trawa

Autor Wątek: Konwersje  (Przeczytany 79534 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Valaraukar

Konwersje
« Odpowiedź #615 dnia: Maj 23, 2006, 07:36:45 pm »
Słuchajcie, pytanie dotyczy turniejów i konwersji, jednak tu mi bardzej pasuje....

Czy zwykły ork, który jest skonwertowany tak, że ręką dotyka warga (jakby go glaskał) może zostać wystawiony na turnieju jako warg rider??

Offline Herudaio

Konwersje
« Odpowiedź #616 dnia: Maj 23, 2006, 07:42:48 pm »
Jeśli oboje znajdują się na odpowiedniej podstawce i wygląda to na "całość" to tak
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Tycho

Konwersje
« Odpowiedź #617 dnia: Maj 26, 2006, 01:55:11 pm »
Pytanie: Widziałem wiele konwersji orków z morannon i sam też je robię. Według was: z kogo najlepiej robić przeróbki? Chętnie obejrzę fotki...
erve the Emperor today, tomorrow you may be dead...

Offline Encaitar

Konwersje
« Odpowiedź #618 dnia: Maj 26, 2006, 01:59:05 pm »
Jak to z kogo? Z Warrior of Minas Tirith i Ork. Korpus, ew jedno ramie lub noga z Minasa a reczta z orka + nowa tarcza i wlocznia.
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline Viruk

Konwersje
« Odpowiedź #619 dnia: Maj 26, 2006, 01:59:22 pm »
Kiedyś pisałem o tym artykuł na "Śródziemiu"
link
Mitril nadchodzi

Offline Valaraukar

Konwersje
« Odpowiedź #620 dnia: Maj 26, 2006, 02:46:08 pm »
Jestem zagorzałym przeciwnikiem Morannonów robionych z MT.
Są przecież w blisterach, wg mnie takie coś na turniejach powinno być zabronione. Może to, że jestem przeciwnikiem takich konwersji jest powodem tego, że Mahud ma ich beznadziejnych.
Tak spiłował niałe drzewo na korpusie, że zrobił się kolec z kirysu.

Offline Valaraukar

Konwersje
« Odpowiedź #621 dnia: Maj 26, 2006, 02:55:41 pm »
Ale tutaj Viruk, masz moje pełne uznanie, piękne konwersje, a do tego wyglądają bardzo realistycznie

Offline Encaitar

Konwersje
« Odpowiedź #622 dnia: Maj 26, 2006, 03:19:25 pm »
Czlowieku ty wiesz co piszesz? Dwa posty pod rzad, a na dodatek w dwoch tematach to samo i jeszcze takie absurdy: "jestem zdecydowanym przeciwnikiem" - "tutaj masz moje pelne uznanie"...
"Sławne rycerskie rogi północy grały pobudkę do boju. Rohan wreszcie przybył z odsieczą."
"...do Haradu dotarła tylko legenda o strasznej zemście i potędze napadniętego Gondoru."

Offline potworek

Konwersje
« Odpowiedź #623 dnia: Maj 26, 2006, 03:27:04 pm »
Ja bym wręcz dał jeszcze punkty za konwersje i inwencję twórczą, bo to że GW wydaje figurki metalowe, drogie jak diabli, to jeszcze mamy zabraniać wystawiania pokonwertowanych figurek, bo są też oryginalne? Ja nie widze w tym krzty sensu. Poza tym gracz wystawiający armię np. z pokonwertowanych morranonsów robi na mnie większe wrażenie niż gracz wystawiający tą samą armię na oryginalnych metalach
Mój 500 post  :D
o Ty wiesz o Mitrilu?

Offline Valaraukar

Konwersje
« Odpowiedź #624 dnia: Maj 26, 2006, 04:44:04 pm »
Sorki że dwa posty po rząd, ale tak się jakoś złożyło :oops:   :oops:
Tutaj przyznaję że konwersje ładniejsze niż metalowe. Ale gdybyście zobaczyli Morannonów Dmocha/Mahuda/Babacibuta, zareczam Wam trauma do końca życia

Offline Guldurek

Konwersje
« Odpowiedź #625 dnia: Maj 26, 2006, 09:01:22 pm »
Nie. To znaczy możesz wystawić figsa na podstawce konnej, ale nie będzie WYSWIG'u
ounce, lans, spontan i gibki taniec na parkiecie

Offline Maximus from Rome

Konwersje
« Odpowiedź #626 dnia: Maj 26, 2006, 09:15:16 pm »
Mam pytanie, mianowicie jak  najłatwiej zrobić Rangera z północy konno????
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Kubbek1

Konwersje
« Odpowiedź #627 dnia: Maj 26, 2006, 10:19:32 pm »
Z Aragorna z zestawu Warg Atack.
b]Padłeś? Powstań! Mitril[/b]

Offline Maximus from Rome

Konwersje
« Odpowiedź #628 dnia: Maj 27, 2006, 09:04:37 am »
Cytat: "Kubbek1"
Z Aragorna z zestawu Warg Atack.

dzięki :D ,
 ale jednak takich Aragornów nie moge mieć np. 10!!
A moze ktoś mna jeszcze jakiś pomysł??
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline potworek

Konwersje
« Odpowiedź #629 dnia: Maj 27, 2006, 09:18:34 am »
Jest to z pewnością najłatwiejszy sposób, ten jaki zarzucił Kubbek, ewentualnie można się pokusić o konwertowanie z Jeźdźców Rohanu, lub RRG konno.
o Ty wiesz o Mitrilu?

 

anything