napisałem wczoraj post... i widze, że się udało... to znowu żyje :twisted:
Dzięki, za pomoc, bo uważam, że jest jedn z ciekawszych tematów na forum Lotra i nie pozwola by zginął smiercia tragiczną :giggle:

A teraz kilka słów do Dracha
NIe uważam ZŁA,  za coś gorszego bo sam gram (tak notabene) siłami zła, bo je uwielbiam. Zbieram kilka systemów i w każdym z nich gram tzw. siłami ciemności, więc Drach'u twój text na temat tego, że gardze złem itd. uważam nie na miejscu i tego jednego nie możesz mi zarzucić..... :wall:  (Sorry, że się tak uniosłem).
Poza tym sam mam wyodrębniony oddział uruk-hai (liczący 11) (choć nie dorobiłem im jeszcze historii, ale wkrótce bedzie) i jak nimi gram to robie wszytko, by temu oddziałowi nic sie nie stało ---> moge się pochwalić, ze kapitan nigdy nie został jeszcze zabity, ale to taka drobnostka

A teraz wracając do tematu:
1. Drach fajna  historia, a co za tym idzie pomysł ----> udowadniasz, że człowiek z wyobraźnią nigdy sie nie nudzi :) (zainspirowało mnie to bym mojemu oddziałowi zrobił jakąś historię,  nadał kapitanowi imię, dorobił jakieś extra współczynniki, przeciez w tylu potyczkach się czegos nauczyli... heheh, moze dał jakiś extra ekwipunek)
Mam do Ciebie jeszcze pytanko, to jest tylko pomysł, czy juz masz taki oddział zrobiony i czy już nim grałeś?
2. Dragon Warrior podziwiam twoj talent (mam wrażenie że grywasz w RPG, a jeśli nie to byś się do tego nadawał) ---> fajna druzyna i pytanie podobne, czy juz ją przetestowałeś?
3. Przychylam sie do wypowiedzi Draugdin, by dołączyć koszty punktowe, ale nie będe nalegał :D

Jeszcze raz cieszę się, że ten temat jest na chodzie i jeśli się chce to można...... bo ja uwielbiam robić rzeczy kreatywne :lol:
Niedługo też wrzuca coś ciekawgo :D

Offline Dragon Warrior

Regiments of Renown
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 11, 2004, 07:07:49 am »
No to o takich rzecza ch to musicie mi niestety przypominać/informować/podbijać bo względnie nowy tutaj jestem ...

a co do kosztów pojedyńczych jednostek to uważam że drachenfeles raczej podliczył punkty dodał i tyle jako ... więc zrobiłem tak samo a z 232ptk odjołem te 2 za to że w promocji taniej i w ogule nie da sie kupic niczeg oddzielnie.
W końcu jeśli jakiś odddział ma swoją historię to jego dowódca nei bedize przed bitwa wybierał kilku z kilkudziesięciu wojowników a raczej polegał na swoich weteranach których jako takich przezła już zaledwie garstka ...
nie przetestowałem choć pisząc to cały czas myślałem z czego by tutaj zrobić poszczególnych wojów...
a sam test uważam że będzie udany jak w potyczkach na równo 230 ptk beda mieli nieznaczną przewagę ... która przy 500 700 i 1000 ptk powinna już zupełnie zniknąć. Np dałem tylko 4 luczników żęby w żaden sposób  nie mogli robić salwy przez co sami jakiejś szczególnie silnej armii nie tworzą... (i think ;))
A co do RPG to zaraz własnie ide do klubu fantastyki plockiego w ktorym wlasnie walcze o utworzenie sekcji bitewnej coby troche MTG sie na Władce przerzuciło ....  :twisted:
n Taro Adun

Offline drachenfeles

Regiments of Renown
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 11, 2004, 09:43:07 am »
Cytuj

Mam do Ciebie jeszcze pytanko, to jest tylko pomysł, czy juz masz taki oddział zrobiony i czy już nim grałeś?


narazie skonwertowałem 4 uruków z isengardu, by nosili duuuże dwuręczne topory, nie mam natomiast pojęcia jak zrobię kapitana.
A jeśli hcodzi o testy to tak i mogę sie niezgodzić z opinią, że 250p za taki oddział to mało.

Offline CINEK

Regiments of Renown
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 11, 2004, 11:03:49 am »
Do Drachenfeles

Hahaha... po preczytaniu dzisiaj rano twojego "opowiadania" zabrałem się do pracy nad twoim kapitanem.... i do niedzieli będzie gotów, a w poniedzialek wrzucam fotki, mam nadzieje, że sie spodoba (choć robiłem go z myślą jako również swojego, więc zobaczymy co na to powiesz ....... :P )
Ps. Na pewno nie będzie pomalowany, chyba że chcesz poczekać aż dzieło dobiegnie końca :D