Autor Wątek: To co nas podnieca  (Przeczytany 2862 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tjahzi

To co nas podnieca
« dnia: Lipiec 01, 2007, 05:48:19 pm »
Witam wszytkich serdecznie, wszyscy gramy w gry karciane, które zazwyczaj mają jakąś fabułę, chciałabym żebyście się tutaj wypowiedzieli na jakiej podstawie powinna w przyszłości powstać wasza pożądana przez was karcianka karcianka, np. na podstawie filmu lub gry komputerowej.

Więc ja zacznę jako pierwsza, z racji tego, że lubię wodę, namiętnie oglądam filmy z tym związene, chciałabym karciankę na podstawie filmu "szczęki" myślę, że materiału na grę by nie zabrakło. Już doczekaliśmy się karcianek na podstawie filmów i były one dobrze zrobione, jak np Star wars. Ciekawe w ogóle czy jakiś polski film, serial, komiks miał był na tyle dobry, by można z niego było zrobić karciankę. Na razie muszę się zadowolić rekinami magica:) jak np hammerhead shark.

Napiszcie co sądzicie, pozdrawiam

Offline Manowar

To co nas podnieca
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 01, 2007, 08:19:56 pm »
Myślę, że wszystko co już powinno zostać wymyślone już zostało stworzone. Chodzi mi o mechanikę. Można jedynie to powielać lub łączyć  na różne sposoby. Co do tematów tworzenia nowych karcianek to jest ich ponad milion. Jakiekolwiek filmy nam się podobają od Piotrusia Pana, Jamesa Bonda po Zagubienych w kosmosie. Dosłownie ze wszystkiego można zrobić karciankę, szczególnie z historii naszego globu.

Offline Czarnooki

To co nas podnieca
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 23, 2008, 01:36:50 pm »
Witam,
Zgodzę się z Manowarem. Mechanika jest już szalenie rozbudowana i chyba nic nowego się nie wymyśli w tej kwestii (chociaż zawsze jestem gotów odszczekać;) ). Natomiast co do ilości systemów - jest ich mnóstwo. Ja, kolekcjonując przykładowe karcianki, mam ich w tym momencie ok 130-150, a sądzę, że nie jest to nawet ułamek procenta...
Pozdrawiam.

 

anything