trawa

Autor Wątek: Witam komiksiarzy!  (Przeczytany 17824 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline BOUNCER

......
« Odpowiedź #45 dnia: Luty 26, 2008, 09:06:06 pm »
Witam!
Mijają lata 70-te, 80-te,90-te, zaczęło się nowe tysiąclecie i co?
I ja nadal interesuję się komiksami. Sam już nie wiem czy to hobby czy uzależnienie.
Tak czy owak witam wszystkich serdecznie.

Offline graves

Witam komiksiarzy!
« Odpowiedź #46 dnia: Luty 26, 2008, 09:23:58 pm »
Witam,
Przerwij może te wykopaliska, albo nieco zwolnij.
Generalnie wielu nowych użytkowników, od tego zaczyna - i jest to bardzo denerwujące, co zobaczysz jak już tu trochę posiedzisz.
Tematy zapomniane, są to tematy, które w 90% już są "wygadane" - każdy napisał co chciał. Zdarzają się wyjątki, jednak tak jest w 90% przypadków.
Nie ma pojęcia jakie to denerwujące jak otwiera się forum po dziennej nieobecności i widzi 20 reaktywowanych tematów wygrzebanych przez archeologa i w którym jest zwykle 1 post od tego archeologa - trzeba to wszystko odklikać, aby mieć przeczytane i nie przeszkadzało  w wykrywaniu nowych postów :)
Wykopaliska - czemu nie, ale rzadkie. Bo inaczej trzeba się dokopać do najnowszych tematów...
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline BOUNCER

....
« Odpowiedź #47 dnia: Luty 26, 2008, 10:03:31 pm »
Chyba sporo się naczytałem.
Zajrzałem do "kilku" tematów i postanowiełem się w nich wypowiedzieć. Zdaję sobie sprawę, że niektórych "odmładznie" forum może denerwować ale i tak na tą rzekę zagadnień starałem się być subtelny.

Offline graves

Re: ....
« Odpowiedź #48 dnia: Luty 26, 2008, 10:14:08 pm »
Cytat: "BOUNCER"
Chyba sporo się naczytałem.
Zajrzałem do "kilku" tematów i postanowiełem się w nich wypowiedzieć. Zdaję sobie sprawę, że niektórych "odmładznie" forum może denerwować ale i tak na tą rzekę zagadnień starałem się być subtelny.

Dziękuję więc za tą subtelność i jeszcze raz serdecznie Witam.

Wolałem wcześniej napisać tego posta, bo zaraz się kładę, a mogłem rano zobaczyć dużo odkopanych skamielin ;)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Petrus

Witam komiksiarzy!
« Odpowiedź #49 dnia: Marzec 05, 2008, 01:23:08 am »
To ja również z iście diabelską premedytacją dołożą drobną skamielinę do niniejszego tematu ;)

Witam serdecznie.
Swoją przygodę z komiksem reaktywowałem trzy lata temu. Intersuje mnie komiks zarówno amerykański jak również europejski głównie z mainstreamu, chociaż undergroundem nie pogardzę.

Petrus

Offline Piotr_Łódź

Witam komiksiarzy!
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 05, 2008, 08:29:00 am »
Ja swoją przygodę z komiksem zakończyłem kilka lat temu . Od czasu do czasu lubię sobie jednak poczytać coś co mnie interesuje . Interesują mnie głownie tylko nowości z serii Asterix , Thorgal i Lucky Luke . Swoje zbiory wyprzedałem zostawiając sobie dosłownie kilka tytułów .
rawdziwa cnota krytyki się nie boi - Ignacy Krasicki

Offline Blacksad

Witam komiksiarzy!
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 05, 2008, 08:44:41 am »
Cytat: "Piotr_Łódź"
Ja swoją przygodę z komiksem zakończyłem kilka lat temu .


To przywitanie czy pożegnanie?

Cytat: "Piotr_Łódź"
Od czasu do czasu lubię sobie jednak poczytać coś co mnie interesuje . Interesują mnie głownie tylko nowości z serii Asterix , Thorgal i Lucky Luke .


Dodać Kajka i Tytusa, i chyba mamy typowego "zdezorientowanego", pławiącego się w reminiscencjach dni dziecinnych. Piotr, poczytaj forum i zobacz, co jeszcze komiks ma do zaoferowania, a być może znów się przywitasz  :D
Chrzań się, Smirnov

Offline BOUNCER

Witam komiksiarzy!
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 05, 2008, 11:54:03 am »
Cytat: "Blacksad"

Dodać Kajka i Tytusa, i chyba mamy typowego "zdezorientowanego", pławiącego się w reminiscencjach dni dziecinnych. Piotr, poczytaj forum i zobacz, co jeszcze komiks ma do zaoferowania, a być może znów się przywitasz  :D


Przeglądałem to forum przez kilkanaście miesięcy zanim postanowiłem się zarejestrować i traktowałem je jako źródło informacji. Widziałem kilka nowych osób zapisujących się i udzielających się w nim. Na każdą popełnioną gafę sypały się na nich gromy od innych uczestników forum - co momentami przypominało mi swoistą nagonkę.
Ludzie bardzo proszę : mniej cynizmu, zaoferujmy nowym forumowiczom jakąś pomoc bo sądzę , że spora część z nich raczej do tego forum nie powróci.

Piotr_Łódź
Napisałeś , że lubisz serie "Asterix , Thorgal i Lucky Luke ". To bardzo fajne serie komiksowe, bez wątpienia warte uwagi i skoro podoba Ci się komiks Francuski (dla wyjaśnienia wiem, że Rosiński jest naszym rodakiem) to zajrzyj do działu komiksy europejskie. Masz tam naprawdę wiele pozycji, które mogły by Cię zainteresować i przykuć Twoją uwagę. Może poza kilkoma tytułami o których wspomniałeś , inne również Ci się spodobają i spowodują , że ponownie wrócisz do komiksu. A uwierz mi naprawdę warto.

Niechciałbym tu nikomu matkować ale wydaje mi się, że taka forma wiadomości jest o wiele większą zachętą dla potencjalnych przyszłych czytelników i forumowiczów.

Offline Blacksad

Witam komiksiarzy!
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 05, 2008, 09:35:34 pm »
Eee... dzięki za radę ;)   Ale mam wrażenie, że napisałem to samo, tylko nieco krócej...
Chrzań się, Smirnov

Offline BOUNCER

....
« Odpowiedź #54 dnia: Marzec 05, 2008, 09:40:01 pm »
Cytat: "Blacksad"
Eee... dzięki za radę ;)   Ale mam wrażenie, że napisałem to samo, tylko nieco krócej...


W sumie też tak myślę , ale forma w jakiej to napisałeś "troszkę" różni sie od mojej, a nie kto inny jak administarator (którym widzę, że powoli się stajesz) powinien dbać o to aby nowi użytkownicy lepiej postrzegali to forum     ;)

Offline Julek_

Witam komiksiarzy!
« Odpowiedź #55 dnia: Marzec 05, 2008, 09:42:00 pm »
Ty, nowy, lepiej nie zadzieraj z kocim modem, bo załatwi Cię na cacy, nie ma to tamto!

Offline Blacksad

Re: ....
« Odpowiedź #56 dnia: Marzec 05, 2008, 09:43:42 pm »
Cytat: "BOUNCER"
administarator (którym widzę, że powoli się stajesz) powinien dbać o to aby nowi użytkownicy lepiej postrzegali to forum     ;)


Poniosło Cię. I to mocno  :)

Odpowiedziałem na post użytkownika Piotr_Łódź bo w jakiś sposób zabawne mi sie wydało, że ktoś w temacie "Witam komiksiarzy" pisze, że przygodę z komiksami zakończył kilka lat temu.
Chrzań się, Smirnov

Offline BOUNCER

Re: ....
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 05, 2008, 09:52:25 pm »
Cytat: "Blacksad"
 
Poniosło Cię. I to mocno  :)

Odpowiedziałem na post użytkownika Piotr_Łódź bo w jakiś sposób zabawne mi sie wydało, że ktoś w temacie "Witam komiksiarzy" pisze, że przygodę z komiksami zakończył kilka lat temu.


wg mnie to nie załatwia sprawy.

Ale skoro tak uważasz, nie było tematu.........

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Witam komiksiarzy!
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 06, 2008, 07:54:22 pm »
Ale co nie załatwia jakiej sprawy, bo ja kompletnie nie kumam.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Witam komiksiarzy!
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 07, 2008, 11:04:45 am »
Cytat: "Piotr_Łódź"
Ja swoją przygodę z komiksem zakończyłem kilka lat temu . Od czasu do czasu lubię sobie jednak poczytać coś co mnie interesuje . Interesują mnie głownie tylko nowości z serii Asterix , Thorgal i Lucky Luke . Swoje zbiory wyprzedałem zostawiając sobie dosłownie kilka tytułów .


To tak jakby ktos wszedl na forum filmu i napisal "ja juz filmow nie ogladam, tylko czasem Misia Uszatka, Reksia oraz Bolka i Lolka".

To jest forum o komiksach, nie o dobranockach.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

 

anything