trawa

Autor Wątek: A ja od Thorgala...!  (Przeczytany 15851 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline [rollerboy] thorgal ;]

A ja od Thorgala...!
« Odpowiedź #30 dnia: Czerwiec 19, 2007, 08:31:55 am »
witam co do słabości ducha to jest to jedna karta, a jej stan sie pogorszył to min. duet  ale fakt ta rzadka karta byłaby o niebo lepsza, gdyby odrzucała jeszcze stwory a tak boją sie jej tylko słabi wiesniacy ;) co zrobic, pozdrawiam
Porady w doborze Łyżworolek kom 607-436-892
Darmowe warsztaty i doskonalenie jazdy na rolkach pierwsza sobota miesiąca zapraszam
Sklep z rolkami Poznań Lodowisko Bogdanka Pn-Nd 14-20 tel. (61) 8 53 22 15
Ul. Księcia Józefa / Północna 9

Offline [rollerboy] thorgal ;]

Re: internet
« Odpowiedź #31 dnia: Czerwiec 20, 2007, 12:18:50 am »
Cytat: "Shaigan"

Mam wrażenie, że Thorgal wyżera Tobie mózg  :lol: . Następnym razem razem spróbuj listownie - będziesz miał(a) parę tygodni frajdy - he, he, he
 :badgrin: .


:idea:  :idea:  :idea:  :badgrin:  w moim mózgu jest tylko thorgal  ;) to jest strona dla tych co zajawe mają wiec jak chcesz grac to wbijaj do barda a nie walisz mi komplementy  ;)  pewnie grac nie umiesz i tylko markujesz pozdro leszczu
Porady w doborze Łyżworolek kom 607-436-892
Darmowe warsztaty i doskonalenie jazdy na rolkach pierwsza sobota miesiąca zapraszam
Sklep z rolkami Poznań Lodowisko Bogdanka Pn-Nd 14-20 tel. (61) 8 53 22 15
Ul. Księcia Józefa / Północna 9

Offline MaGik

A ja od Thorgala...!
« Odpowiedź #32 dnia: Czerwiec 20, 2007, 10:54:43 am »
Cytat: "[rollerboy
thorgal ;]"]witam co do słabości ducha to jest to jedna karta, a jej stan sie pogorszył to min. duet  ale fakt ta rzadka karta byłaby o niebo lepsza, gdyby odrzucała jeszcze stwory a tak boją sie jej tylko słabi wiesniacy ;) co zrobic, pozdrawiam


Niekoniecznie duet, grając w kilka osób łatwo o obniżenie przez innego gracza, zresztą można sobie samemu obniżyć "maska łosia" chyba.
Karta "Tylko ja i ty" też jest częsta i ma bardzo dużą moc. Można się pozbyć każdego przeciwnika - nieadekwatna siła karty do np. słabości ducha/ciała.
url=http://s7.gladiatus.pl/game/c.php?uid=21873/]Kliknij by zrozumieć więcej[/url]

Offline Serenicus

A ja od Thorgala...!
« Odpowiedź #33 dnia: Czerwiec 20, 2007, 02:08:37 pm »
Prawda. Jest kilka kart moim zdaniem których rzadkość nie jest adekwatna do tego co robi. Np. "nie damy rady tej bestii" albo "Do kopani pracować..." O ile karty odrzucające wikingów lub break zerith czasem mogą się przydać o tyle te są dość słabiutkie w porównaniu z innymi R. Na baaldów prawie nikt nie gra a slugowie za silni nie są więc...
Jeszcze pewnie znajdzie się wiele innych kart które zamiast jednej kropki powinny mieć trzy i na odwrót.

Offline Wojtek_85

Thorgal w Wawie
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 16, 2007, 06:47:40 am »
Hejka, szukam ludzi grajacych w Wawie. jestem poczatkujacym wiec najpierw niech ktos mnie podszkoli i pomoze ułozyć dobra talie i wogole jestem zainteresowany kupnem paru kart. Inne karcianki mnie irytuja bo niekoncza sie Moda na sukces jak dla mnie zbyt droge i za duzo dodatkow maja:P

Offline [rollerboy] thorgal ;]

Re: Thorgal w Wawie
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 16, 2007, 09:26:42 am »
Cytat: "Wojtek_85"
Hejka, szukam ludzi grajacych w Wawie. jestem poczatkujacym wiec najpierw niech ktos mnie podszkoli i pomoze ułozyć dobra talie i wogole jestem zainteresowany kupnem paru kart. Inne karcianki mnie irytuja bo niekoncza sie Moda na sukces jak dla mnie zbyt droge i za duzo dodatkow maja:P


siema siema   no tak thorgal spoko gra  :D  :) można pograć nie wykładając dużo kasy  :!:  można pograć wykładając mnóstwo kasy  :badgrin:  mamy klasyfikacje decków gramy zazwyczaj 130pkt

http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=9184&postdays=0&postorder=asc&start=180

tak więc w naszych deckach zazwyczaj jest 10/15 rzadkich kart a i tak jest ograniczenie do 20, gra się bardzo przyjemnie i nie ma przegiętych tali na stole, były już 3 turnieje na nowych zasadach i wszyscy byli zadowoleni, tak wiec myślę że jest to trafny wariant  ;)  pozdro
Porady w doborze Łyżworolek kom 607-436-892
Darmowe warsztaty i doskonalenie jazdy na rolkach pierwsza sobota miesiąca zapraszam
Sklep z rolkami Poznań Lodowisko Bogdanka Pn-Nd 14-20 tel. (61) 8 53 22 15
Ul. Księcia Józefa / Północna 9

Offline FLY

A ja od Thorgala...!
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 13, 2008, 10:56:37 pm »
Chciałabym poinformować, że 16 lub 23 lutego (termin do obgadania z graczami, ze względu na "wyskok" ewentualnego turnieju w Warszawie) odbędzie się turniej Thorgala KGK w Gdańsku, w siedzibie Empiku w Galerii Bałtyckiej. Będzie dużo nagród (jakie, jeszcze niepotwierdzone).

Proszę się zadeklarować, kto na 100% będzie mógł i w jakim terminie przyjechać.
Informacja jest bardzo potrzebna do ustalenia ilości nagród.

Konkrety (godzina i i ilość rund) podam za kilka dni, może tydzień, gdy będzie informacja na temat nagród.

Powiem tylko tyle, że Panowie z EMPIKU powiedzieli, że jeżeli impreza wypali pod względem frekwencji to zastanowi się nad objęciem patronatu nad Nieoficjalnymi Mistrzostwami Polski na terenie całego kraju!!! EMPIK zaangażuje się się w promocję naszych turniejów. Będą standy i informacje na tablicy ogłoszeń oraz info w necie na stronie głównej EMPIKU!

Nie zmarnujmy szansy na promocję naszej ukochanej karcianki!!!
ww.thorgal.com.pl/forum
http://www.nocandy.org/

 

anything