trawa

Autor Wątek: "to sie w glowie nie miesci"  (Przeczytany 8193 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BeRsErK

"to sie w glowie nie miesci"
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 06, 2004, 10:24:08 pm »
A ja mam dla was inną propozycję - jak ktoś ma talent literacki to może podejmie się napisania małego feljetoniku a ja postaram się o miejsce w Nowej Fantastyce??
Nic nie objecuję ale mogę spróbować.

Offline war2bone

"to sie w glowie nie miesci"
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 07, 2004, 07:37:32 pm »
szkoda bo ja jakos widzialem reklamy z warhamerem i lordem .... no moze czas otworzyc oczy co poniektorzy

pozatym mozna miec mature za soba a i tak byc dzieckiem ( mamy pare slawnych przykladow )

a i co do reklamy to do konkretnej grupy to tak macie racje np duzo widze takich reklam mamy duuuuzzzzooooo przypadkow jak np kosmetyki i ubior ale jesszcze nie widzialem goscia z figurka do gier bitewnych przywieszona do pasa albo wysmarowanej na twarzy aczkolwiek malo jeszcze wiem
 tak a propo

KU KLUX DZBAN i nie ma mocnych

Offline Fenris

"to sie w glowie nie miesci"
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 08, 2004, 12:55:52 pm »
Cytat: "war2bone"


a i co do reklamy to do konkretnej grupy to tak macie racje np duzo widze takich reklam mamy duuuuzzzzooooo przypadkow jak np kosmetyki i ubior ale jesszcze nie widzialem goscia z figurka do gier bitewnych przywieszona do pasa albo wysmarowanej na twarzy aczkolwiek malo jeszcze wiem



O czym ty wogóle mówisz ?!  :|
Skierowanie rekalamy do konkretnej grupy ludzi to umieszczenie jej w takich miejscach gdzie znajdzie potencjalnie największy odbiór. Dlatego włąsnie pomysł coby była ona np. w Nowej Fantastyce, czy jakimś innym piśmiem modelarskim  a nie np. w 4 kontach , czy innej pani domu.

A co ma do tego przywieszanie figsów do paska to nie wiem . to jakiś twój regionalny zwyczaj czy jak ?!
ff through the new day's mist I run
Out from the new day's mist I have come
I hunt