Autor Wątek: pomocy  (Przeczytany 11525 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yanczi

pomocy
« dnia: Grudzień 14, 2002, 07:44:09 pm »
mam pytanie czy wiecie jak zamiescic obrazek pod ksywka na forum??????????????????????????????????????????????????????
kreślenie charakteru narodowego:
1 Włoch: patriota, 2 Włochów: demonstracja, 3 Włochów: defetyzm
1 Francuz: dowcip, 2 Francuzów: miłość, 3 Francuzów: rewolucja
1 Niemiec: poeta, 2 Niemców: organizacja, 3 Niemców: wojna

Offline Gorbad

pomocy
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2002, 08:00:33 pm »
mozesz to w profilu ustawic (jest to na samym dole)
WWWWWAAAAAAAGGGGGGGHHHHHHH!!!!!!!!

Offline skolo

pomocy
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 15, 2002, 01:10:29 pm »
najlepiej jak nagrasz obrazek gdzies na serverze zewnetrznym. potem robisz do niego link i nagrywasz. powinno zadzialac

Offline adiego

pomocy
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 03, 2003, 02:25:02 pm »
Chyba, ze serwer zewnetrzny padnie ;p
\"Przemiany sa po to abys byl lepszy!"

Offline Crow4

pomocy
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 16, 2003, 05:05:19 pm »
Dlaczego nie umiem wpakowac żadnego obrazka w profilu, jak sie uda, to wypisuje u góry jakieś bzdety, a obrazka nie widać, jakby nie umial go zaladowac...................... :!:  :!:  :!:  :!:  :!:  :!:
nne Armie to lipa, jest tylko Bretonnia 8)

Anonymous

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 16, 2003, 05:40:37 pm »
no i tu przydalby sie ban awatarow, do ktorego tworzylam jakis czas, a do tej pory nie powstal. ale ma powstac.
coz, nie potrafie ci dokladnie poradzic, bo prawdopodobnie mozesz\ miec za slabe lacze albo za duzo rzeczy robisz na raz.

Offline Crow4

pomocy
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 16, 2003, 06:13:49 pm »
Warning: Unable to create './images/avatars/503184863e26f61130086.jpg': Permission denied in /gildia/gfx/phpBB2/includes/usercp_avatar.php on line 227

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /gildia/gfx/phpBB2/includes/usercp_avatar.php:227) in /gildia/gfx/phpBB2/includes/page_header.php on line 449

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /gildia/gfx/phpBB2/includes/usercp_avatar.php:227) in /gildia/gfx/phpBB2/includes/page_header.php on line 450

Warning: Cannot add header information - headers already sent by (output started at /gildia/gfx/phpBB2/includes/usercp_avatar.php:227) in /gildia/gfx/phpBB2/includes/page_header.php on line 451



Czy wy wiecie co to ma znaczyć :?:  :?:  :?:  :?:  :?:
To własnie pojawia mi sie po aktualizajci profilu, a ponizej normalka, ze klinij itd.
nne Armie to lipa, jest tylko Bretonnia 8)

Offline surmik

pomocy
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 16, 2003, 06:53:55 pm »
Wszyscy którzy mają problemy a awatarami, przeslijcie je so mnie a zalatwie sprawe. surmik@gildia.com
Pozdrowienia,
Marek

Jankiel

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 16, 2003, 08:38:56 pm »
Błagam Cię uniżenie Ad'Ghe'Rheia, porzuć swój niecny zamiar i nie pozbawiaj nas awatarów. Chyba nie chcesz, aby wszyscy użytkownicy stali się rzędami bezdusznych literek?

Offline veyDer

pomocy
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 16, 2003, 08:53:45 pm »
Jankiel, zawsze to może być literówka i zamiast "ban" ma być "bank"... Wtedy też ma to sens, a o ile bardziej optymistyczne  :roll:
b]Dystybutor systemu Confrontation[/b]
(A co? Nie mogę mieć takiego podpisu? Jak każdy to każdy :P)

http://forum.mythos.pl - Oficjalne Polskie Forum Konfrontacji i Rag'Naroka.

Offline ponury_jay

pomocy
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 17, 2003, 10:19:43 am »
Czy mozna miec emblemat wielkosci 120 na 90 (rozmiar 8,5kb)? (To moj, jezeli jest dla Was widoczny?). Nie rozciaga forum i jest na zewnetrznym serwerze.

Anonymous

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 17, 2003, 09:01:23 pm »
po pierwsze-vedyer, brawo za spostrzegawczosc(:
po drugie, twoj awatar zasmieca forum z tego powodu, ze sie sciaga za kazdym razem, jak ktos wchodzi na temat, w ktorym piszesz. pogadaj z surmikiem, moze ci zmniejszy, albo sie zgodzi. przy okazji odsylam do http://forum.gildia.com/viewtopic.php?t=45

Jankiel

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 17, 2003, 09:02:21 pm »
Pocieszanie się na siłę jest mi obce :wink:

Offline ponury_jay

pomocy
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 17, 2003, 10:37:34 pm »
A'G'R dziekuję za link. Czy mówiąc o zmniejszeniu mialaś na myśli mnie?
Potrafię to zrobić, ale wtedy nie wygląda najlepiej.

Anonymous

  • Gość
pomocy
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 18, 2003, 01:24:13 pm »
Tak, bo niektorzy nei wiedzieli, jak to zrobic, wiec zapobiegawczo zaproponowalam ci pomoc surmika.

 

anything