Autor Wątek: Rotfl - offtop - made by cytadela :)  (Przeczytany 2506 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vallarr

Rotfl - offtop - made by cytadela :)
« dnia: Maj 04, 2004, 11:56:40 pm »
siedze sobie dzis na cytadelce ( bo dawno tegoz forum nie odwiedzalem a mialem ochote sie posmiac :P ) i znalazlem takie cos :) oczywiscie txt Mortimera
Cytat: "Mortimer"
Póki co Konfrontacja nie dorobiła się nawet samodzielnego turnieju, ani ligi. Przypuszczam, że więcej osób gra we Wrocławskim Bardzie we władcę pierścieni, niż w konfrontację w Polsce. Rozmawiałem z osobami sprzedającymi figurki do Konfrontacji i dowiedziałem się, że głównie sprzedają się modele, które można wykorzystać w WFB jako figurki bohaterów. Innymi słowy Konfrontacja sprzedaje się nie jako system bitewny, ale jako substytuty oryginalnych figurek GW, czy też materiały do konwersji.


mocne ?? omal z krzesla nie spadlem - ten text padl w poniedzialek .... ekh ...


Aha , modowie - nie chodzi mi o nowa wojne NG vis Mortadelka , bo to tylko wymysl ludzi z mortadelki , ale po prostu to mnie lekko zszkokowalo ;)
I was born of a scorpion's mind"
Tony Iommi - "Flame On"

Offline BeRsErK

Rotfl - offtop - made by cytadela :)
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2004, 12:43:32 am »
Wszyscy znamy już do znudzenia opinię Mortimera na temat czegokolwiek z poza panteonu GW i chyba każdy kto stawia przede wszystkim na zabawę nie przejmie się zbytnio jego opinią. Temat zamykam aczkolwiek nie usuwam bo może ktoś chce się pośmiać z ignorancji tego Pana...
(Inną sprawą jest , że kolega, który zakładał temat o Konfrze na Cytadeli twierdził iż w Konfrę gra 3/4 Europy i chyba słusznie dostał troszkę po uszach ;) )
Można też spotkać się tam z opiniami ludzi, którzy bardziej dla przyklasku admina(a może myślą, że są zabawni :roll: ) niż z rozsądku wypowiadają się o Konfrontacji i jej polskim środowisku  :|
Szkoda, że opowiadają o czymś o czym nie mają zielonego pojęcia...

 

anything