trawa

Autor Wątek: Konwersje  (Przeczytany 79062 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Barti

Konwersje
« Odpowiedź #600 dnia: Grudzień 01, 2005, 08:58:43 pm »
Też dziśiaj podziwiałem te cudeńka. Fakt - jeźdźcy na wargach wyglądają bardzo ciekawie, Rohan nieco im ustępuje. Ale przyznam że kłują mnie w oczy włócznie/oszczepy przyczepione do pleców u ludzi i ta jedna stercząca z kołczanu  :?:  :?:  :?:  u orka. IMO dziwnie to wygląda; szczególnie w przypadku tego ostatniego...
iech Mitril będzie z Tobą!

Offline TomTros

Konwersje
« Odpowiedź #601 dnia: Grudzień 07, 2005, 05:19:21 pm »
Czesć dawno do was nie zaglądałem.
KędzioR kup blachę miedzianą 1mm lub aluminium 1.5 mm. piłką włośnicową wytnij z grubsza, a potem iglaki i papoer ścierny { 280 - 360 }
Bedziesz miał każdą broń jaką wymyślisz.

pozdrawiam T,T

Offline Barti

Konwersje
« Odpowiedź #602 dnia: Styczeń 22, 2006, 01:10:10 pm »
Zrobiłem sobie pierwszą konwersję!

Pewnie pamiętacie filmową scenę konnego pościgu Dziewięciu za Arweną i Frodem. Od dłuższego czasu chodził mi po głowie Witch King, wyciągający w czasie tego pościgu zakutą w żelazo rękę w stronę powiernika pierścienia. To był punkt wyjścia.

Ostatnio dzięki Allegro udało mi się za niewielkie pieniądze dorwać box z nazgulami na konikach, jednego z nich wybrałem zatem za ofiarę moich eksperymentów. Cążkami uciąłem mu dłoń z mieczem i zacząłem kombinować z czego tu by taką rozczapierzoną dłoń zrobić. Wybór padł na cieniutkie druciki do zamykania torebek śniadaniowych. Trzeba było tak je poskręcać, żeby było widocznych 5 palców. Paskudna robota, ale jakoś się udało. Potem już tylko wklejenie tak powstałej protezy w wywiercony w rękawie otwór, i część najtrudniejsza - obłożenie całości green stuffem, tak aby całość w miarę przypominała rękawice.

Chętnie pokazałbym jak mi wyszło, ale średnio to widać po zeskanowaniu. Na pierwszej fotce nie widać zbyt dobrze ręki, na drugiej gdzieś tam w oddali mamy już ostateczny układ dłoni.

Sorry za długi post, ale dawno już nikt nic nie pisał w tym temacie... :)

A oto fotki:

http://members.lycos.co.uk/bartiblack/nazgul01.jpg
http://members.lycos.co.uk/bartiblack/nazgul02.jpg
iech Mitril będzie z Tobą!

Offline Viruk

Konwersje
« Odpowiedź #603 dnia: Styczeń 22, 2006, 02:27:58 pm »
Ciekawy pomysł i bardzo ładne wykonanie, czekam z nieceirpliwością na ciąg dalszy
Mitril nadchodzi

Offline drachenfeles

Konwersje
« Odpowiedź #604 dnia: Styczeń 22, 2006, 02:51:49 pm »
Podzielam zdanie przedmówcy, piękna konwersja

Offline Herudaio

Konwersje
« Odpowiedź #605 dnia: Styczeń 22, 2006, 02:58:37 pm »
Ciekawy pomysł i on się liczy najbardziej :D
Wykonanie z tego co widze równie dobre, więcej powiem jak zobaczę dokładniejsze zdjęcia ale na razie prezentuje się bardzo dobrze
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline KędzioR_vo

Konwersje
« Odpowiedź #606 dnia: Styczeń 22, 2006, 03:24:41 pm »
Pomysł bardzo dobry, wykonanie dobre, ale mam pewne istotne zastrzeżenie ;)
IMO ręka powinna być wyżej podniesiona, równolegle do ziemi... Teraz Nazgul  wygląda raczej, jakby chciał konika podrapać ;)

Moim zdaniem zdecydowanie lepiej by to wyglądało, gdyby on naprawdę wyciągał tą rękę do przodu... I popraw GSowanie ;)

PozdRawiam
) Padre GianLuca KędzioR_vo <- filmik jest! , 8)
:mad: il SenoR OscuRo de la Inquisition :mad:


Offline Encaitar

Konwersje
« Odpowiedź #607 dnia: Styczeń 22, 2006, 04:01:11 pm »
Oj Kędzior zebys ty nie mial zastrzezen... ;)

Mnie sie podoba i pomysl i wykonanie. Sam mysle na pewnym Witch Kingiem, ale to w przyszlosci.

pozdrowienia
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline Barti

Konwersje
« Odpowiedź #608 dnia: Styczeń 22, 2006, 07:42:00 pm »
Dzięki wszystkim za opinie. KędzioR_vo: rękę to on dopiero podnosi ;) Fakt - mogłaby być wyżej, ale trzebaby się było jeszcze trochę pomęczyć, a ja chciałem zrobić to w miarę niskim nakładem pracy (tzn bez cięcia całej kończyny na kawałki). Ale robiłem różne przymiarki i w sumie jestem zadowolony.

Green Stuffu będę jeszcze trochę dokładał, nie do końca wyszła mi ta pelerynka, ale to się poprawi. Ze zdjeciami będzie gorzej - ze skanerem raczej nic więcej nie zdziałam. I co najgorsze: malowanie musi poczekać na cieplejsze dni. Żeby mozna było wybrać się gdzieś na powietrze pokryć figurki podkładem....szczęśliwi Ci co mają działki, domek z ogródkiem, itd.

Kolejny pomysł to przerobienie Gandalfa na Cienistogrzywym na Radagasta, ale musiałbym kupić tego drugiego żeby wiedzieć co i jak przerabiać, a na to się na razie nie zanosi...
iech Mitril będzie z Tobą!

Offline Valaraukar

Konwersje
« Odpowiedź #609 dnia: Maj 19, 2006, 10:28:38 pm »
Mi na razie po głowie chodzą dwie konwersje...
Warg rider stojący na wargu
( woltyżerka  :badgrin:  :badgrin: )

Dwóch inżynierów uruk-hai trzymających się za ręce :badgrin:  :badgrin:

Uwaga ja uwielbiam robić różne głupie konwersje, więc może założyć temat humorystyczne konwersje?? Raz przykleiłem puchatego kurczaka Mordor Trollowi do pleców, ale niestety kolega urwał :(

Offline Kalins

Konwersje
« Odpowiedź #610 dnia: Maj 19, 2006, 11:09:27 pm »
Witam,

Barti - bardzo klimatyczna konwersja.

Pozdrawiam,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź".

Offline Valaraukar

Konwersje
« Odpowiedź #611 dnia: Maj 20, 2006, 12:16:26 pm »
Konwersja bardzo ładna i klimatyczna, ale brakuje mi pomalowania i jakości zdięć, jeżeli miałbym się przyczepić, a co sądzicie o moich pomysłach :?:  :?:

Offline antos

Konwersje
« Odpowiedź #612 dnia: Maj 20, 2006, 12:49:26 pm »
Cytat: "Draugdin"
Chciałbym tylko zdementować że nie ja malowałem te figurki a jedynie zrobiłem im zdjęcia.
A byłu to figurki które można jak wspomniałem spotkać na turniejach w Poznaniu.


masz cos do turniejów w poznaniu  :badgrin: eeee ja cie na turnieju nie widzialem z chyba rok... wiec nie wiem na jakim zrobiles to zdjecie a plansza wyglada mi na turnieje czwartkowe które mają opinie jaką maja...

Offline Maximus from Rome

Konwersje
« Odpowiedź #613 dnia: Maj 23, 2006, 05:38:41 pm »
Cytat: "Valaraukar"
Konwersja bardzo ładna i klimatyczna, ale brakuje mi pomalowania i jakości zdięć, jeżeli miałbym się przyczepić, a co sądzicie o moich pomysłach :?:  :?:


KOMICZNE
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Gander

Konwersje
« Odpowiedź #614 dnia: Maj 23, 2006, 06:06:27 pm »
@Valraukar
Dowcipne jak kolejny odcinek "Świata wg. Kiepskich". Czyli tak złe że aż zabawne, ale chyba nie w ten sposób w jaki miało być...
a pohybel wąskodupcom.

 

anything