Autor Wątek: Klub TREASURE HUNTERS - mamy stronę klubu!  (Przeczytany 22146 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline perian

Klub TREASURE HUNTERS - mamy stronę klubu!
« Odpowiedź #30 dnia: Maj 17, 2004, 09:33:37 am »
okay, okay! podesłałem niedokończone, bo akurat była cisza przed burzą (tj. następnego dnia miałem już taki kocioł, że nie wiedziałem gdzie...)

chciałbym tylko zastrzec sobie prawo do korekty tekstu...

do MiŚka puszczę już poprawiony, ale i wydłużony w porównaniu do tego co dostał skolo!

skolo, jak możesz, to wstrzymaj txt - też Ci puszczę poprawiony!

ale terminów dotrzymałem...;)

P.S. -szykuje się, że dziś będę miał chwilkę to akurat pomajstruje przy nim
The body stronger. The mind sharper. The air cleaner. The grass greener. The pretzels crisper. The beer colder. The weekday shorter. The weekend longer. The sun brighter. The sky bluer. Life is better when you ride bikes."

Offline skolo

Klub TREASURE HUNTERS - mamy stronę klubu!
« Odpowiedź #31 dnia: Maj 17, 2004, 10:52:04 am »
nie ma sprawy. nie jest tak zle z tym tekstem. musialbym tylko bledy ort i gram poprawic i troszke posklejac ;-).

w takim razie czekam na gotowca

Offline Dwalthrim

Klub TREASURE HUNTERS - mamy stronę klubu!
« Odpowiedź #32 dnia: Maj 19, 2004, 10:11:31 am »
Ja z Kacprem swoje relacje już dawno skończyliśmy i myślałem że Talar je puścił Skolowi ale musze to sprawdzić.

Gzie można obejrzeć fotki tych lasek? Bo na stronce ich już chyba nie ma, albo Misio zrobił blokadę jakąś! Jeśli są w waszym fanclubie to musicie Je koniecznie zabrać na jakis turniej jako chirliderki!!!
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline the_one

Klub TREASURE HUNTERS - mamy stronę klubu!
« Odpowiedź #33 dnia: Maj 19, 2004, 10:59:00 am »
lol
uri sacra fames!

Zadady Mordheim w naszym ojczystym języku
http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline nahar

Klub TREASURE HUNTERS - mamy stronę klubu!
« Odpowiedź #34 dnia: Maj 19, 2004, 11:06:08 am »
Ech to było zdjęcie z którego kadrował swą twarz Misio i zostało juz dawno usunięte!
paweł

Offline perian

Klub TREASURE HUNTERS - mamy stronę klubu!
« Odpowiedź #35 dnia: Maj 19, 2004, 03:06:14 pm »
aj, aj, aj...

a skąd szanowny nahar jest tak dobrze poinformowany?... od MiSia już słyszeliśmy usprawiedliwienie, a tu nagle nożyce się odzywają!
The body stronger. The mind sharper. The air cleaner. The grass greener. The pretzels crisper. The beer colder. The weekday shorter. The weekend longer. The sun brighter. The sky bluer. Life is better when you ride bikes."

Offline MiSiO

Klub TREASURE HUNTERS - mamy stronę klubu!
« Odpowiedź #36 dnia: Maj 20, 2004, 09:05:05 pm »
oj wy œwintuchy... ciagle o tym zdjeciu... :) a o stronie juz nikt nie pisze :)

Offline perian

Klub TREASURE HUNTERS - mamy stronę klubu!
« Odpowiedź #37 dnia: Maj 21, 2004, 11:00:43 am »
widzisz, akurat tym razem chciałem zdjąć z Ciebie ten ciężar i... ale sam powrócił do Twojej osoby.:)

puściłem Ci relacje, ale swoją drogą to ludzie uciekają z WP, jak szczury z tonącego statku - Tobie też bym chyba radził. w mailu znajdziesz też komentarz o stronce - sam chciałeś...;)
The body stronger. The mind sharper. The air cleaner. The grass greener. The pretzels crisper. The beer colder. The weekday shorter. The weekend longer. The sun brighter. The sky bluer. Life is better when you ride bikes."

Offline MiSiO

Klub TREASURE HUNTERS - mamy stronę klubu!
« Odpowiedź #38 dnia: Maj 22, 2004, 12:41:21 am »
niech uciekaja :)

twoj teskt juz jest na stronce...
zobacz GALERIE... DODALEM z 5 Mb fotek... ale sie napstrykalem i naklickałem...

jak we wrzesniu skoncze skaveny to tez posle na stronke (na razie tylko 2 fotki) ... a potem najbardziej różnorodną bande - averlanders (tych to nie mam jeszcze nawet kompletu - aha, nie macie moze na zbyciu halflinga "lumpin croops"?)

Offline perian

Klub TREASURE HUNTERS - mamy stronę klubu!
« Odpowiedź #39 dnia: Maj 24, 2004, 09:32:38 am »
tak się składa, że mam cały oddział lumpin croop'ów, bo kiedyś do bitewniaka kupiłem za pół ceny...:))) żebyś widział, jak przepędzili szarżuującą wyvernę i zdeptali regiment pięciu ogrów!!! a wszystko dzięki zajebistym BS'om i liczebności!

myślałem zrobić z nich bandę, ale są jeszcze nie pomalowani...:(((

w jakim sensie jesteś nimi zainteresowany?;) jeśli jakiegoś mi podmalujesz...
The body stronger. The mind sharper. The air cleaner. The grass greener. The pretzels crisper. The beer colder. The weekday shorter. The weekend longer. The sun brighter. The sky bluer. Life is better when you ride bikes."

Offline Wercyngetoryks

Klub TREASURE HUNTERS - mamy stronę klubu!
« Odpowiedź #40 dnia: Maj 24, 2004, 10:50:45 am »
Zapewne w sensie ich wykorzystania  :lol: . . . . . . . . oczywiście przy tworzeniu nowej bandy :D

A tak poza tym to fajny, klimatyczny krasnoludzki raport. Szkoda, że nie udało nam się zagrać: Orki vs Krasnale :bite: ful klimat :)

Offline perian

Klub TREASURE HUNTERS - mamy stronę klubu!
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 25, 2004, 10:57:47 am »
ja też żałuję, bo w zeszły piątek spuściłem niezły łomot pewnym zarozumiałym gobasom!:) co prawda bandą z turnieju dostałbym niezłe bęcki, ale moją obecną chętnie podejmę wyzwanie!!! może na Teleporcie?

dzięki za słowa uznania!:)
The body stronger. The mind sharper. The air cleaner. The grass greener. The pretzels crisper. The beer colder. The weekday shorter. The weekend longer. The sun brighter. The sky bluer. Life is better when you ride bikes."

Offline Wercyngetoryks

Klub TREASURE HUNTERS - mamy stronę klubu!
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 25, 2004, 12:28:10 pm »
W takim razie trzymam za słowo, przy pierwszym spotkaniu gramy :bite:

Moim Orkom brakuje już krasloudzkich bród, i squigi marzną śpiąc na gołej ziemi :lol:

Offline Wercyngetoryks

Klub TREASURE HUNTERS - mamy stronę klubu!
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 31, 2004, 10:57:06 am »
Co ogólnie sądzicie o tekstach na naszej stronce :?  :?  :?

Offline Dwalthrim

Klub TREASURE HUNTERS - mamy stronę klubu!
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwiec 01, 2004, 10:03:56 am »
Teksty są o.k zwłaszcza wstępniak z zagubionym szlachetką!
Relacje też fajne. Widzę, że Wam klubik sie rozrasta?! Bardzo dobrze w kupie siła mości panowie! Jak będzie nas dużo to może wreszcie przestaną na konwentach tak zlewać Mordheima!!!
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"