trawa

Autor Wątek: Szukam horroru (tytułu)  (Przeczytany 74465 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline pc1

Szukam horroru (tytułu)
« dnia: Maj 10, 2004, 11:35:02 am »
Witam. To moj pierwszy post tutaj. Chcialbym zadac wam kilka pytan odnosnie horrorow. Po prostu kiedys widzialem kilka dosc dobrych filmow z tego gatunku i chcialbym teraz do nich wrocic.

1. Ten film był o wampirach, dosc kiczowaty, ale ciekawy - "Miasteczko ..." jakies tam, pamieta ktos to - czy wydali to na DVD lub VHS?
2. Co to jest za film - opowiada o domku w lesie, w ktorym jest klapa w podlodze, z ktorej wycodza jakies maszkary. Jest tam motyw z jakas ksiega pisana krwia?
3. Film, w ktorym obok domu rosnie drzewo, ktore zamienia sie w dlon ze szponami?

To narazie tyle, bylbym wdzieczny za wszelka pomoc

jak to mawia moj kolega

do zrobaczenia

Offline Fenrir

Szukam tytulow horrorow
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 10, 2004, 11:52:50 am »
Cytuj
1. Ten film był o wampirach, dosc kiczowaty, ale ciekawy - "Miasteczko ..." jakies tam, pamieta ktos to - czy wydali to na DVD lub VHS?

Miasteczko Salem ?
Cytuj
2. Co to jest za film - opowiada o domku w lesie, w ktorym jest klapa w podlodze, z ktorej wycodza jakies maszkary. Jest tam motyw z jakas ksiega pisana krwia?

Raczej na pewno chodzi o Evil Dead. W sumie istnieje cala trylogia - Evil Dead, Evil Dead 2 i Armia Ciemności.
Cytuj
3. Film, w ktorym obok domu rosnie drzewo, ktore zamienia sie w dlon ze szponami?

Nie mam pojecia

Offline Adam Waśkiewicz

Szukam tytulow horrorow
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 10, 2004, 12:21:16 pm »
Cytat: "Fenrir"
Cytat: "pc1"
2. Co to jest za film - opowiada o domku w lesie, w ktorym jest klapa w podlodze, z ktorej wycodza jakies maszkary. Jest tam motyw z jakas ksiega pisana krwia?

Raczej na pewno chodzi o Evil Dead. W sumie istnieje cala trylogia - Evil Dead, Evil Dead 2 i Armia Ciemności.


 Jest jeszcze amatorski prequel nakręcony przed Evil Dead, nazywa się Within the woods, w roli głownej (o ile dobrze pamiętam, także współscenarzysty i reżysera) wystąpił tam również Bruce Cambell.

Cytat: "pc1"
3. Film, w ktorym obok domu rosnie drzewo, ktore zamienia sie w dlon ze szponami?


 Poltergeist?

 Pozdrawiam,
 Adam

Offline pc1

Szukam tytulow horrorow
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 25, 2004, 04:24:07 pm »
Dzieki za odpowiedz. Teraz musze odszukac te filmy

Offline Gryf z Angost

Re: Szukam tytulow horrorow
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 07, 2004, 09:12:43 am »
Cytat: "pc1"

3. Film, w ktorym obok domu rosnie drzewo, ktore zamienia sie w dlon ze szponami?


"Poltegreist" (w polsce znany bardziej jako "duch") rez. S. Spielberg
..you shall hear nothing, you shall see nothing, you shall think nothing, you shall be nothing...

Offline HenryMcCoy

Szukam tytulow horrorow
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 21, 2004, 11:29:27 pm »
Cytuj
1. Ten film był o wampirach, dosc kiczowaty, ale ciekawy - "Miasteczko ..." jakies tam, pamieta ktos to - czy wydali to na DVD lub VHS?


Miasteczko Salem - na podstawie Stephena Kinga . Wcale nie koczowaty , klasyk (Literatury!)  .  Jest na pewno na VHS ( 1979 ( . Obecnie powstal serial .
---------------------------------------------------------------
'To , ze prezydent kłamie , nie znaczy że ja też mogę'
----------------------------------------------------------------

Offline Majster

Re: Szukam tytulow horrorow
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 22, 2004, 03:34:48 pm »
Cytat: "Gryf z Angost"
Cytat: "pc1"

3. Film, w ktorym obok domu rosnie drzewo, ktore zamienia sie w dlon ze szponami?


"Poltegreist" (w polsce znany bardziej jako "duch") rez. S. Spielberg



 :lol:  :lol:  :lol:  hahahhahah tak tak Spielberg nakręcił także Teksańską masakrę piłą łańcuchową  :D   a Tobe Hopper nakręcił Yeti i Jurassic Park hahaha ale mnie rozbawiłeś  :lol:
EDAKTOR HORROR ON-LINE

Offline Clayman_

Szukam tytulow horrorow
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 22, 2004, 04:01:54 pm »
Cytuj
  hahahhahah tak tak Spielberg nakręcił także Teksańską masakrę piłą łańcuchową  a Tobe Hopper nakręcił Yeti i Jurassic Park hahaha ale mnie rozbawiłeś

hahahaha!!!
http://filmweb.pl/Duch,%281982%29,obsada,Film,id=5228
 :roll:
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Comar

Re: Szukam tytulow horrorow
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 22, 2004, 04:07:50 pm »
Cytat: "Majster"
Cytat: "Gryf z Angost"


"Poltegreist" (w polsce znany bardziej jako "duch") rez. S. Spielberg



 :lol:  :lol:  :lol:  hahahhahah tak tak Spielberg nakręcił także Teksańską masakrę piłą łańcuchową  :D   a Tobe Hopper nakręcił Yeti i Jurassic Park hahaha ale mnie rozbawiłeś  :lol:

Daj chłopakowi spokój. Spielberg co prawda nie był reżyserem tego filmu, ale napisał scenariusz i go wyprodukował, przez co często właśnie jego kojarzy się z "Duchem".
-Not bad. Congratulations. Tell me, was it necessary that you kill all of them? I only told you to scare them.
-People scare better when they're dying.

Offline Gryf z Angost

Re: Szukam tytulow horrorow
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 22, 2004, 05:34:18 pm »
Cytat: "Majster"
Cytat: "Gryf z Angost"
Cytat: "pc1"

3. Film, w ktorym obok domu rosnie drzewo, ktore zamienia sie w dlon ze szponami?


"Poltegreist" (w polsce znany bardziej jako "duch") rez. S. Spielberg



 :lol:  :lol:  :lol:  hahahhahah tak tak Spielberg nakręcił także Teksańską masakrę piłą łańcuchową  :D   a Tobe Hopper nakręcił Yeti i Jurassic Park hahaha ale mnie rozbawiłeś  :lol:


Oj czepiasz sie szczegolow :P
patrz link od Claymana
..you shall hear nothing, you shall see nothing, you shall think nothing, you shall be nothing...

Offline Oneiros

Pomóżcie mi odnaleźć film...
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 17, 2005, 11:01:26 pm »
Witam wszystkich!
Usiłuję już od długieeeego czasu odnaleźć film, który był kiedyś puszczony w "jedynce", chyba w 1997 i za cholerę nie mogę sobie przypomnieć tytułu. Ale z rzeczy które pamiętam to parę scen; fontanna z której wypływa krew, laska uciekająca przed jakąś staruchą zamyka się w łazience i wykłuwa (staruszce) oko przez dziurkę od klucza. I jeszcze jedna scena którą pamiętam - szare, obleśne zwłoki grubego faceta leżące w wannie pełnej wody. Film miał gotycki klimat i fabuła kręciła się wokół jakiegoś domu starców, ale głowy nie dam sobie uciąć.
Będę naprawdę wdzięczny jeżeli ktoś mi podpowie co to za film.

Pozdrawiam!
B.J.
h Vai God!

Offline Angelus

Pomóżcie mi odnaleźć film...
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 18, 2005, 11:12:21 am »
Kurcze!Nic mi do głowy nie przychodzi ale może jak rozruszam szare komórki, to mnie oświeci?Trochę mało pamiętasz niestety.A jakiegoś aktora moze?
Nigdy nie pijam... wina"

Offline Oneiros

Pomóżcie mi odnaleźć film...
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 18, 2005, 02:45:11 pm »
No właśnie zero! Nie pamiętam żadnego aktora! Mam nadzieję, że ten film mi się nie przyśnił... ;-)
W każdym razie dzięki za zainteresowanie!
h Vai God!

BlackRider666

  • Gość
Pomóżcie mi odnaleźć film...
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 18, 2005, 05:33:48 pm »
Może Imie Róży tam się utopił pewien gruby facet tylko fabuła dzieje się w klasztorze Benedyktynów.

Offline Oneiros

Pomóżcie mi odnaleźć film...
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 18, 2005, 05:53:37 pm »
Nie nie, rzecz działa się współcześnie.
h Vai God!

 

anything