Autor Wątek: Machiny  (Przeczytany 5536 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ribald

Machiny
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 12, 2004, 04:07:47 pm »
Tego szefa obsługi z powodzeniem można wykorzystać jako normalnego gondorskiego kapitana. Świetna figurka :)
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline fisha

Machiny
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 12, 2004, 06:10:06 pm »
Cytat: "Keldon"
Szkoda, że nie da się kupić obsługi oddzielnie w blisterze.


Nawet nie wiesz jak ja żałuję :(  Ale to chwyt z ich strony bo gdyby sprzedawali obsługe oddzielnie nikt by nie kupił balisty, no chyba że dla trola.

Offline Herudaio

Machiny
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 13, 2004, 03:01:41 pm »
Mam pytanie w podręczniku powiedziane jest że każdy "battlefield target" trafiony z machiny jest automatycznie zabijany, czy jest to z każdą machiną? Chyba teraz jak o tym myślę to siła machiny odnosi się jedynie przy atakach na fortyfikacje, a "normalne" figurki są automatycznie zabijane
Teraz pytanie czy dobrze myślę?
Dwa czy w takim razie jak np trafię w machinę wroga to ona jest automatycznie zabijana/niszczona?
Trzy to czy jak użyje fate to ratuje się w ogóle czy też zostaje mi jedna rana? To tak jakby bym był tylko trochę przebity pociskiem z balisty oblężeniowej
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Draugdin

Machiny
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 14, 2004, 11:03:01 pm »
Też bym chętnie posłuchał dokładnych zasad z tematu machin oblężniczych. Nie wiem czy na tym forum już to było. Jak tak to przepraszam i tylko odeślijcie mnie w którym dzile to było. Dzięki!!!
here is no better Magic than Steel...

Offline Glorfindel

Machiny
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 15, 2004, 12:18:40 am »
było...
topic ''statystyki z siege of gondor''
color=red]Aktualny ranking Ligi Ogólnopolskiej - już dostępny na [/color][size=13]Mitril.pl[/size]

Offline Draugdin

Machiny
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 16, 2004, 06:27:24 am »
Podaję wam link do polskiej strony z ciekawym artykułem przetłumaczonym na polski na temat zasad oblężniczych. Jakbyście sie zapoznali to miałbym kilka pytań.
http://srodziemie.sfan.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=172&sid=883531a1728e426f423906592e36b7c0

Nie rozumiem tylko w jaki sposób właściwie oblicza sie ile punktów zniszczeń zadała machina oblężnicza na przykład murom lub bramom do których strzelała? Czy przy pomocy Gondor Avenger można zadawać obrażenia tylko obiktom obronnym czy również figurkom na polu bitwy i czy obowiązują wtedy jakieś specjalne zasady?
here is no better Magic than Steel...

Offline Herudaio

Machiny
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 16, 2004, 10:49:10 am »
Oczywiście że można, ale wtedy celu automatycznie nie zabija tylko uderza z siła (chyba 7) tyle celów ile wyrzuciłeś strzałów, dla każdego osobno musisz rzucić czy trafiłeś oraz na scatter
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Draugdin

Machiny
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 17, 2004, 06:43:17 am »
Co właściwie oznacza ten scatter? I jak to dokładnie wygląda z zadawaniem obrażeń obiektom olężniczym czyli murom, bramom itp.???
here is no better Magic than Steel...

Offline drachenfeles

Machiny
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 17, 2004, 09:31:36 am »
scatter, czyli zniesienie pocisku. Jeżeli strzelasz w cel na polu bitwy, to musisz rzucić sobie k6 i sprawdzić jak bardzo zniosło twój pocisk i w co właściwie trafił. Tylko przy 6 trafia w co celowałeś.

 

anything