trawa

Autor Wątek: Gildia Najemnikow - linki  (Przeczytany 4560 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kret

Gildia Najemnikow - linki
« dnia: Grudzień 16, 2002, 03:51:24 pm »
No wiec po pierwsze primo raz:

www.military.pl ma nowa stronke internetowa, i w koncu cos na niej widac. Do tego ceny sporzadnialy jakby, w razie zakupu elektryka (wiem, wszyscy juz od pol roku to planuja ;-) ) nie trzeba sie juz tachac do Warszawy po tanszy  sprzet. Na uwage zasluguja tanie gazowki (Beretta Cigany i bardzo popularny SW4506 fixed slide, ma niezlego kopa i jest bajecznie tani... w porownaniu ;-) ) i ten tajemniczy tani elektryk (890 PLN) o ktorym nikt nic nie wie a wszyscy sie go brzydza.

Poza tym:

www.firearms.pl

Sklep z Warszawy. Troche za bardzo wydumany jak na moj gust, ale Tokyo Marui maja tansze.

www.wmasg.com

Razem z forum i czatem. Smutne moje spstrzezenie to "elitaryzacja" tej strony ostatnio. Poniewaz mowi sie wrecz o "srodowisku" do ktorego sie nalezy lub nie zaleznie od statusu, lepiej wykorzystac zawarte tam informacje jedynie w celach technicznych.


Poza tym, do podniecania sie zabawkami (ale cenami nie, bo choc nizsze niz u nas to nie zawieraja cla i przesylki):

www.uncompany.com

www.dentrinityshop.com

www.redwolfairsoft.com

shop.wargameclub.com

Pozdrawiam

Kret

Offline KrieG

Gildia Najemnikow - linki
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 17, 2002, 07:09:03 am »
wsmag mi sie nie laduje :((( a te ostatnie 3 stronki sa faktycznie ciekawe... szkoda ze w tym miesiacu inwestuje w komputer ;)
Teza plus antyteza rowna sie histereza'

Offline SzAjBuS

Gildia Najemnikow - linki
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2002, 08:36:42 am »
mnie tez sie nie laduje.
KrieG a nie lepiej w elektryka niz w kompa zainwestowac? : ))))))))))

A wlasnie, potrzbeny nam bedzie kots kto zna sie na tworzeniu stronek
i-netowych to swtorzenia stronki gildii , jest ktos taki? : )
W czym leżą największe twe niebezpieczeństwa ? - W litości. "
Friedrich Nietzsche

Offline Kret

Gildia Najemnikow - linki
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 17, 2002, 08:38:09 am »
WMASG sie nie laduje od 3 dni.

Poczekamy...

Kret

Offline S3_Max

Gildia Najemnikow - linki
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 19, 2003, 11:40:57 pm »
Mała aktualizacja: www.wmasg.pl

Offline Pinky

Gildia Najemnikow - linki
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 26, 2003, 01:32:15 am »
Chciałem powiadomić że strona http://www.wmasg.pl przeszla gruntowna renowacje. Zachecam do jej odwiedzenia.

Ps. Od pewnego czasu Elitaryzacja jak ladnie ujal to Kret jest sukcesywnie tepiona przez zalew nowych twarzy. A kwestia nowicjuszy jest taka sama w kazdym mniej lub bardziej hermetycznym srodowisku.
ie nauczono mnie paciorka, nigdy nie byłem u spowiedzi.
Więc od czupryny do rozporka, niejeden diabeł we mnie siedzi.

Offline S3_Max

Gildia Najemnikow - linki
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 26, 2003, 02:10:39 am »
Elitaryzacja wmasg to jej najwieksza wada i nie uwazam zeby bylo to tepione w zaden sposob. Wręcz przeciwnie- jest to coraz bardziej uznawane. Ja spotkałem się z tym przynajmniej od dwóch członków redakcji wmasg. A i Ty Pinky rozganiczyłeś ostatnio ludzi na tych gorszych i lepszych.

Aby mnie źle nie zrozumiano. Nie staram się nikogo tutaj obrazić. To ich własne prywatne zdanie. Mi się to po prostu nie podoba. Ale obydwu owych redaktorów jak i Ciebie Pinky bardzo lubię i szanuję.