Autor Wątek: A ja od Thorgala...!  (Przeczytany 15857 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryk Niedźwiedzia

A ja od Thorgala...!
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 02, 2003, 08:24:12 pm »
To ja może skorzystam z okazji... są tu jacyś thorgalowcy z Poznania i okolic?
hen a man lies, he murders a part of the world. These are the pale deaths, which men miscall their lives. This I cannot bear to witness any longer. Cannot the Kingdom of Salvation take me home?? (Cliff Burton, 1962-1985)

Offline Mortyfikator

Czy jest ktos z Katowic?
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 11, 2003, 09:41:40 pm »
Uwaga! Sa plany rozruszania ligi w Katowicach! Szczegoly pod makop@go2.pl. Zapraszam! A co do innych miast, tez piszcie, trzeba by zorganizowac pare malych lig i umieszczac wyniki w jednym miejscu (moja przyszla stronka :) , moze ruszy duza liga zorganizowana przez nas! Pozdrawiam!

makop@go2.pl
W zyciu chodzi o to, by byc troche niemozliwym " (Oscar Wilde)

Offline tjahzi

historia
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 09, 2007, 09:40:41 am »
ale antyczne rozmowy  :D  poczułam się  jak archeolog  :lol:

Offline [rollerboy] thorgal ;]

A ja od Thorgala...!
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 09, 2007, 09:48:10 am »
Cytat: "Ryk Niedźwiedzia"
To ja może skorzystam z okazji... są tu jacyś thorgalowcy z Poznania i okolic?


siema  8)  ciekawe czy ktos jeszcze żyje z tamtej epoki  8)
Porady w doborze Łyżworolek kom 607-436-892
Darmowe warsztaty i doskonalenie jazdy na rolkach pierwsza sobota miesiąca zapraszam
Sklep z rolkami Poznań Lodowisko Bogdanka Pn-Nd 14-20 tel. (61) 8 53 22 15
Ul. Księcia Józefa / Północna 9

Offline Mortyfikator

A ja od Thorgala...!
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 09, 2007, 01:22:19 pm »
Ja żyje :P gra ktoś jeszcze w Thorgala? Ja swoich kart pozbyłem się wieki temu :(
W zyciu chodzi o to, by byc troche niemozliwym " (Oscar Wilde)

Offline [rollerboy] thorgal ;]

deck :)
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 09, 2007, 03:06:23 pm »
Cytat: "Mortyfikator"
Ja żyje :P gra ktoś jeszcze w Thorgala? Ja swoich kart pozbyłem się wieki temu :(



O!  zombie   :shock:   pozdro  :D  jak grałeś  to pewnie wiedza ci została zbuduj deck z kart częstych bardzo częstych i gwarantowanych według klasyfikacji możesz umieścić na swojej stronie a ja ci go prześle  zapłacisz tylko za wysyłkę  :D miłego główkowania pozdro jak sie grało przez internet  :?:
Porady w doborze Łyżworolek kom 607-436-892
Darmowe warsztaty i doskonalenie jazdy na rolkach pierwsza sobota miesiąca zapraszam
Sklep z rolkami Poznań Lodowisko Bogdanka Pn-Nd 14-20 tel. (61) 8 53 22 15
Ul. Księcia Józefa / Północna 9

Offline volsungDEnichor

Re: deck :)
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 14, 2007, 07:30:44 am »
Cytat: "[rollerboy
thorgal ;]"]
Cytat: "Mortyfikator"
Ja żyje :P gra ktoś jeszcze w Thorgala? Ja swoich kart pozbyłem się wieki temu :(

 pozdro jak sie grało przez internet  :?:


internet :?:  jak , co , gdzie,  :lol:

Offline [rollerboy] thorgal ;]

internet
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 16, 2007, 01:12:29 pm »
elo  :D  :D  :D  ostatnio prowadziłem doszkalanie w thorgala przez GG bylo zabawnie ciekawe czy da sie pograc przez kamerke internet.. moze ktos juz grał  :?: pozdro
Porady w doborze Łyżworolek kom 607-436-892
Darmowe warsztaty i doskonalenie jazdy na rolkach pierwsza sobota miesiąca zapraszam
Sklep z rolkami Poznań Lodowisko Bogdanka Pn-Nd 14-20 tel. (61) 8 53 22 15
Ul. Księcia Józefa / Północna 9

Offline Shaigan

Re: internet
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 18, 2007, 12:07:25 pm »
Cytat: "[rollerboy
thorgal ;]"]elo  :D  :D  :D  ostatnio prowadziłem doszkalanie w thorgala przez GG bylo zabawnie ciekawe czy da sie pograc przez kamerke internet.. moze ktos juz grał  :?: pozdro


Mam wrażenie, że Thorgal wyżera Tobie mózg  :lol: . Następnym razem razem spróbuj listownie - będziesz miał(a) parę tygodni frajdy - he, he, he
 :badgrin: .
tałem się fioletowym kawałkiem jej czapki :D

Offline volsungDEnichor

deck swieżaka
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 18, 2007, 08:16:16 pm »
.
Cytuj
Mam wrażenie, że Thorgal wyżera Tobie mózg  :lol: . Następnym razem razem spróbuj listownie - będziesz miał(a) parę tygodni frajdy - he, he, he
 :badgrin: .


  :!:   cos o grze napisz a nie wrzuty jakies uskuteczniasz nie na temat a podpis ten skopiowales pewnie bo intelektualny wysilek obcy ci jest  :shock:

  talie nową zakupiłem i próbowal grac bede, surowym deckiem przekonac sie chcę czy sie nim ugrac da, jak cos informowal na biezaco was o rozgrywkach bede.  W decku tym rzadkimi kartami są

...)słabość ducha
 ...)tchórzu, strzeliłeś mu w plecy są.

Offline Serenicus

A ja od Thorgala...!
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 18, 2007, 09:05:36 pm »
lol volsung jaki ty debil jesteś do kwadratu to potęga. Az normalnie jest mi cię szkoda....

Offline volsungDEnichor

A ja od Thorgala...!
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 18, 2007, 09:36:37 pm »
Cytat: "Serenicus"
lol volsung jaki ty debil jesteś do kwadratu to potęga. Az normalnie jest mi cię szkoda....


19 lat to wszystko tłumaczy 19 "żal"

pozdrawiam wszystkich któży na temat sie wypowiadają, na każdym forum to samo "żal"

Offline tjahzi

A ja od Thorgala...!
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 18, 2007, 09:56:03 pm »
Chyba sie troche osob tu pogubilo, o co wam wlasciwie chodzi?? Mam wrazenie, ze chyba jednak o brak szacunku do innych i ich pogladow, jesli sie z nimi ktos nie zgadza. Niektorzy zapomnieli juz nawet jaka jest idea forum, dla tych, ktorzy dalej nie wiedza, chodzi najczesciej o wymiane pogladow. WYMIANE, a nie wieczne wrzuty, ktore nijak odnosza sie do tematu. Pozdrawiam Serenciusza, jak tak dalej pojdzie, to zawody beda szczegolne, raczej dlatego, ze ostatecznie nikt na nie nie przyjedzie. A szkoda...

Offline Serenicus

A ja od Thorgala...!
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 18, 2007, 10:29:30 pm »
A jaki związek maja moje posty z jakimiś zawodami ? Bo nie rozumiem do czego pijesz. Btw. poczytaj sobie posty volsunga nic na forum nie robi poza wiecznym narzekaniem i krytyką innych. Masz rację, aż żal się robi jak tacy jak ty komentują...

Offline MaGik

A ja od Thorgala...!
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 19, 2007, 07:52:05 am »
Może powyższy konflikt rozwiąże admin  :evil:

A tak wracając do Thorgala to nie wydaje wam się, że niektóre karty bardzo częste mają bardzo dużo moc w porównaniu do kart rzadkich. no. "Słabość ducha/ciała" odrzuca tylko postać o niskim k lub p a "jej stan się pogorszył" każdego wymiatacza, któremu obniżono parametr.
url=http://s7.gladiatus.pl/game/c.php?uid=21873/]Kliknij by zrozumieć więcej[/url]

 

anything