Autor Wątek: Rome: Total War  (Przeczytany 57442 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline login

Rome: Total War
« dnia: Maj 04, 2004, 05:46:51 pm »
Trzecia już gra z serii TW. Zapowiada się wspaniale- rozbudowana rozgrywka, wspaniała(!) grafika. Tylko kiedy wychodzi? Bo od kiedy zobaczyłem screeny to od nowa zapałałem miłością do gier komputerowych... wiecie coś o tym?
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline Wosho

Rome: Total War
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 14, 2004, 09:28:15 am »
Ja rowniez czekam :) cala seria total war jest genialna :)
gdyby tak zrobic mod do Battla echhh :)
Ciekawy jestem tym bardziej ze wszystko ma byc 3d a jednoczesnie te same wymagania  :eek:
I te slonie  :twisted:

Offline High Elf

Rome: Total War
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 14, 2004, 05:28:34 pm »
no cóż... jeśli Rome będzie taki jak Medieval, i będzie można grać kartaginą to ja... nie wyrobię i 300 zł dam za tą grę.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Dark Elf king

Rome: Total War
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 18, 2004, 02:39:43 pm »
Czy ja usłyszałem 300?? Nie ja bym tyle ksy nie wydał nawt na NwN 2

Offline eska crew

Rome: Total War
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 28, 2004, 08:12:29 pm »
ciekawa giera się szykuje nam do pogrania
Wszystko co doskonałe dojrzewa powoli"

A.Szopenhauer

teodorpunk

  • Gość
Rome: Total War
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 15, 2004, 05:07:29 pm »
Cytuj
no cóż... jeśli Rome będzie taki jak Medieval, i będzie można grać kartaginą


chyba nie widziales screenow z roma...
http://www.totalwar.com/community/rome.htm

juz sie nie moge doczekac zeby dokopac tym durnym rzymianom :P

Offline Mythos

Rome: Total War
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 19, 2004, 01:35:28 pm »
Ja także nie mogę się doczekać obie gry z serii są męczone przeze mnie prawie co tydzień:) Jak tylko pojawi się w sklepach nie ma bata wydam te 150zl na oryginal.
url=http://www.mythos.pl][/url]

Offline login

Rome: Total War
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 05, 2004, 11:15:48 am »
Premiera polska dopiero w listopadzie... Ta ********* gra spędz mi sen z powiek... Łapię się na tym, że cicho chcę aby wakacje się już skończyły... Co za męczarnia!
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline ManiaC

Rome: Total War
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 05, 2004, 12:03:53 pm »
Miejmy tylko nadzieje że nie trzeba będzie czekać nie wiadomo ile na ta cudownie zapowiadajaca sie gierke.
Nie staraj się zrozumieć wszystkiego, bo wszystko stanie się niezrozumiałe"

Demokryt

Offline login

Rome: Total War
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 23, 2004, 06:46:13 pm »
No i wyszło już demo. Waży 163 mg  i można je ściągnąć stąd: ftp://3dgr2d2:7hD3q9K@3dgamers.mirror.internode.on.net/3dgamers/games/rome/rometw_demo_5.5.zip
Dla niezdecydowanych to jest stronka ze screenami:http://www.totalwar.org.pl/?ShowGal=5
Naprawdę warto, gra pójdzie i na średnim sprzęcie(oczywiście na dzisiejsze realia, czyli 256 mb ramu, procesor 1ghz, dobra karta graficzna). Dostajemy w tym demie szanse pokonania Potęgi Rzymu armią Hannibala podczas 2 wojny Punickiej, oraz rozegrania niedeługiego tutoriala. Nie mogę się doczekać premiery Rome: Total War, niemalże odliczam minuty. To po prostu wielka frajda dla każdego, kto lubi historię(także tą alternatywną ; ) i choć trochę gry komputerowe... Ściągać!
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

Offline High Elf

Rome: Total War
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 24, 2004, 03:36:02 pm »
8) śweitna giera. Kocham ją.

Mam tylko nadzieję że będzie tańsza niż 169zł (tyle kosztowal MTW po wyjściu do sklepów, teraz obniżyli do 99zł)
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


teodorpunk

  • Gość
Rome: Total War
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 25, 2004, 12:47:44 pm »
kocham total wara ostatnio sobie tak odpalilem medievalka, bo nie mialem w co grac i tak sie wciagnalem ze gralem ponad tydzien nonstop...

demko zawaliste jest  :D  tylko mnie jedno zastanawia jak sie bedzie nazywal dodatek do roma? skoro do shoguna byl mongol's invasion a do medievala viking's invasion to moze do roma bedzie vandal's invasion albo gott's invasion... ciekawe.... :twisted:

Offline High Elf

Rome: Total War
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 25, 2004, 07:53:23 pm »
Pewnie barbarian invasion  :(
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline login

Rome: Total War
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 27, 2004, 11:12:26 am »
macie jakieś wątpliwości? SARMATIAN INVASION!
Wszak któż nie słyszał o rodowodzie polskiej szlachty sięgającym rzekomo czasów rzymskich ; ) Gra trochę za szybka, ale to na pewno będzie dało się zmienić(ach ten twórczy moding). Właśnie też sobie zaraz odpale Medievala...
Mistrzu, dość! Wystarczy tego filozofowania!", Arystoteles.

Antyplaton

teodorpunk

  • Gość
Rome: Total War
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 27, 2004, 11:20:56 am »
O, a propos sarmacji to moze po romie bedzie np CRACOW: Total War ktorego akcja bedzie sie dziac od 15 do 18 wieku w Europie? :lol: