trawa

Autor Wątek: Rome: Total War  (Przeczytany 58308 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Josef Knecht

Rome: Total War
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 07, 2004, 08:18:37 am »
Cytat: "Ib"
Bo opancerzeni są w hełm...  


Który w dodatku jest kapeluszem. Skąd to szczególne upodobanie do kapeluszy u Greków w tamtym okresie ?
Świeżo upieczony fan wilków :)

Offline Ibram

Rome: Total War
« Odpowiedź #76 dnia: Grudzień 07, 2004, 11:12:43 am »
Co to za dżetelmen bez kapelusza?
Laseczka (z ostrym końcem) i melonik (stalowy) to to co określa modnego meżczyznę owych czasów.
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?

Offline Baldwin

Rome: Total War
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 01, 2005, 05:51:41 pm »
Ekhem, otóż moje boje jakie toczę w Rome: TW napotkały na taką oto przeszkodę: w roku 207 (p.n.e oczywista) gdy klikam na "Koniec Tury" gra....... po prostu się wyłącza.Zostaję cofnięty do Windowsa.
Wszystkie programy działają,a R:TW mogę uruchomić ponownie bez żadnych problemów...
Kompletnie nie wiem o co tu moze chodzić.Filmiki działają, zakładka Senatu w grze także (wielu userów sygnalizowało problemy związane właśnie z filmikami i zakładką).
Poprzednia kampania w tej grze została przeze mnie doprowadzona do roku 180....
Czy ktoś jest w stanie wskazać mi ewentualne przyczyny tych powtarzających się w tym samym momencie mojej sytuacyjki "logoutów" i dodatkowo wskazać mi możliwe drogi rozwiązania problemu?

Offline login

Rome: Total War
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 03, 2005, 04:47:02 pm »
ściągnij patcha i najnowszego realism mode. Ja tak gram i problemów nie mam. Życzę powodzenia.
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline Ibram

Rome: Total War
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 03, 2005, 09:47:50 pm »
Cytat: "Baldwin"
w roku 207 (p.n.e oczywista) gdy klikam na "Koniec Tury" gra.......(...)
Poprzednia kampania w tej grze została przeze mnie doprowadzona do roku 180....


Ale ukończona? Znaczy tak jest tylko w tej jednej kampanii?
I nie próbowałeś żadnej innej?

W swojej amatorszczyźnie polecałbym przeinstalować grę (co już pewno zrobiłeś - sorry) - zachowując save'y rzecz ciemna.
Co prawda nie mam pojęcia jak to będzie działąć bo jest problem z wersjami - save'y z jednej wersji moda nei rpzechodza do innego ale to i tak warte próby - na zdrowy rozsądek winno działać a grać dalej i tak nie mozesz.
I przy okazji (chyba nawet ważniejsze ;)) delikatnie przeczyść płyty.

Jeśli zrobiłeś to dawno temu to przepraszam za banalne rady ale to jedyne comi do łba przychodzi.


Jak nadal nie działa to zrób format dysku. :badgrin:  
Jak dalej nie działa to masz trefne płyty.  ;)
zy opowiadasz się za polskim modelem głębokiej demokratyzacji życia politycznego, której celem jest umocnienie samorządności, rozszerzenie praw obywateli i zwiększenie ich uczestnictwa w rządzeniu krajem?

Offline Filip

Rome: Total War
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 04, 2005, 10:55:37 am »
Na oficjalnej stronie total war są nowe tekstury dla hoplitów spartańskich, o niebo lepsze niż te prześcierdła :) . Zastanawiają mnie dwie rzeczy  w Rome: czemu pikinierzy z Sacred Band są tańsi niż Silver Shield?? Dlaczego arcani, gladiatorzy i psy są aż tak beznadziejni, (a zwłaszcza ci dwaj pierwsi są aż tak drodzy) za co!?
Stand And Fight
Live By Your Heart
Always One More Try
I’m Not Afraid To Die
Stand And Fight
Say What You Feel
Born With A Heart Of Steel"

Offline Baldwin

Rome: Total War
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 05, 2005, 03:54:50 pm »
Cytat: "login"
ściągnij patcha i najnowszego realism mode. Ja tak gram i problemów nie mam. Życzę powodzenia.


Oficjalny patch (jedyny) już mam ściągnięty i zainstalowany.I nic.

Cytat: "Ibram"

Ale ukończona? Znaczy tak jest tylko w tej jednej kampanii?
I nie próbowałeś żadnej innej?


To było tak:
odpaliłem sobie kampanię I raz.Grałem,grałem, no ale wiadomo - pierwsze podejście więc zbyt pięknie mi nie szło.Ok 180 przestałem wiec grać i zacząłem kampanie od nowa.Szło mi po prostu idealnie,a tu dup! w roku 207 pne wylatuję z gry.Loaduję i znowu.10 prób i 10 razy wyleciałem w tym cholernym 207...
Teraz zacząłem grać po raz III dla odmiany Grecją.Z braku czasu nie dotarłem jeszcze do 207 roku, wiec nie wiem czy mnie wywali...

Cytat: "Ibram"

W swojej amatorszczyźnie polecałbym przeinstalować grę (co już pewno zrobiłeś - sorry) - zachowując save'y rzecz ciemna.
Co prawda nie mam pojęcia jak to będzie działąć bo jest problem z wersjami - save'y z jednej wersji moda nei rpzechodza do innego ale to i tak warte próby - na zdrowy rozsądek winno działać a grać dalej i tak nie mozesz.
I przy okazji (chyba nawet ważniejsze ) delikatnie przeczyść płyty.

Jeśli zrobiłeś to dawno temu to przepraszam za banalne rady ale to jedyne comi do łba przychodzi


No właśnie, mi też to przyzło do głowy.Zrobiłem to o czym piszesz i nic.Dalej mnie wywala...

Pół biedy jeśli zepsuła mi się po prostu ta sytuacyjka.Zagram Rzymem od nowa i znów dobrze sobie wszystko ułożę...

Cytat: "Ibram"

Jak nadal nie działa to zrób format dysku


Jak mnie keidyś ponisie to niewykluczone,że to właśnie uczynię...

No i dzięki za odzew

Offline login

Rome: Total War
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 07, 2005, 08:09:01 pm »
ściągnij ROme Save game editor, uruchom go, otwórz swoją kampanię, zmień datę i wtedy spróbuj.
A w ogóle to polecam ściągnięcie Rome Total realism mode 4.0 i 4.1
to naprawdę duuużo zmienia.
totalwar.org.pl
powodzenia.
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline Dinki

Rome: Total War
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 12, 2005, 11:23:10 am »
Rozpączęta kampania znudziła mi się juz po kilku dniach. Po pewnym casie monotonne staje się odbijanie kolejnych zbuntowanych osad i ściganie band rozbójników.

Ale bardzo ciekawa jest rozgrywka "Bitwy historyczne".
Szczególnie ciekawe jest wcześniejsze zaznajomienie sie z realistycznym przebiegiem bitwy i porównanie to z komputerową rozgrywką.

Niestety, tą zabawe przerwały mi studia, wróce dopiero do niej w lutym  :(

Offline login

Rome: Total War
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 18, 2005, 02:58:44 pm »
Total Realism 5.0.
Powstaje ciągle Chivalry: Total War MOD. To bedzie coś... Medieval na silniku Rome'a.
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline raf

Rome: Total War
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 20, 2005, 07:23:26 am »
Pytania laika który w końcu odpalił Rome i jest nim zachwycony:
- co to są te mod-y, czy to jakaś forma patchy,
- czy instalacja moda w sytuacji gdy mam, hm, skrakowany plik rome.exe, spowoduje że nie odpalę programu?

Offline zaan

Rome: Total War
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 20, 2005, 08:22:34 am »
Cytat: "raf"
Pytania laika który w końcu odpalił Rome i jest nim zachwycony:
- co to są te mod-y, czy to jakaś forma patchy,
- czy instalacja moda w sytuacji gdy mam, hm, skrakowany plik rome.exe, spowoduje że nie odpalę programu?

Ad.1 Są to rozszeżenia do gry. Przykładowo mogą zmienić poziom trudności gry, dodać nowe zadania, jednostki, mapy, itd.
Ad.2 Hmm... jest tylko jeden sposób, żeby się przekonać  :D
img]http://img210.imageshack.us/img210/9839/vgbar30jq.gif[/img]

Offline SquizzZ

Rome: Total War
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 20, 2005, 09:46:30 am »
Cytuj
- czy instalacja moda w sytuacji gdy mam, hm, skrakowany plik rome.exe

Bardzo bym prosił bez takich kwiatków na forum. :)
i]Jeśli wydaje Ci się, że coś mogłoby umknąć uwadze niebieskiego piracika, to masz rację - wydaje Ci się :P[/i]

Offline login

Rome: Total War
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 20, 2005, 11:56:22 am »
zrób kopię pirackiego pliku rometw.exe, a potem go wlkej. Ale jest to potrzebne z tego co wiem przy patchach, a przy modach nie. Mody podmieniają masę rzeczy innych, ale nie plik exe. Sprawdź totalwar.org.pl
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline raf

Rome: Total War
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 21, 2005, 07:47:52 am »
Ściągnąłem tego moda, instaluje się bez problemu, tylko nie chce się odpalić kampania imperialna :( Mam za to od razu dostęp do kampanii innymi nacjami. Swoją drogą dlaczego rydwany Brytów jak stoja w miejscu to się kręcą wokół osi rydwanu? Wygląda to kretyńsko bo te biedne konie biegają bokiem wokół osi przechodzącej przez środek rydwanu...

I jeszcze jedno, czy jak mam tego moda wersja 5 to czy zawiera on zmiany wprowadzane wcześniejszymi wersjami?

 

anything