Autor Wątek: Konwersje  (Przeczytany 79024 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Draugdin

Konwersje
« dnia: Maj 05, 2004, 06:45:47 am »
Proponuję otwarcie nowego działu w którym będziemy mogli rozmawiać tylko i wyłącznie o konwersjach i wszelkiego rodzaju przeróbkach figurek oraz tworzeniem przez to unikalnych modeli.
here is no better Magic than Steel...

Offline drachenfeles

Konwersje
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 05, 2004, 10:12:26 am »
temat do konwersji itp juz jest "nowe figurki do gry" ale nich będzie i ten

Offline GICO

Konwersje
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 05, 2004, 12:49:53 pm »
jak założyłem taki temat kiedyś, to najpierw mi się oberwało a potem został skasowany. ale jestem za i postaram się wrzucić jakieś foty.
img]http://img211.imageshack.us/img211/3488/userbar111511ag4.gif[/img]

Offline Draugdin

Konwersje
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 06, 2004, 04:59:32 am »
Ja już przerobiłem dwóch Rohańczyków na kapitanów. Jednego elfa z mieczem dwuręcznym też na kapitana. I przy pomocy trzech figurek goblinów z Morii bez straty ani jednej figurki udało mi się stworzyć unikalne kapitana goblinów.
Teraz narazie myślę co dalej jeszcze przerobić.
 :lol:
Jak macie jakieś gotowe przeróbki lub chociaż pomysły na przeróbki to zapraszam do umiesczania opisów.
 :lol:
here is no better Magic than Steel...

Offline Lemartes

Konwersje
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 07, 2004, 07:02:09 pm »
Heh ja narazie sie tylko troszeczke bawie w amputowanie konczyn i przyklejanie je torszke inaczej ale nawet fajnie figsy wychodza gondorczykowi z last aliance tak reke uciachalem zxe jak ja przykleilem to wyglada to tak jak by zaraz tym mieczem mial pchnac a nie zrobic ciecie a elfikowi luk spuscilem duzo nizej czyli w aktualnej chwili wyciaga strzale ;/:) jak na poczatki wydaje mi sie ze fajnie to wyglada

Offline drachenfeles

Konwersje
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 07, 2004, 07:09:36 pm »
najlepsze konwersje to proste konwersje, liczy się efekt a nie metoda, swoją drogą to samo dotyczy malowania.

Offline Lemartes

Konwersje
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 08, 2004, 10:05:42 am »
no dokladnie ale co od malowanie bawienie sie fajnie wychodzi- ja swojego elfika robilem 1 h i wyszedl chyba jak na mnie chyba extra :)

Offline mic

Konwersje
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 08, 2004, 11:11:55 am »
to dawaj foto jak mozesz  :)

Offline Isembold

Konwersje
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 08, 2004, 01:15:53 pm »
Godzina na jednego Elfa to prawie ze sprint :). Ja swoich to z reguly 2 dni maluje, na kazdego poswiecajac ze 2h chyba :)) Jak dokoncze malowac moja krzyzowke Elfa i Gondorczyka, to wstawie zdjecie tego experymentu :D
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline KędzioR_vo

Konwersje
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 08, 2004, 02:00:53 pm »
hehe to dalej będzie oftopic, ale śmieszy mnie to wasze gadanie o malowaniu elfów czy innych figurek przez dwa dni :D ja mam bardziej modelarskie (czyt: cierpliwe) podejście, i na przykład goblinki robiłem przez miesiąc  :) oczywiście należy wziać pod uwagę to, że miałem długie przerwy itp. ale i tak stwierdzam, że, żeby naprawdę dobrze figurki zrobić, potrzebuję jakiegoś tygodnia bądż dwóch wytężonej pracy...
mam nadzieję, że w ogóle dorwę się w przeciągu najbliższych dni do cyfraka i zobaczycie, jak wygląda figs potraktowany modelarzem ;)
PozdRo
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline Scibor

Konwersje
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 08, 2004, 02:14:30 pm »
bez przesady - to kwestia wprawy - można fajnie pomalować figurkę bohatera w 1,5 godziny - przecież to akryle i schną w kilka sekund :) a szeregowców maluje po kilku np: 3 -6  jak to metalowe a plastiki z ramek to ostatnio po 12 (rohan) i też jest ok :) i są to figurki cieniowane, i z detalami a nie jakiś trefny suchypendzel :)
pozdrawiam :)

Offline Isembold

Konwersje
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 08, 2004, 03:51:45 pm »
Kedzior: Jakbym policzyl ile dni maluje jedna figse to tez czesto wychodzi cos kolo tygodnia, bo z reguly tylko w weekendy maluje. Ale teraz to szybko idzie bo jak sie maluje 20 elfa to juz na pamiec sie wie gdzie jak pedzlem ruszyc :D
A bohaterowie to inna bajka zupelnie. Gandalf lezy u mnie juz 2 miesiac niepomalowany :)) , a Elronda w 3 zmeczylem...
Dobra...EOT bo sie niezly oftop zrobil :)
i]From the ashes a fire shall be woken. A light from the shadows shall spring.
Renewed shall be blade that was broken. The crownless again shall be king. [/i]

Offline mic

Konwersje
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 11, 2004, 07:43:32 pm »
witam
mozecie dac jakies wskazowki jak mam zrobic sztandar z high elfa z mieczem?  :|  I jakiej piłki uzywacie do ciecia plastikowych figurek?
z gory thx :)

Offline drachenfeles

Konwersje
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 11, 2004, 09:46:15 pm »
do cięcia nożyk, taki jak do tapet ale mniejszy, a konwersja stosunkowo prosta:

1. odcinasz łapki tuż przy pelerynie i miecz od lewej dłoni
2. rozcinasz w łokciach, tak by pancerza nie uszkodzić
3. przykładasz i patrzysz jak by ci się podobało
4. przycinasz co trzeba i przyklejasz tak jak mają być, nieprzejmując się tym, że odstają
5. ubytki wypełniasz masą modelarską, czekasz aż wyschnie
6. przyklejasz sztandar do lewej dloni, pozostaje podrzeźbić masę i skończyć sztandar

Offline CHam-solo

Konwersje
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 12, 2004, 11:51:43 am »
fajny temat z tymi konwersjami, ale byłby lepszy gdybyscie dawali zdjęcia swoich przekonwertowanych figurek
url=http://s1.gladiatus.onet.pl/game/c.php?uid=70877]klik[/url]